Hersteller alphabetisch

 • Acoustic

 • ADW

  Przedsiębiorstwo powstało w 1983 roku jako spółka cywilna, a w latach 90-tych przekształciło się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku istnienia firma była i jest stale unowocześniana, powstają nowe wyroby i instalacje techniczne. Wraz z postępem technicznym wdrażamy nowe metody zarządzania Spółką.

  zobacz produkty firmy ADW

 • AEG

  Elektronarzędzia AEG powołując się na dziedzictwo, zapewniają wybitne osiągi, nowatorskie rozwiązania dla profesjonalistów teraz jak i w przyszłości. Reprojektowane w roku 2009 elektronarzędzia AEG z rzucającym się w oczy śmiałym pomarańczowym kolorem dają zarówno naszej firmie oraz naszym produktom dynamiczny i nowy wygląd. To nie tylko dzięki nowemu kolorowi.. za nowym wyglądem pełnym siły, poszedł rozwój ponad 40 nowych produktów, które zostaną wprowadzone w roku 2009 i z których prezentujemy obecnie 20 nowych maszyn. Obejmują one kolejne narzędzia oraz rodziny: kompaktową rodzinę 12V - ergonomicznie doskonałych narzędzi polegających na sile akumulatorów litowo-jonowych 12 V , silne narzędzia 18V - które polecamy dla dzisiejszych profesjonalistów, nowe 2 kg młoty SDS-plus ze szczególnie niską wibracją i wyjątkowo wysoką mocą, które są liderem w swojej klasie. Ponadto chcielibyśmy wyróżnić nowe, odświeżone portfolio maszyn do obróbki drewna, łącznie z 305mm ukośnicą oraz frezarką górnowrzecioniową o mocy 2050W. Oczywiście oferujemy wszystkie Elektronarzędzia AEG z przedłużoną 3 letnią gwarancją* Szczegóły nowej silnej marki przekazują różne materialy informacyjne, między innymi nowy aktualny katalog, różne unikatowe dodatki oraz kompletna nowa oferta handlowa. Od założenia AEG jest liderem rozwoju nowych produktów. W roku 1898 przedstawia pierwszą przenośną wiertarkę, zostały tym stworzone pierwsze narzędzia ręczne. Już od ponad 100 lat AEG oferuje użytkownikom profesjonalnym innowacyjne i silne rozwiązania.

  zobacz produkty firmy AEG

 • Aerogels

  Oferujemy najlepsze materiały izolacji termicznej na świecie . Elementem szczególnym , który wyróżnia nasze izolacje termiczne spośród konkurencyjnych produktów jest najniższa wartość współczynnika przewodzenia ciepła λ . Wystarczy dodać , że spośród wszytkich materiałów badanych w Instytucie Techniki Budowlanej Zakład Fizyki Cieplnej w ciągu ponad 50 letniej historii jest to produkt o najniższym współczynniku przewodzenia jaki został przebadany.

  zobacz produkty firmy Aerogels

 • AFS

 • Agaton Lehm

 • Agro-Wikt

  Z.P.U. Agro-Wikt jest prywatnym przedsiębiorstwem powstałym w 1975 roku. Właścicielem firmy jest Jan Wiktorowicz. Na początku działalności firma produkowała maszyny i urządzenia rolnicze a od 1998 r. betoniarki wolnospadowe. Rocznie produkujemy ok. 15 000 betoniarek w 6 typach o pojemności od 130 do 320 dm3, które sprzedajemy poprzez sieć ponad 1300 składów budowlanych na terenie Polski i Europy. W 2004 roku zakupiliśmy w Berdyczowie na Ukrainie zakład, który przystosowaliśmy do produkcji betoniarek i rusztowań. Jako pierwsi wprowadziliśmy 3-letnią gwarancję na betoniarki. Od 2002 roku firma wprowadziła i stosuje System Zarządzania Jakością ISO-9001. Towar dostarczamy bezpłatnie do odbiorców własnym transportem. Dzięki niezawodnej pracy i nowoczesnym rozwiązaniom, betoniarki naszej firmy zyskały bardzo dobrą opinię wśród firm budowlanych i odbiorców indywidualnych. Jako producent betniarek świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz zapewniamy pełen zestaw części zamiennych do betoniarek. Nasze towary wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i estetyką.

  zobacz produkty firmy Agro-Wikt

 • Aircraft

 • Alpha Dam

 • Alpol

  Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej oraz wapna hydratyzowanego. Firmę tworzą doświadczeni i kompetentni ludzie. Nasze atuty to elastyczność w myśleniu i działaniu, zapał i inwencja w pracy. Rynkowymi ambasadorami naszej firmy są dwie marki: ALPOL [Profesjonalna Chemia Budowlana] i HUZAR [Uniwersalna Chemia Budowlana]. Nasze produkty znane są na rynku ze swoich innowacyjnych rozwiązań i sposobu działania. Nasze wyroby i usługi opracowujemy zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klienta, jego wymaganiami i oczekiwaniami.

  zobacz produkty firmy Alpol

 • Altrad Belle

  Altrad Poland zatrudnia około 150 (w sezonie do 180 osób) i posiada własny dział produkcji, dział techniczny (prototypownia i narzędziownia), serwis, magazyn oraz dział sprzedaży. Altrad Poland jest spółką akcyjną z większościowym kapitałem francuskim. Fabryka nasza wyposażona jest w dużą liczbę maszyn i dysponuje najnowszą technologią, co umożliwia nam stałe ulepszanie procesów technologicznych. Doświadczenie naszej macierzystej firmy, pomaga nam w kontaktach z klientami, pozwala na trafną ocenę ich gustów i upodobań oraz określenie zapotrzebowania na nasze produkty. Wyroby nasze cechuje wysoka jakość i estetyka. Jesteśmy tu w Belle dumni, mogąc oferować obecnie szeroki zakres produktów dla różnych rynków a mianowicie : betoniarki wolnospadowe o pojemności zasypowej od 40 do 250 dm3, zagęszczarki do gruntu, ubijaki wibracyjne, na żądanie oferujemy również usługi w zakresie możliwości technologicznych zakładu. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty polskie (znak bezpieczeństwa "B" gwarantuje bezpieczeństwo naszych produktów) oraz deklaracje zgodności "WE".

  zobacz produkty firmy Altrad Belle

 • Amorim Isolamentos

 • Arbet

  Arbet - producent wyrobów styropianowych. Fabryka Styropianu ARBET to w 100% firma polska i jeden z największych producentów styropianu w Europie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Początki firmy sięgają roku 1990. Zaczynając jako firma regionalna w Koszalinie, obecnie posiadamy 5 fabryk; w Koszalinie gdzie mieści się główna siedziba firmy, w Golubiu-Dobrzyniu, w Gostyniu, Jaśle oraz najnowszą w Przodkowie. Rozlokowanie zakładów produkcyjnych pozwala nam dostarczać styropian w dowolne miejsce w Polsce. Eksportujemy nasze produkty także do krajów nadbałtyckich, Skandynawii oraz Niemiec. Wyroby firmy trafiają nawet na budowy w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta. Każda z fabryk produkuje pełen asortyment płyt styropianowych, a wszystkie działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych.

  zobacz produkty firmy Arbet

 • Armacell

  Armacell, a world leader in flexible insulation foams for the equipment-insulation market, is also a leading provider of engineered foams. The company operates within two main businesses: Advanced Insulation and Engineered Foams. The Advanced Insulation business develops flexible insulation foam products for the insulation of mechanical equipment in markets where energy distribution is required such as HVAC, plumbing and refrigeration applications in residential and non-residential construction, as well as process lines in various industries and the international oil & gas business.

  zobacz produkty firmy Armacell

 • Arsanit

 • Aspilusa

 • Atlas

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych, cenionych i najsilniejszych polskich marek – nie tylko na rynku chemii budowlanej. To szeroka gama wysokiej jakości produktów, komplementarnych i kompatybilnych ze sobą, tworzonych zgodnie z aktualnymi zapotrzebowaniami rynku i oczekiwaniami odbiorców, jak również przepisami w zakresie ochrony środowiska. ATLAS nieustannie udoskonala swoje produkty, poszukuje nowych rozwiązań, dając konsumentom solidne, fachowe wsparcie. GRUPY PRODUKTÓW: materiały do układania okładzin ceramicznych i kamiennych, materiały gruntujące, czyszczące i zabezpieczające, dodatki do zapraw, posadzki i podkłady samopoziomujące, gotowe zaprawy budowlane, materiały izolacyjne i uszczelniające, tynki szlachetne i bezspoinowe systemy ociepleń, farby, produkty gipsowe.

