Menü

Paroc - płyta Ros 30g

Paroc - płyta Ros 30g

Hersteller: Paroc

Kategorie: PAROC - wełny mineralne

Produkt #: 3828

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 1 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
46,80zł
für
Rabatt Preis
Nettostückpreis
36,00zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
47.52
Einheit
Handel
47.52
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
2 223,94zł
für 47.52
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
1 710,72zł
für 47.52
Listenpreises
Bruttostückpreis
57,56zł
für
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
44,28zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
47.52
Einheit
Handel
47.52
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
2 735,44zł
für 47.52
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
2 104,19zł
für 47.52

Produktbeschreibung

Płyta dachowa PAROC ROS 30g to niepalna izolacja z wełny kamiennej zastosowana jako nośna izolacja termiczna istniejących i nowych dachów płaskich z wentylowaną izolacją. Dachowa płyta izolacyjna została opracowana tak aby zapewnić trwałe, twarde i ognioodporne podłoże dla sztywnych, górnych warstw izolacji, jak również izolacji warstwy nośnej w miejscach remontów. Odpowiednia płyta dachowa jest dobierana w oparciu o właściwości mechaniczne produktu oraz przewodnictwo cieplne. Naprężenie PAROC ROS 30g przy ściskaniu wynosi 30 kPa, co oznacza, że płyta może wytrzymać 3000 kg/m2 ciężaru podczas montażu i użytkowania. Oznacza to, że nadaje się do ciężarów normalnych. Rowki wentylacyjne na powierzchni płyty są zainstalowane w górę w czasie instalacji. Rowki umożliwiają trwałe suszenie całej konstrukcji dachu.

Sztywna, ogniochronna płyta z wełny kamiennej o wysokich właściwościach izolacyjności cieplnej. Stanowi płytę spodnią w dwuwarstwowym rozwiązaniu izolacyjnym. Najczęściej stosowana z płytą wierzchnią PAROC ROB 60, występującą bezpośrednio pod powłokowymi pokryciami dachowymi. Płyta spodnia w dwuwarstwowym systemie PAROC AIR, ze specjalnymi rowkami wentylacyjnymi.

Zastosowanie

Niepalna, płyta z wełny kamiennej do izolacji cieplnej, ogniowej i akustycznej dachów płaskich o małym nachyleniu(1:40). Stosowana jako płyta spodnia w dwuwarstwowej izolacji betonowych lub blaszanych stropodachów niewentylowanych. Razem z izolacyjną płytą wierzchnią PAROC ROB 60 stanowią doskonały układ cieplno-mechaniczny chroniący dach płaski. Płyta posiada rowki wentylacyjne i jest elementem systemu PAROC AIR.

Wytrzymałość

Niezmienność reakcji na ogień przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
Niezmienność oporu cieplnego przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego


Technische Daten

brandklasse - brandverhalten:
A1
breite:
1200 mm
Diffusionswiderstand:
1
Länge:
1800 mm
Nennwert der Wärmeleitfähigkeit λ:
0,036 W/mK
Wasseraufnahme:
< 1 kg/m2
Anzahl der Kubikmeter pro Palette:
47,52 m²
anzahl der pakete auf einer palette :
22
dicke:
100 mm

Zubehör

Informationsquelle Bilder, Videos, Dokumente und Produktbeschreibungen stammen aus dem Web - Paroc