  zobacz produkty firmy Atlas

 • Austrotherm

  Austrotherm Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1993r. Firma wchodzi w skład Schmid Industrie Holding – koncernu o ugruntowanym know-how budowlanym. W ciągu kilku lat staliśmy się wiodącym producentem styropianu w Polsce. Zajęcie pozycji lidera było możliwe dzięki oferowaniu wysokiej jakości produktów. Austrotherm posiada dwie nowoczesne fabryki w Oświęcimiu i w Skierniewicach. Są one wyposażone w najnowocześniejsze linie technologiczne czołowych producentów maszyn: austriackiej firmy Kurtz GmbH oraz włoskiej firmy Berndorf (obecnie Hirsch Gruppe). Zdolności produkcyjne obu zakładów przekraczają łącznie 1,5mln m3 rocznie. Jesteśmy producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa: styropianu (EPS), polistyrenu ekstrudowanego (XPS), Fasadowych Profili Powlekanych (FPP), płyt montażowych Austrotherm UNIPLATTE, płyt Austrotherm EXPERT oraz płyt podłogowych Austrotherm PADLAP. Energooszczędna termoizolacja od piwnicy po sam dach. Austrotherm oferuje szeroką gamę produktów do termoizolacji. Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie nasze wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.

  zobacz produkty firmy Austrotherm

 • Baumaster

  Marka BAUMASTER® to produkty grupy kapitałowej specjalizującej się w zaopatrywaniu odbiorców detalicznych i przemysłowych w wyroby i półprodukty dla budownictwa. Grupa została zbudowana jako konsekwentny ciąg przedsięwzięć łączących własne źródła surowców, know how i zakłady produkcyjne w integralną całość z własną siecią sprzedaży. BAUMASTER® to marka i kompleksowa oferta produktów dla budownictwa, również możliwość produkowania wyrobów pod oczekiwania klienta na bazie indywidualnych receptur opracowywanych w naszym Dziale Wdrożeń. Proponujemy pełną ofertę materiałów wykończeniowych dla budownictwa: Zaprawy, Podkłady podłogowe, Docieplenia, Farby i grunty, Glazura, Gipsy i gładzie, Masy bitumiczne. Gwarancją jakości są rygorystyczne procedury produkcyjne i procedury dopuszczające produkty do obrotu, przygotowane według zasad Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP). Laboratoria naszych firm są przystosowane do prowadzenia wszystkich badań w procesie certyfikacji. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów opartą na sprawdzonych technologiach i nowoczesnych recepturach. Laboratoria istniejące w naszych firmach zapewniają możliwość pełnej kontroli na 4 poziomach kontroli jakości: kontroli surowca, kontroli międzyoperacyjnej, kontroli wyrobu gotowego, kontroli archiwalnej oraz badań specjalistycznych i własnych badań produktów wdrażanych.

  zobacz produkty firmy Baumaster

 • Baumit

  Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych. W roku 1988 dwóch przodujących w swoich regionach kraju wytwórców materiałów budowlanych zawarło umowę kooperacyjną, by pod wspólną marką Baumit wytwarzać łatwe w obróbce produkty budowlane wysokiej jakości. Na samym początku tej historii zadomowiona w dolinie Piestingtal firma Wopfinger z dużym powodzeniem sprzedawała produkty Baumit na terenie wschodniej i dolnej Austrii, w okolicach Wiednia i w północnej części Burgenlandu. Firma w&p, z zakładami produkcyjnymi w Wietersdorf i Peggau, była obecna na rynkach południowej Austrii (Karyntia, Tyrol Wschodni, Steiermark, część Burgenlandu). Aby zapewnić dogodny zbyt towarów również w zachodniej Austrii, w 1989 roku w Bad Ischl założono firmę Baumit Baustoffe GmbH, w której w&p oraz Wopfinger miały po 50% udziałów. W 1993 roku, po przejęciu położonych w Styrii zakładów produkcyjnych Montanwerke, grupa kapitałowa Baumit opanowała rynki budowlane również na zachodzie kraju. Od tej pory znak firmowy Baumit jest jedną z najbardziej znanych i cenionych marek w Austrii. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów firma Baumit jest obecna niemal w każdej inwestycji – co drugi obiekt w Austrii, budowany z materiałów masywnych, powstaje przy zastosowaniu technologii Baumit. Partnerska współpraca obu przedsiębiorstw umożliwiła firmie Baumit wspięcie się na zaszczytną, pierwszą pozycję na rynku austriackim. Mimo jednolitej prezentacji na rynku, obie grupy kapitałowe pozostają niezależnymi, samodzielnymi przedsiębiorstwami. Baumit – wzorcowy przykład sukcesu w dobie globalizacji: 30 krajów w Europie oraz Chiny w ciągu 20 lat. Od samego początku siłą napędową tej jedynej w swoim rodzaju kooperacji było przekonanie właścicieli obu współpracujących przedsiębiorstw o konieczności zaprezentowania marki Baumit także poza granicami Austrii. Po upadku żelaznej kurtyny i przystąpieniu Austrii do Unii Europejskiej dla marki Baumit nie istnieją już praktycznie żadne przeszkody. Dalsze rozszerzanie Unii będzie oznaczało zdecydowane przyspieszenie rozwoju firmy. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach.

  zobacz produkty firmy Baumit

 • BeF

 • Bertrams

 • Bester Lincoln Electric

  Wizja Lincoln Electric: Jesteśmy globalnym producentem i liderem rynku w zakresie najwyższej jakości produktów do spawania, cięcia i łączenia. Nasza nieustanna pasja do rozwoju i stosowania naszych technologii pozwala nam na tworzenie kompletnych rozwiązań, czyniących naszych klientów bardziej produktywnymi i osiągającymi sukcesy. Wyróżniamy się dzięki nieustannemu zaangażowaniu na rzecz naszych pracowników oraz ciągłemu dążeniu do maksymalizacji wartości udziałowców.

  zobacz produkty firmy Bester Lincoln Electric

 • Blanchon

  Wybudowana w 2002 roku fabryka w Belmont-Tramonet w Sabaudii (przedgórze alpejskie) jest przeznaczona tylko i wyłącznie do wyrobów w fazie wodnej. Ta ultra nowoczesna jednostka produkcyjna została stworzona wedlug normy ekologicznej ISO 14000, która wymaga spełnienia takich warunków jak: Całkowity zakaz odprowadzania odpadów do wód i gleby, Spalanie pod odpowiednim nadzorem i przetwarzanie odpadów, Odmowa stosowania niebezpiecznych surowców, Pełne poszanowanie obowiązujących przepisów. Wszystkie lakiery, lazury i farby w fazie wodnej wychodzące z tej fabryki są w pełni bezpieczne dla środowiska zarówno w fazie produkcyjnej jak i dzięki wewnętrznym cechom jakościowym. Opierając się na tych nowoczesnych doświadczeniach, stworzyliśmy w 2003 roku, na miejscu naszej historycznej fabryki w Domessin, nowy zakład produkcyjny. Jest on przeznaczony do produkcji wyrobów o tradycyjnej recepturze (farb, lakierów, olejów i lazurów), korzystających z tych samych ulepszeń.

  zobacz produkty firmy Blanchon

 • Blauberg

 • Bolix

  Ponad 90 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX - to nasz dotychczasowy dorobek. Liczbę tę można przeliczyć na 600 tys. średniej wielkości domów jednorodzinnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki BOLIX wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 10% rynku, rok do roku zajmujemy czołowe miejsca w segmencie systemów dociepleń w Polsce. BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę. Cały czas stawiamy na jakość naszych produktów. Dlatego wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, który uzyskał Certyfikat ISO na zgodność z normami EN-ISO 9001:2000 i EN-ISO 14001:2004, przyznany przez firmę Global Group. Potwierdzeniem renomy firmy BOLIX i oferowanych przez nas rozwiązań jest przyznanie bezspoinowym systemom ociepleń marki BOLIX opartym na styropianie Europejskiej Aprobaty Technicznej(ETA). Ocieplenia i docieplenia BOLIX to rozwiązania przetestowane w wielu badaniach laboratoryjnych, charakteryzujące się parametrami znacznie przewyższającymi analogiczne parametry konkurencji. Dostarczamy na rynki europejskie materiały i rozwiązania budowlane o najwyższym standardzie. Jesteśmy zorientowani na rozwój poprzez budowę trwałych i etycznych relacji z naszymi Klientami oraz wszystkimi Partnerami biznesowymi. Wykorzystujemy i stale doskonalimy najnowsze techniki organizacyjne i technologie proekologiczne. Dbamy o wiarygodność finansową, satysfakcję Klientów, Pracowników i Akcjonariuszy. Staramy się, aby nasze produkty i technologie rozwiązywały problemy Klientów. Zgodnie z tą filozofią tworzymy całe systemy produktów, ciągle dbając o ich innowacyjność. W ofercie firmy BOLIX znajdują się profesjonalne materiały elewacyjne, do ceramiki oraz do wykończenia wnętrz: tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki silikonowo-akrylowe, tynki silikatowe oraz tynki mineralne, systemy dociepleń na styropianie i na wełnie mineralnej, systemy ochrony mikrobiologicznej budynków, systemy elewacyjne i naprawcze, farby elewacyjne i preparaty gruntujące, kleje i preparaty do płytek ściennych i podłogowych, farby wewnętrzne oraz materiały do wykończenia wnętrz.

  zobacz produkty firmy Bolix

 • Bosch

  Grupa Bosch działa aktywnie na polskim rynku od 1991 roku, kiedy powstało pierwsze przedstawicielstwo handlowe w Warszawie. Obecnie grupa Bosch w Polsce jest reprezentowana przez 3 spółki: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o. i Bosch Siemens Hausgerate (50% udziałów należy do firmy Bosch) oraz zatrudnia ponad 2395 pracowników. Działania grupy Bosch w Polsce koncentrują się na sprzedaży i produkcji. Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. W roku 2013 około 281 000 pracowników Boscha wygenerowało obrót w wysokości 46,1 mld euro (uwaga: w związku ze zmianami przepisów prawnych dotyczących konsolidacji, dane za rok 2013 mogą być tylko w pewnym stopniu porównywane z danymi za rok 2012). Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Techniki Motoryzacyjnej, Techniki Przemysłowej, Dóbr Użytkowych oraz Energetyki i Technicznego Wyposażenia Budynków. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 360 spółek zależnych i regionalnych w ok. 50 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Rozwój, produkcja oraz sieć sprzedaży na całym świecie stanowi podstawę dalszego wzrostu przedsiębiorstwa. W roku 2013 Bosch zainwestował około 4,5 mld euro w badania i rozwój oraz zgłosił ponad 5 000 patentów na całym świecie. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne, a jednocześnie fascynujące rozwiązania, dzięki którym na całym świecie technologia jest „bliżej nas”. Przedsiębiorstwo, które początkowo nosiło nazwę „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”, zostało założone w 1886 roku, w Stuttgarcie, przez Roberta Boscha (1861–1942). Społeczno-prawna struktura spółki Robert Bosch GmbH zapewnia Grupie Bosch niezależność i samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu tworzyć dalekosiężne plany oraz inwestować w ważne dla przyszłości firmy projekty. 92 proc. udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do fundacji Robert Bosch Stiftung GmbH. Prawem głosu dysponuje większościowo instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG, która pełni funkcje rynkowe udziałowca. Pozostałe udziały znajdują się w rękach rodziny Bosch oraz spółki Robert Bosch GmbH.

  zobacz produkty firmy Bosch

 • Botament

 • BRIGANTINA

 • Cadel

 • Campbell Hausfeld

 • Cekol

  Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o. o. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od produkcji jednych z pierwszych na polskim rynku profesjonalnych zapraw klejących, a dopiero 2 lata później rozpoczęto produkcję Białej Masy Szpachlowej Cekol C-45, która w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem rynkowym i zyskała ogromną popularność wśród klientów. To właśnie od nazwy tego wyrobu, wygładzanie i wyrównywanie ścian zaczęto nazywać przymiotnikiem cekolowanie. Dzięki popularności i sukcesowi Cekol C-45, firma i marka Cekol mogła się rozwijać, wprowadzać nowe wyroby, udoskonalać produkcję. Obecnie Cekol ma w swojej ofercie ponad 40 różnego rodzaju produktów stanowiących kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa-zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty. Produkuje wyroby na podstawie własnych receptur, opracowanych przez wysokiej klasy specjalistów oraz na bazie najwyższej jakości surowców i dodatków. W swojej działalności oraz w produkcji materiałów firma, stawiamy na jakość oferowanych produktów, aby wyroby były niezawodne oraz zawsze kojarzyły się z gwarancją najwyższej jakości. Wyroby marki Cekol produkowane są w 4 nowoczesnych zakładach zlokalizowanych na terenie Polski tj. w Gdańsku-przy siedzibie firmy, Gołdapi, Stawigudzie oraz w Bełchatowie. Jakość produktów kontrolowana jest w doskonale wyposażonych laboratoriach badawczych znajdujących się przy każdej z fabryk oraz przez laboratorium centralne w Gdańsku. Potwierdzeniem dbałości o jakość i niezawodność produktów, było wdrożenie w 2004 roku systemu zarządzania jakością ISO 9001. Cekol to profesjonalna chemia budowlana najwyższej jakości. Cekol to bardzo silna i rozpoznawalna marka w całej Polsce, znana zarówno przez osoby profesjonalnie zajmujące się remontami oraz wykańczaniem wnętrz, jak również przez klientów indywidualnych. O rozpoznawalności i znajomości marki świadczą wygrane kilkakrotnie plebiscyty m.in.: Laur Klienta oraz Budowlana Marka Roku w kategorii produkty do wyrównywania i wygładzania ścian. Ambasadorami marki Cekol byli znani sportowcy, wspierając działania promocyjno-reklamowe wyrobów Cekol, pokazali, iż jest to bardzo profesjonalna i silna marka. Cedat regularnie angażuje się w działalność społeczną, wspierając Organizacje Pożytku Publicznego z całej Polski. Firma wspiera osoby szczególnie poszkodowane przez los i najbardziej potrzebujące.

  zobacz produkty firmy Cekol

 • Ceresit

  Ceresit, Thomsit i Pattex to sztandarowe marki Henkel Adhesive Technologies, działu Henkel Polska specjalizującego się w produkcji klejów, chemii budowlanej i technologii stosowanych w przemyśle. Produkowane pod marką Ceresit materiały chemii budowlanej obecne są na polskim rynku od 1990 roku. Światowa historia marki trwa natomiast nieprzerwanie od ponad 100 lat. Wbrew temu, co pierwsze przychodzi na myśl, pierwszym na świecie produktem noszącym nazwę Ceresit wcale nie był klej do glazury ani tynk elewacyjny. Historia naszej marki zaczęła się wraz z założeniem firmy Dattelner Bitumenwerke - firmy specjalizującej się w materiałach do hydroizolacji budynków. Tak tak – pierwszy Ceresit był niebitumicznym dodatkiem do uszczelniania zapraw murarskich! I początkowo tylko z uszczelnieniami był kojarzony. Zwłaszcza po pamiętnej światowej wystawie w Brukseli (1911), kiedy to asortyment Ceresitu zaprezentowany został na stoisku niemal całkowicie zanurzonym w wodzie! Nietrudno domyślić się, w jaki sposób ów, przypominający kształtem dom pawilon, został przed wodą zabezpieczony. Henkel przejął firmę Ceresit w 1986 roku. Wraz z nią szeroki wachlarz profesjonalnych produktów, będących odpowiedzią na każdy problem związany z użyciem chemii budowlanej. Dziś, przy produkcji, dystrybucji, w działach technicznych, marketingu itp. pracuje w Polsce ponad 350 osób. Szeroki asortyment materiałów Ceresit i Thomsit zjeżdża z taśm produkcyjnych w trzech zakładach: w Stąporkowie (woj. świętokrzyskie), we Wrzącej (woj. wielkopolskie) i w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie). Jesteśmy drugim, co do wielkości producentem chemii budowlanej w Polsce.

  zobacz produkty firmy Ceresit

 • Chazelles

 • Chicago Pneumatic

 • Cleancraft

 • Climowool

  Nowoczesna i kompleksowa oferta materiałów izolacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie. Długoletnie doświadczenie na międzynarodowym rynku. Własne zakłady produkcyjne. Dystrybucja wełny oparta na rozwiniętej sieci centrów logistycznych. Dostawa pod dowolny adres w Polsce w ciągu 48 godzin. Indywidualne podejście do każdego Klienta. Partnerskie relacje z Klientem.

  zobacz produkty firmy Climowool

 • Colibri

 • Comer

 • CPOINT

 • Dahua

 • Daikin

 • Darco

 • DEC

 • Dedra

 • Dekoral

  Historia marki Dekoral rozpoczęła się na początku lat ’90 w siedzibie Polifarbu Wrocław S.A. Powstała wówczas lakierobejca do drewna. Z połączenia dwóch słów DEKOracja + RAL (wówczas jedyna na rynku karta kolorów) powstała nazwa dla nowego produktu, która do dnia dzisiejszego jest najbardziej rozpoznawalną nazwą marki farb w Polsce. Do roku 1998 nazwa Dekoral funkcjonowała dla preparatu do dekoracji i ochrony drewna. Badania przeprowadzone rok wcześniej wykazały, że na polskim rynku farb i lakierów praktycznie nie ma żadnych rozpoznawalnych marek. Zamiast tego, istniało1 wielu producentów oferujących wiele farb o różnych nazwach, co zmuszało konsumentów do wybierania spośród setek nie znanych im produktów. Z tej przyczyny, w styczniu 1998 roku, powstała koncepcja połączenia kluczowych produktów działających już w ramach jednej Spółki, Polifarbu Cieszyn - Wrocław SA we wspólną markę. Ponowne badania wykazały, że najodpowiedniejszą nazwą dla nowo powstającej marki będzie nazwa DEKORAL. Prace nad kompletną strategią wprowadzenia marki na rynek, w tym prace nad logiem i grafiką opakowań trwały do kwietnia 1998 roku, przy wsparciu renomowanej firmy konsultingowej: Boston Consulting Group – BCG z Warszawy. W skład rodziny Dekoral weszły 3 farby emulsyjne: Polinak, Akrylit W i Akrotix, oraz 2 emalie do drewna i metalu: Emakol i Akrylux. Polinak, Akrylit W ora obie emalie, przed fuzją obu Polifarbów 25 września 1997 r., macierzyście pochodziły z Wrocławia, a Akrotix z Cieszyna. Indywidualną wartością dla wszystkich produktów był „System Aktywnej Bieli” (SAB), który pokazywał konsumentom, że farby pierwszej marki Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA charakteryzują się długotrwałą bielą i nie żółkną z upływem czasu. Ta jedyna w swoim rodzaju wartość wyróżniała produkty marki Dekoral spośród innych dostępnych na rynku, podkreślając w ten sposób, jakość, wiarygodność i unikatowość marki. W kwietniu 1998 roku pierwsze opakowania produktów Dekoral znalazły się w hurtowniach w całym kraju. Jednocześnie ruszyły działania promocyjne, zorganizowane zostały dwie duże konferencje launchingowe. Pierwsza z nich, dla Dziennikarzy miała miejsce w warszawskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, a druga, dla Dystrybutorów odbyła się w Bełchatowie. W trakcie konferencji przedstawiano koncepcję powstania marki oraz zaprezentowano pierwszy film reklamujący rodzinę Dekoral. Od maja do września 1998 r. trwała dynamiczna kampania promocyjno-reklamowa, pod hasłem: „Dekoral - Raz na długi czas”. Kampania podkreślała indywidualną wartość produktów Dekoral, jaką jest długotrwała biel – „Rodzina Dekoral to idealna biel ścian na długi czas”. W efekcie pierwszej w historii marki Dekoral, kampanii promocyjno-reklamowej markę poznało aż 52% Polaków, a spontanicznie wymieniało ją 19% z nich. Łączna wartość sprzedaży produktów Dekoral wzrosła o ponad 1/3. W 1999 roku pierwsza rodzina Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA, doczekała się dwóch nowych członków – farby elewacyjnej Polinit i Emalii Luksusowej do okien i drzwi. W tym samym roku przyszedł czas na drugą kampanię promocyjno-reklamową. Kampania przyniosła marce Dekoral kolejny, znaczny wzrost sprzedaży (o 25%), a rozpoznawalność marki sięgnęła rzędu 82%, przy czym spontanicznie wymieniała ją już niemal połowa Polaków! W 2000 r. oferta produktów Dekoral poszerzyła się o dwie nowe emalie. Do marki dołączyły: Emalia Antykorozyjna i Emalia akrylowa do kaloryferów. To sprawiło, że pełna rodzina Dekoral liczyła już 9 stałych członków! Także i ten rok przyniósł nową kampanię promocyjno-reklamową, na skutek której, wartość sprzedaży wzrosła o 12%, a markę spontanicznie wymieniało ponad 57% Polaków. W roku milenijnym po raz pierwszy wprowadzono do marki gotowe kolory dla farby emulsyjnej Akrylit W. To zaowocowało powstaniem pierwszej karty kolorów w historii rodziny Dekoral. W maju tego roku marka Dekoral otrzymała swoje pierwsze w historii prestiżowe wyróżnienie – godło Teraz Polska. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w Teatrze Narodowym miasta stołecznego. Statuetkę z rąk Hanki Bielickiej odebrał ówczesny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu. Od tego czasu, na wszystkich opakowaniach i materiałach reklamowych marki, zagościło biało-czerwone godło. 2001 rok, jak przystało na pierwszy rok nowego tysiąclecia, był nie mniej bogaty w przełomowe wydarzenia i przedsięwzięcia, niż ubiegły. Kluczowe produkty marki Dekoral zostały odpowiednio unowocześnione. Emalii do drewna i metalu Emakol znacznie skrócono czas schnięcia i pozbyto się mocnego zapachu, farba emulsyjna Polinak, dzięki zastosowaniu technologii Slurry, zyskała zupełnie nową jakość oraz zwiększyła wydajność i efekt krycia. Kontynuowano również kampanię promocyjno-reklamową z szeroko zakrojoną kampanią w prasie. Do sklepów wprowadzony został nowy koncept merchandisingowy, powstał również unikatowy komputerowy system doboru kolorów - Dekoral Color System. W 2002 roku miała miejsce czwarta kampania promocyjno-reklamowa, której celem było pokazanie konsumentom, że farby Dekoral nie tylko zachowują biel i kolor, ale także są wyjątkowo odporne na zmywanie, szorowanie, ale również na czynniki atmosferyczne. W tym roku pojawiła się również druga w historii marki karta kolorów. Kampanii promocyjno-reklamowej towarzyszyła zintensyfikowana kampania reklamująca wypuszczenie pierwszego Stretch Packu w historii marki (promocja Polinak + 10% GRATIS). Ponad to, od września do grudnia 2002 r., marka Dekoral pojawiała się, co sobotę, w roli partnera medialnego popularnego programu telewizji TVN, „Kto Was tak urządził?”. W programie, oprócz produktów, w roli doradcy, występowała Specjalista ds. Projektowania, na co dzień pracująca w Studio Aranżacji Koloru (SAK). Studio Aranżacji Koloru rozpoczęło działalność we Wrocławiu w 2002 roku, w tym samym roku powstało SAK w Sopocie. Misją Studia Aranżacji Koloru było stworzenie centrum mody na kolor, gdzie realizowane są najnowsze trendy w zakresie kolorystyki w dekoracji. W SAK można bowiem zasięgnąć porad z zakresu dekoracji wnętrz i aranżacji kolorystycznych. Rok 2003 wchodzi z piątą już kampanią promocyjno-reklamową, kontynuującą komunikat z poprzedniego roku. Marka Dekoral rozszerzyła się o submarkę Sekrety Natury, oferującą farby typu premium. Koncepcja stworzenia tej nowej linii oparta była na podziale całej gamy kolorystycznej na odrębne kolekcje kolorystyczne. Był to pierwszy taki pomysł w branży farb i lakierów w Polsce! Wszystkie produkty submarki Sekrety Natury pogrupowano w 5 kolekcji kolorystycznych. Każdej kolekcji dedykowana była inna kolorystyka opakowań i spójne z nią materiały graficzne. Nowa linia składała się z dwóch produktów: jednowarstwowej emulsji akrylowej i jednowarstwowej emalii akrylowej, dostępnych w wielu różnych kolorach. Rok 2003 to również czas powstania serwisu internetowego www.dekoral.pl na którym obecnie dostępne są wszystkie informacje dotyczące marki. W tym roku skupiono się również na zmianie kształtu opakowań, modyfikacji ich grafiki i kolorystyki kilku kluczowych produktów, takich jak: Polinit, Akrylit W, Emakol, itd. W 2004 roku do nowości z pewnością należało pojawienie się postaci Dżina, jako twarzy szóstej z kolei kampanii promocyjno-reklamowej. Dżin był bohaterem telewizyjnych filmów reklamowych, które miały na celu zaprezentowanie unowocześnionego i odmłodzonego wizerunku marki. W parze z szóstą kampanią promocyjną szła kompleksowa wymiana wszystkich opakowań i materiałów reklamowych Dekoral. „NOWE OBLICZE” marki to odświeżona postać logotypu Dekoral oraz nowe opakowania dla wszystkich produktów, w tym nowoczesne, transparentne dla Akrylitu W. Pojawiła się w ofercie specjalna farba do kuchni i łazienek – Maleinak Plus. W 2004 roku pojawił się w ofercie farba do zamalowywania plam. Renostyl Spray, był pierwszym produktem w formie spray’u w ofercie marki Dekoral. W tym właśnie roku powstał pierwszy program lojalnościowy dla sprzedawców „Dekoral rozdaje karty”. W 2005 roku do głównych osiągnięć Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA należało stworzenie submarki dla użytkowników profesjonalnych - Dekoral Professional. Nowa generacja produktów powstała w oparciu o najnowocześniejszą technologię. W lutym 2005 r., w warszawskim klubie „fabryka czciny” odbyła się konferencja launchingowa dla Dziennikarzy, dotycząca nowej marki. W tym samym roku, podążając za najnowszymi trendami w modzie i dekoracji wnętrz, powstała pierwsza w Polsce pachnąca farba dekoracyjna Akrotix, w 20 kolorach. Wówczas miała także miejsce siódma kampania reklamowa. W 2006 roku ikoną marki Dekoral i równocześnie maskotką ósmej kampanii reklamowej został kameleon – Leon. Tym razem głównym celem marketingowym było kreowanie marki w oparciu o jej kluczowy produkt, kolorową farbę emulsyjną Akrylit W. W tym roku unowocześniono również opakowania produktów Dekoral oraz wprowadzono kilka nowości produktowych, m.in.: Emulsję Super Trwałą, Emalię PCV i EKO Fasadę. 2007 rok zainaugurował start dziewiątej już kampanii reklamowej, która zaprezentowała Dekoral, jako markę modną i innowacyjną. Wyjątkowym projektem było rozpoczęcie współpracy z niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie mody, Ewą Minge. W jej wyniku powstała niezwykła kolekcja kolorów Dekoral Fashion oraz kreacje Evy Minge dedykowane kolekcji. Promocja najmodniejszych kolorów farb, wraz z pokazem mody, miała miejsce 30 listopada w Auli Politechniki Warszawskiej podczas prestiżowej imprezy, Dekoral Fashion Show. Do nowości produktowych w tymże roku należy zaliczyć wypuszczenie na rynek wielozadaniowej emulsji lateksowej Power Paint w wyjątkowo atrakcyjnych kolorach i unikatowym opakowaniu. Kontynuacją kampanii ubiegłorocznej był rok 2008. Powstała wówczas, w ramach projektu Dekoral Fashion, Diamentowa Kolekcja Dekoral by Ewa Minge. Innowacyjna kolekcja farb wyróżnia się najmodniejszą w 2008 kolorystyką i możliwością tworzenia niezwykłych efektów dekoracyjnych przy pomocy pigmentów brokatowych: srebrny pył, iskrzące złoto, perłowa poświata. Uroczysty pokaz mody, promujący Diamentową Kolekcję odbył się w grudniu w Politechnice Warszawskiej, a uroczystość iskrzyła obecnością gwiazd i mediów. W Akrylicie W pojawiło się 9 nowych, najmodniejszych w sezonie kolorów. Ich nazwy zgodne są z koncepcją energii kosmicznej z planet układu słonecznego: Wenus, Jowisza i Marsa. Dodatkowo serwis internetowy www.dekoral.pl zyskał nową, inspirują szatę graficzną, wzbogacony został o wyjątkowe projekty: test psychologiczny, Visualizer oraz liczne materiały poradnikowe dotyczące koloru.

  zobacz produkty firmy Dekoral

 • Dimplex

 • DK System

 • Dolina Nidy

  Firma Dolina Nidy sp z o.o. jest polskim producentem oferującym produkty do wykończenia wnętrz, produkowane z naturalnego kamienia gipsowego, pozyskiwanego z własnej kopalni. Dostęp do produktów zapewnia wyspecjalizowana sieć 160 partnerów krajowych i zagranicznych. Oferta firmy obejmuje gips budowlany, gipsy szpachlowe, tynki gipsowe, gładzie gipsowe i kleje gipsowe. Podstawowym celem firmy jest dostarczanie, przy poszanowaniu środowiska naturalnego i obowiązującego stanu prawnego, wyrobów spełniających wymagania i oczekiwania Klientów tak, aby ich zadowolenie przyczyniało się do rozwoju i umacniania pozycji firmy na rynku. Tak też produkty Doliny Nidy spełniają wymagania Polskiej Normy, posiadają Certyfikaty na Znak Bezpieczeństwa "B" oraz Certyfikaty Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Ponadto Dolina Nidy działa zgodnie ze światowymi normami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004. Na swym koncie posiada również nie małą ilość nagród i wyróżnień.

  zobacz produkty firmy Dolina Nidy

 • Domax

 • Dor-Med

 • Dovre

 • Dow

  Dow oferuje gotowe systemy, które pomogą profesjonalistom budowlanym w projektowaniu i budowaniu funkcjonalnych i trwałych budowli. Historia firmy zaczęła się kiladziesiąt lat temu wraz z wprowadzeniem na rynek polistyrenu ekstrudowanego (XPS) STYROFOAM™ jako wysokiej jakości materiału przeznaczonego do izolacji termicznych. Liczni architekci, wykonawcy, inwestorzy i dystrybutorzy na całym świecie polegają na ponad 50-letnim doświadczeniu i wiedzy technicznej firmy Dow. Obecnie Dow oferuje nie tylko uniwersalną izolację STYROFOAM™, ale również membrany, geowłókniny, izolacje akustyczne i kleje poliuretanowe.

  zobacz produkty firmy Dow

 • Drabest

 • Drabex

  P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek jest firmą prywatną, całkowicie polską, bez udziału kapitału zagranicznego, z jednoosobowym właścicielem. Firma ma długoletnie tradycje rzemieślnicze. Działalność produkcyjną rozpoczęła w 1974 roku od produkcji wyrobów gospodarstwa domowego powszechnego użytku, ze specjalizacją głównie w wyrobach z aluminium. Zmiany systemowe w Polsce na przełomie lat 1989/90 pozwoliły rozpocząć działalność produkcyjną w szerokim asortymencie i zmianę profilu produkcji na bardziej profesjonalną i zaawansowaną technologicznie. Na istniejącej bazie i doświadczeniu powstała w 1991 roku firma P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek specjalizując się w dalszym ciągu w produkcji wyrobów z aluminium. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wyspecjalizowana ponad 200 osobowa załoga daje firmie możliwość spełnienia najwyższych wymagań stawianych przez nawet najbardziej wymagającego Klienta. Obecnie firma P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek to wiodący producent wyrobów z aluminium i stali, zajmuje się: Produkcją: drabin aluminiowych o szerokim asortymencie, wykonywanych z lekkich kształtowników aluminiowych, rusztowań aluminiowych, schodów aluminiowych, mebli. Usługami: Laserowej obróbki kształtowników, rur oraz blach, Gięcia drutu, Obróbki plastycznej kształtowników, rur oraz blach, Wykrawania, gięcia blach, Spawania i zgrzewania, Obróbki skrawaniem CNC, Anodowania, chromianowania, elektropolerowania aluminium, Elektropolerowania stali nierdzewnej, Cynkowania, Lakierowania proszkowego.

  zobacz produkty firmy Drabex

 • Dreamfire

 • Drizoro

 • Dulux

  Dulux, jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie, obecną w ponad 100 krajach. Kojarzona z najwyższą jakością produktów, bogatym portfolio i interesującymi kampaniami reklamowymi marka Dulux jest również liderem innowacji i trendsetterem w dziedzinie kolorów. Marka, której ikoną jest owczarek staroangielski powstała w 1932 r. w Wielkiej Brytanii. W 1997 r. produkty marki Dulux zostały wprowadzone na polski rynek. Właściciel marki Dulux, firma AkzoNobel – największy producent farb i lakierów na świecie - jest również ambasadorem projektu ColourFutures™, w ramach którego co roku prezentowane są najnowsze trendy w kolorystyce wnętrz. Dzięki wymianie doświadczeń i obserwacji ekspertów z całego świata powstają zestawienia kolorów, które odpowiadają aktualnym potrzebom konsumentów. Misją marki jest dalsze inspirowanie konsumentów do kreatywnych i satysfakcjonujących zmian w ich otoczeniu.

  zobacz produkty firmy Dulux

 • Ecoinsul

 • Ecophon

  Czołowy, międzynarodowy producent sufitów i paneli dźwiękochłonnych. Fuzja innowacyjności i wieloletniego doświadczenia. Eco pochodzi z łacińskiego oeco i greckiego oikos, co oznacza dom. Phon wywodzi się z greckiego phone – głos, dźwięk. W przybliżeniu nazwę naszej firmy można przetłumaczyć jako „dźwięk w domu”, co doskonale odzwierciedla to, czym się zajmujemy - akustykę pomieszczeń. Produkty Ecophon na całym sprzedawane są poprzez sieć filii lub starannie dobranych partnerów i dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy Państwu kompetentną pomoc ze strony naszych pracowników i dystrybutorów. Biuro główne Ecophon mieści się w Hyllinge koło Helsinborgu w Szwecji. Tam również znajduje się jedna z fabryk, pozostałe mieszczą się na terenie Danii, Finlandii i Francji.

  zobacz produkty firmy Ecophon

 • Eichinger

 • Elektra

 • Emulbit

  Marka Emulbit funkcjonuje na rynku materiałów budowlanych od 1992 roku. W wielu regionach Polski jest dobrze rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona, przede wszystkim w odniesieniu do produktów wodorozcieńczalnych - Emulbit EKO. Technologie produkcji są całkowicie bezodpadowe - wszystkie asfaltowe odpady poprodukcyjne są zawracane do produkcji i podlegają ponownemu przetworzeniu.Producentem materiałów Emulbit jest firma GRYFBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka Gryfbud powstała 5 kwietnia 2003 roku i na podstawie umów licencyjnych nabyła prawa do: znaku towarowego Emulbit, technologii produkcji wodnych emulsji asfaltowych Emulbit EKO, technologii produkcji mas i roztworów asfaltowych Emulbit SYNTETYK.

  zobacz produkty firmy Emulbit

 • Enar

  ENARPOL Sp. z o.o. jest spółką córką hiszpańskiej firmy ENARCO, S.A., zajmującej się produkcją sprzętu budowlanego pod marką ENAR. Podstawowe 3 gamy produktów to: wibratory do betonu, listwy wibrujące, lekki sprzęt zagęszczający. ENARPOL został powołany w 2003 roku w celu promowania i dystrybuowania produktów ENAR na terenie Polski. W ciągu kilku lat działalności stworzyliśmy sieć dystrybutorów szczelnie pokrywającą teren całego kraju. Posiadamy swych przedstawicieli w każdym województwie.

  zobacz produkty firmy Enar

 • Erbis

 • Erdi

 • EURL FM FERMETURES

 • Eurotermika

  Firma EUROTERMIKA rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Od początku swojego istnienia kładzie duży nacisk na produkcję materiałów izolacyjnych o wysokiej, gwarantowanej jakości. Nowocześnie wyposażona fabryka oraz wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy stanowią gruntowny trzon produkcyjny, który zapewnia stabilność procesu wytwórczego. A wdrożone procedury umożliwiają standaryzację wyrobu oraz gwarantują powtarzalność parametrów technicznych. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej klasy surowce renomowanych światowych producentów. Własne, w pełni nowocześnie wyposażone laboratorium pozwala stale kontrolować parametry materiałów izolacyjnych. Począwszy od momentu dostawy surowca, poprzez cały proces linii produkcyjnej, aż do chwili dostawy gotowego produktu do odbiorcy. Wszystkie nasze wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163. Podstawowymi produktami firmy są izolacyjne płyty styropianowe gładkie lub frezowane, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach. W ofercie znajdują się również materiały styropianowe, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta. Firma należy do GSH, czyli europejskiego stowarzyszenia producentów materiały termoizolacyjnych będącego organem kontroli i certyfikacji. Dzięki temu nasze produkty izolacyjne uzyskały certyfikaty dopuszczające do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Firma EUROTERMIKA dysponuje też własną flotą, która zasięgiem obejmuje północno-zachodni rejon naszego kraju. Ponadto, eksportujemy nasze produkty do krajów Unii Europejskiej, głównie Niemiec i Wielkiej Brytanii.

  zobacz produkty firmy Eurotermika

 • Fakro

 • Fast

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Foluszowa 112 jest firmą specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej. Kilka najważniejszych faktów z historii firmy FAST: działamy na polskich i europejskich rynkach od 20 lat, oferujemy ponad 60 różnych produktów z branży budowlanej, sprzedaliśmy ponad 15 mln metrów kwadratowych systemów ociepleń, współpracujemy z europejskimi centrami badawczymi takich firm jak Wacker, BASF czy Ceac. Wśród produktów firmy Fast znajdą Państwo: kompletne systemy ociepleń na wełnie mineralnej oraz styropianie, tynki, farby zewnętrzne i wewnętrzne, grunty, kleje do glazury, systemy do hydroizolacji, produkty specjalistyczne, oraz produkty do dekoracji wnętrz.

  zobacz produkty firmy Fast

 • Fatra

 • Feda

 • Fini

 • Finnfoam

 • FireAngel

 • Focus

 • Foliarex

 • Folimpex

  Firma FOLIMPEX powstała w latach osiemdziesiątych zajmując się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.

  zobacz produkty firmy Folimpex

 • Foveo Tech

  Foveo Tech to Profesjonalne Systemy Ociepleń Budynków - szeroki wachlarz rozwiązań opartych na doskonałej jakości tynkach dekoracyjnych, występujących w bogatej gamie kolorystycznej. Znajdują one szerokie zastosowanie zarówno na budynkach nowo wznoszonych, jak i już istniejących, w zabudowie jedno i wielorodzinnej. To doskonałe materiały do renowacji budynków pod kątem izolacji cieplnej, ochrony ich konstrukcji i zmiany wyglądu zewnętrznego.

  zobacz produkty firmy Foveo Tech

 • Fuji Electric

 • FWS

  FWS Fabryka Wyrobów Styropianowych zlokalizowana jest w Żyrardowie. Wszystkie fazy procesu produkcyjnego (spienianie, formowanie bloków, sezonowanie, cięcie i pakowanie) odbywają się w hali produkcyjnej o powierzchni 6000 m2. Nowoczesna linia technologiczna (rok prod. 2008) o wydajności 30 000 m3 na miesiąc daje gwarancję bardzo dobrej geometrii płyt oraz krótkich terminów dostaw. Duża powierzchnia magazynowa hali zapewnia dobre warunki dla procesu sezonowania bloków, w czasie którego następuje stabilizacja parametrów kluczowych dla jakości styropianu. Do produkcji płyt styropianowych EPS używane są wyłącznie markowe polistyreny, m.in. OWIPIAN 0816 firmy Synthos Dwory, DOW firmy DOW Chemical.

  zobacz produkty firmy FWS

 • Galeco

 • Garden Flora

 • Gaudios

 • Genderka

  Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce. Historia firmy sięga 1989 roku, kiedy to powstał jej pierwszy Zakład Produkcyjny w Niwach k/Bydgoszczy. Kolejne lata zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy. Zbudowano kolejne zakłady, regularnie powiększano zaplecze technologiczne oraz zwiększano zatrudnienie. Proces permanentnego rozwoju firmy nie został w żaden sposób spowolniony. W dniu dzisiejszym nasza firma to między innymi: 5 zakładów produkcyjnych na terenie kraju, 1 zakład produkcyjny w Rumunii, 60 własnych środków transportowych do przewozu styropianu, 7 własnych środków transportowych do przewozu surowca, flota 15 samochodów osobowych, roczna produkcja przekraczająca 1 milion metrów sześciennych styropianu, 7 terenowych przedstawicieli handlowych, łączne zatrudnienie dla 190 osób. GENDERKA to w 100% polska firma kojarzona na rynku jako marka której siłę stanowi rzetelność, konsekwencja, a przede wszystkim jakość. To marka Polskiego styropianu ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ekspansję na rynki zagraniczne firma GENDERKA rozpoczęła uruchamiając w 2007 roku produkcję w jej pierwszym Zakładzie w Oradei na terenie Rumunii.

  zobacz produkty firmy Genderka

 • Gór-Stal

 • Greenato

 • Grena

 • Gutta

 • Hadwao

 • Hajduk

 • Hammerite

  Przedmioty z metalu stanowią integralną część naszego życia. Testujemy ich wytrzymałość, wykorzystujemy użyteczność, podziwiamy piękno. Oczekujemy, że będą nam niezmiennie służyć latami, nawet w warunkach ekstremalnych. Farby Hammerite zostały opracowane specjalnie, by stanowić twardą barierę odporną na rdzę, uderzenia i zadrapania, nadając przedmiotom z metalu piękny wygląd na długie lata.

  zobacz produkty firmy Hammerite

 • Harmann

 • Heatro

 • Hein

 • Heraklith

  Płyty Heraklith zapewniają doskonałe parametry akustyczne, przeciwpożarowe oraz cieplne. Są naturalne i zapewniają szczególny charakter pomieszczeniom, w których są stosowane. Służą do izolacji akustycznej i cieplnej garaży podziemnych, piwnic i innych aplikacji.

  zobacz produkty firmy Heraklith

 • Hitze

 • HKS Lazar

  Rodzinna firma HKS LAZAR jest jednym z wiodących polskich producentów urządzeń grzewczych. Korzenie kierowanego przez braci Lazar przedsiębiorstwa sięgają do roku 1937. Sieć ponad 400 firm partnerskich obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Z dużym powodzeniem prowadzony jest również eksport do większości krajów europejskich. To nadaje firmie międzynarodowy charakter. Stale poszerzany wachlarz produktów obecnie obejmuje kotły na paliwa stałe (pelety, wegiel, miał, drewno), wkłady kominkowe oraz drzwiczki do pieców kaflowych, systemy solarne. Ponadto w ofercie znajduje się osprzęt do produkowanych urządzeń taki jak armatura czy przyłącza kominowe. Hasło przewodnie NOWOCZESNE URZĄDZENIA GRZEWCZE zobowiązuje. Produkowane urządzenia zawsze znajdują się w czołówce pod względem stosowanych rozwiązań technologicznych. Jako jeden z pierwszych polskich producentów firma HKS LAZAR zastosowała takie nowości jak: ceramika w kotłach na paliwa stałe, okładziny wermikulitowe we wkładach kominkowych, sonda lambda w kotłach na pelety czy modułowa konstrukcja wkładów kominkowych. Nowoczesne są również technologie stosowane w procesie wytwarzania urządzeń. Laserowe cięcie blach, alfanumeryczna obróbka plastyczna blachy oraz robotyzacja spawalnictwa stały się podstawą produkcji. Natomiast doskonale wyposażona malarnia proszkowa gwarantuje wysoką jakość powłok malarskich. Jednym z głównych elementów nowoczesnych urządzeń grzewczych jest również ich dbałość o środowisko naturalne. Dlatego też wszystkie wytwarzane przez firmę HKS LAZAR produkty spełniają wysokie wymogi ekologiczne. Kompetencja, odpowiedzialność oraz uczciwość w kontaktach z partnerami to podstawowe wartości obowiązujące wszystkich pracowników firmy. To jest podstawą, która pozwala budować silną, znaną oraz stabilną markę HKS LAZAR – producenta nowoczesnych urządzeń grzewczych.

  zobacz produkty firmy HKS Lazar

 • Hoch

 • Holzkraft

 • Holzkraft CASADEI

 • Holzstar

 • Infire

 • Infire.

 • Inovgreen

 • Inovgreen.

 • IPS

 • Isolena

  Wir sehen es als unsere Aufgabe, das ökologische Bewusstsein der Menschen zu stärken und aufzuzeigen, dass wir gemeinsam die Verantwortung für die Natur, die Gesundheit der Menschen und den bewussten Einsatz von nachwachsenden Rohstoffen tragen. Der Schlüssel dazu liegt in der kreativen Entwicklung der Schafwolle und ihren Anwendungsmöglichkeiten. Wir produzieren wertvolle, innovative Produkte, die eine bedeutsame Funktion erfüllen, nachhaltigen Charakter aufweisen und unsere Umwelt schonen.

  zobacz produkty firmy Isolena

 • Isoroc

  Przedsiębiorstwo ISOROC Polska S.A. powstało w 2004 roku. Jest producentem ekologicznych wyrobów z wełny mineralnej. Wełna mineralna jako produkt naturalny, nieorganiczny otrzymywana jest w wyniku stopienia skał – bazalt, gabro. Stanowi doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz gwarantuje wysoką odporność ogniową. Poprzez szeroką ofertę systemową wysokojakościowych produktów izolacyjnych, mających zastosowanie w budownictwie, ISOROC Polska S.A. umacnia swoją „młodą” markę na rynku materiałów budowlanych. Siedziba grupy kapitałowej ISOROC znajduje się w Austrii. Przedsiębiorstwo sięga również do długoletniego doświadczenia w produkcji i sprzedaży wełny na rynku rosyjskim, gdzie posiada swoją fabrykę oraz w sprzedaży na wymagające rynki krajów UE. ISOROC POLSKA produkuje pełny asortyment wyrobów z wełny mineralnej, które mają szerokie zastosowanie w przeróżnych elementach konstrukcyjnych budownictwa. Zapewniają poprawę efektywności energetycznej, akustycznej i bezpieczeństwo pożarowe obiektów budowlanych. Produkty, dzięki swojej wysokiej izolacyjności cieplnej, akustycznej i wysokiej ognioodporności, przyczyniają się nieodzownie do oszczędzania energii i stwarzania przyjemnego klimatu w pomieszczeniach. Zapewniają jednocześnie bezpieczeństwo pożarowe oraz podnoszą komfort życia. Bieżące kontrole w specjalistycznym zakładowym laboratorium jakości, wdrożenie Zakładowej Kontroli Produkcji, znak CE dla wszystkich produktów oraz certyfikacja systemu jakości zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008 gwarantują stałą, wysoką jakość.

  zobacz produkty firmy Isoroc

 • Isover

  ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącą do Grupy Saint- Gobain. Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem. ISOVER przystąpił do projektu dla firm Grupy Saint-Gobain -CARE 4, którego sygnatariusze zobowiązują się do czterokrotnej redukcji zużycia energii w nowobudowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowanych przez spółki Saint-Gobain na świecie. Podczas ekonomicznego forum w Davos Saint-Gobain, której częścią jest ISOVER została uznana za jedną ze 100 firm najbardziej dbających o środowisko naturalne.

  zobacz produkty firmy Isover

 • ITM

  A recently founded company. Leading Company in the field of mechanics and mechanics working process. The main objective of the company is the re-establishment and continuation of the prestigious brand ITM. The ITM brand has been available since 1981 on the market and is highly appreciated and well-known for the production of warm air heaters and dehumidifiers. Italmec Srl is part of a Group of Companies, which work in automotive and logistics market under the brands TECNOLUX and EURODUTO. Located near the lake Garda and close to an important motorway junction (A4/A22).

  zobacz produkty firmy ITM

 • Izohan

  IZOHAN jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów chemii budowlanej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz surowców najwyższej klasy wyroby firmy IZOHAN są łatwe w stosowaniu, a jednocześnie niezawodne i skuteczne w działaniu. Nad jakością produkowanych materiałów czuwa Zakładowe Laboratorium Kontroli Jakości. Firma posiada wdrożony od 2000 roku system jakości i otrzymała certyfikat ISO 9001:2008. Podstawę oferty firmy IZOHAN stanowią kompleksowe systemy do wykonywania hydroizolacji. W ich skład wchodzą wyroby bitumiczne, cementowo-polimerowe, polimerowe oraz żywiczne. W ofercie firmy znajdują się także preparaty do renowacji i odgrzybiania zawilgoconych budowli, zaprawy naprawcze i ochronne dla drogownictwa, posadzki, fugi oraz kleje do płytek ceramicznych, a także niskoprężne piany poliuretanowe i farby elewacyjne. Uzupełnieniem szerokiej gamy produktowej są środki antyadhezyjne, impregnaty do drewna, podłoży betonowych i ceramicznych oraz taśmy uszczelniające i sznury. Od 2006 roku firma działa w strukturach Grupy ATLAS. W roku 2013 IZOHAN przejął Jednostkę Biznesową Materiały Hydroizolacyjne NEXLER, a w roku 2014 nastąpiło połączenie z PPMB IZOLMAT Sp. z o.o. Integracja marek IZOHAN, NEXLER i IZOLMAT pozwoliła na rozbudowanie unikalnych kompetencji dotyczących rozwoju produktów i rynku w ramach Grupy ATLAS. P oprzez konsolidację IZOHAN stał się niekwestionowanym liderem na rynku polskim w zakresie szerokości oferty asortymentowej.

  zobacz produkty firmy Izohan

 • Izolbet

  Firma IZOLBET jest producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej, styropianu i pap. Firma IZOLBET rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w miejscowości Golanki Górne k/Płocka. Obecnie IZOLBET jest prywatną Firmą rodzinną Kazimierza, Roberta i Marcina Majchrzaków z Gostynina. Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET®, stosowanych w budownictwie - jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody, do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji i przyklejania pap oraz smołę i lepiki na gorąco. W ciągu 19 lat działalności Firma zbudowała ogromną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju. IZOLBET posiada ponad 200 własnych jednostek transportowych o ładowności powyżej 3,5 t. (stan na dzień 01 czerwca 2013), co pod względem logistycznym stawia ją na uprzywilejowanej pozycji. Więcej informacji o naszym transporcie znajdziesz tutaj. W 2003 roku Firma IZOLBET wybudowała zakład produkcyjny w Gostyninie i z dużym powodzeniem wprowadziła na rynek chemię budowlaną. Szeroka oferta tych produktów zawiera kleje do glazury, terakoty i gresu, zaprawy budowlane, systemy dociepleń budynków na bazie styropianu i wełny mineralnej oraz gamę produktów gipsowych. W 2004 roku IZOLBET wprowadziła na rynek zaprawy do klinkieru, zaprawy cienkowarstwowe do betonu komórkowego i silikatu oraz tynki mineralne. W 2005 roku w ofercie handlowej znalazły się tynki akrylowe. Uruchomiono nowy zakład produkcji styropianu. W 2006 roku rozpoczęto produkcję silikatowych tynków i podkładów tynkarskich. W 2007 roku uruchomiono zakład produkcyjny w Kleszczowie k/Bełchatowa zajmujący się produkcją suchych zapraw i styropianu. W 2008 roku otwarto kolejny zakład produkcyjny o podobnym profilu, tym razem w Chmielowie k/ Tarnobrzega. Wiosną 2009 roku uruchomiono zakład produkcji suchych zapraw, klejów i styropianu w Budzyniu. Ofertę firmy wzbogaciły nowe produkty - tynki mozaikowe oraz styropian hydrofobowy produkowany w technologii agregatowej. W grudniu 2009 IZOLBET dokonała zakupu producenta pap - firmy POLINOVA Sp. z o. o. W 2010 roku ruszyła produkcja pap pod marką POLINOVA - IZOLBET. W maju oferta wzbogaca się o nowy produkt - impregnat do drewna budowlanego. W 2011 roku do oferty wprowadzono tynki silikatowo - silikonowe. W 2012 roku rozpoczęto produkcję styropianu grafitowego o zmniejszonym współczynniku przewodzenia ciepła. Oprócz marki własnej IZOLBET, konfekcjonuje produkty dla tak znanych marek handlowych, jak PSB i PATIO. Firma zatrudnia ponad 600 pracowników (stan na dzień 01 czerwca 2013). Bardzo dobra jakość oferowanych produktów, solidność, terminowość, a w szczególności zadowolenie klienta, to dewiza Firmy IZOLBET. Systematycznie rosnąca sprzedaż styropianu to następny sukces, który pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

  zobacz produkty firmy Izolbet

 • Izolex

 • Izoline

 • Izopanel

  Izopanel Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów płyt warstwowych w Polsce. Oferowane przez nas produkty postrzegane są jako przystępne cenowo i spełniające najwyższe standardy. Kontrahenci cenią nas za bardzo dobrą obsługę sprzedażową, posprzedażową, konsultacje techniczne oraz elastyczność w stosunku do potrzeb Klientów. Konsekwentnie powiększamy grono odbiorców krajowych oraz staramy się zainteresować swoją ofertą Klientów ze wschodniej oraz północnej Europy, licząc na owocną, wieloletnią współpracę. Na wymagającym rynku budowlanym, wyróżnia nas wysoka jakość rozwiązań technologicznych, od lat wypracowywany know-how oraz priorytetowa dbałość o klientów.

  zobacz produkty firmy Izopanel

 • IZOTERM

  Począwszy od momentu założenia głównym przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż płyt styropianowych. W zakładzie od samego początku stosuje się nowoczesne technologie przetwórstwa polistyrenu do spienienia, a najwyższą jakość uzyskuje się dzięki systematycznej modernizacji i wymianie maszyn i urządzeń. Naszymi odbiorcami są podmioty gospodarcze specjalizujące się w handlu materiałami budowlanymi jak i wykonawstwem robót ogólnobudowlanych. Wieloletnie doświadczenie w przetwarzaniu różnych typów polistyrenów używanych do produkcji styropianu zaowocowało wiedzą techniczną z tego zakresu. Wynikiem tego było opracowanie własnej technologii produkcji płyt styropianowych jak również opracowanie i uruchomienie kompletnej linii do produkcji maszyn i urządzeń do produkcji styropianu. Produkując od kilku lat maszyny do produkcji styropianu staliśmy się jednym ze znanych producentów maszyn i urządzeń. W tym czasie dostarczyliśmy kilka kompletnych linii do produkcji styropianu jak również kilka pojedynczych maszyn i urządzeń. Naszą główną zaletą jest mobilność i elastyczność w podejściu do oczekiwań i potrzeb klienta. Z dniem 30.12.2011r. nastąpiła zmiana nazwy i formy prawnej firmy na Izoterm Mariusz Wałek Sp. J. Dla podkreślenia wartości naszych wyrobów oraz zagwarantowania ich najwyższej jakości zgodnej z wymaganiami europejskimi opracowaliśmy własny system badania i kontroli jakości, posiadamy odpowiednio wyposażone laboratorium. Rygorystyczne przestrzeganie wszystkich wymagań, wynikających z przepisów prawa do posługiwania się znakiem CE wyróżnia nasze wyroby na rynku, gwarantuje ich najwyższą jakość, zapewnia że ich zastosowanie w budownictwie spełni oczekiwania przyszłych użytkowników nie tylko w zakresie izolacji termicznej ale także , że jego zastosowanie jest przyjazne zarówno dla człowieka jak i całego środowiska.

  zobacz produkty firmy IZOTERM

 • Jawar

 • JKK

 • Jurand

 • Justyr

  Historia Przedsiębiorstwa BARDA Sp. z o.o. sięga roku 1991 kiedy to pod nazwą P.P.H.U. BARDA rozpoczęliśmy produkcję opakowań z tektury falistej. Na rynkach branży budowlanej pojawiliśmy się roku 1999, powołując do życia zakład produkcji profili do lekkiej zabudowy wnętrz. W szybkim tempie osiągnęliśmy jedną z czołowych pozycji w kraju. Sukces rynkowy skłonił nas do rozszerzenia oferty branżowej o kolejne produkty. W roku 2002 rozpoczęliśmy produkcję płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, a następnie w roku 2004 powstał Zakład Produkcji Styropianu JUSTYR BARDA.

  zobacz produkty firmy Justyr

 • Kabe

  Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku. W ciągu wieloletniej działalności w Polsce ugruntowaliśmy swoją pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć działu badawczo – rozwojowego naszej rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau, pozwalają na stałe wzbogacanie naszej oferty o nowoczesne produkty nowej generacji. KABE Farben, jako pierwsza firma na świecie, opracowała w 1999 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków, stając się prekursorem i liderem w dziedzinie technologii produktów mineralnych, opartych na bazie niskoalkalicznego potasowego szkła wodnego. Misją naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych produktów dekoracyjno- ochronnych tak, aby zawsze cieszyły się pełną aprobatą i zaufaniem naszych Klientów – solidnie spełniając swoje zadanie przez długie lata… Szeroki asortyment produktów adresowany jest zarówno do profesjonalistów: Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów i Konserwatorów Zabytków, jak również do Użytkowników Indywidualnych. Ciągle dążąc do tego, aby produkty ze znakiem Farby KABE cieszyły się zaufaniem Klientów, firma nieustannie optymalizuje wszelkie aspekty związane z jakością, łatwością aplikacji i dostępnością naszej oferty produktowej. Produkty marki Farby KABE wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi normami Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 oraz Certyfikatu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2005. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu. Znakiem naszych czasów są nowatorskie rozwiązania jak np. kompletne systemy ociepleń. Firma Farby KABE Polska oferuje 4 systemy ociepleń „KABE THERM” odpowiadających wymogom rynku i oczekiwaniom Klientów. Stosowane przez nas rozwiązania spełniają wszystkie europejskie wymagania techniczno-budowlane, a system „KABE THERM MW” posiadają Europejską Aprobatę Techniczną – ETA. Farby Kabe to firma o ugruntowanej pozycji w segmencie produktów i systemów do renowacji zabytków. Na naszej liście referencyjnej znajduje się wiele znanych obiektów zabytkowych m.in. Wilanów, Zamek Królewski w Warszawie, Klasztor Jasna Góra inne. Produkty Farby KABE dostępne są w sieci dystrybucji na terenie całego kraju.

  zobacz produkty firmy Kabe

 • Kaimann

  Quality is the crucial parameter that accompanies all other processes in the production of KAIFLEX insulation systems. This triggers a process of striving to achieve the economic optimum through continuous optimisation cycles. All the strategically organised business activities involved are aimed at achieving the best possible synthesis of all the parameters essential for success. Continuous, end-to-end monitoring of the manufacturing process on the basis of European standards ensures that all economic and environmental protection optimisation effects can be transparently organised. The following production stages, comprising three successive phases of the manufacturing process, are thereby of importance: mixing, homogenisation, extrusion, vulcanisation, finishing, packing.

  zobacz produkty firmy Kaimann

 • Kal-fire

 • Kaleta

  Nasze tradycje sięgają roku 1992. Wraz z rozwojem rynku budowlanego, zawsze starając się sprostać oczekiwaniom Klientów, dokładaliśmy starań by produkowane przez nas urządzenia były nowoczesne i funkcjonalne. Nasze maszyny posiadają wszystkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa CE. Profesjonalne analizowanie potrzeb, współpraca z użytkownikami maszyn oraz czołowymi producentami materiałów budowlanych zaowocowały nowymi rozwiązaniami, wzrostem sprzedaży i stałym poszerzaniem oferty naszej firmy. Zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci stanowi najwyższe dobro. Obecnie firma "Kaleta" to nowoczesny zakład mogący sprostać każdemu wyzwaniu jakie niesie za sobą rynek urządzeń budowlanych. Stałe monitorowanie potrzeb Klientów i kontakt z nimi, stanowi doskonały kierunek rozwoju firmy. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy współpracują z nami i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  zobacz produkty firmy Kaleta

 • Kerakoll

  Rozwój przedsiębiorstwa prowadzi do poszerzenia zakresu działalności o produkty do rekonstrukcji budowlanych, służących rozwiązywaniu problemów związanych z wodoszczelnością, degradacją betonu – niesłusznie uważanego za niezniszczalny, oraz renowacją zawilgoconych budynków. We wrześniu 2000 i w kwietniu 2006 Kerakoll zwiększa pakiet swych udziałów w spółkach SLC i Rankover, będących liderami w produkcji klejów ekologicznych i lakierów wodnych do parkietów oraz ekologicznych i naturalnych farb dekoracyjnych dla technologii GreenBuilding i przeznaczonych do renowacji obiektów zabytkowych. Kerakoll dziś: zatrudnia ponad 1.200 bezpośrednich współpracowników w wieku poniżej 35 lat; posiada 12 filii na całym świecie; eksportuje 40% swojej produkcji do ponad stu krajów; zaopatruje 20.000 Centrów Trade Building i Wood Floring na całym świecie; zaspokaja potrzeby prawie dwóch milionów fachowców, którzy co roku decydują się na zakup produktów Kerakoll. Filozofia, na której od zawsze Kerakoll opiera swoją działalność, polega na uznaniu innowacji opartych o zasady zrównoważonego rozwoju za czynnik nadrzędny. W kwietniu 2005 roku powstają nowe sektory: Biocalce i Budownictwo Przyjazne dla Zdrowia, czyli nowy sposób budowania, oparty na koncepcji zrównoważonego rozwoju, wpływający na poprawę stanu zdrowia i jakości życia; a w lutym 2007 – Kerakoll Design wprowadza na rynek ekologiczną linię kompozytowych materiałów wykończeniowych pod nazwą Cementoresina, szczególnie cenionych przez architektów i projektantów wnętrz. Z biegiem lat Kerakoll opracował własną technologię i zgromadził wiedzę, które zapewniły firmie pozycję lidera na światowym rynku materiałów budowlanych dla technologii GreenBuilding, i dzięki którym stała się ona idealnym partnerem wybitnych projektantów, wyspecjalizowanych dystrybutorów i klientów korporacyjnych, takich, jak McDonald’s, Armani, BMW, Ferrari, Zara, Diesel, Ikea, Mercedes, Dolce & Gabbana, Swatch, czy Coca Cola.

  zobacz produkty firmy Kerakoll

 • Kflex

  Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto oferujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

  zobacz produkty firmy Kflex

 • Kidde

 • Knauf Bauprodukte

  Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Firma zajmuje się produkcją materiałów budowlanych z segmentu chemii budowlanej (systemy dociepleń, a w nich najwyższej jakości kleje do wełny mineralnej i styropianu, tynki akrylowe, mineralne, mozaikowe, silikonowe, kleje do płytek, fugi, środki pielęgnujące i czyszczące, masy wyrównujące, silikony i materiały izolacyjne, tynki cementowo-wapienne, jak również środki gruntujące i produkty na bazie gipsu - zaprawy tynkarskie i masy szpachlowe). Firmę tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych pracowników. Stawiamy na indywidualizm. Nie boimy się nowych wyzwań. Zespół Knauf Bauprodukte to profesjonaliści, znani z wysokich standardów pracy, zapewniających doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Nasze produkty i usługi opracowujemy zgodnie z rzeczywistymi potrzebami Klienta, jego wymaganiami i oczekiwaniami. Jesteśmy pewni, że odbiorcom proponujemy bezpieczne i innowacyjne systemy, a wyroby Knauf Bauprodukte są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakości. Naszym celem jest zwiększenie satysfakcji Klienta poprzez oferowanie kompleksowych, najwyższej jakości produktów i usług. Współpracę opieramy na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Szanujemy środowisko, w którym pracujemy i żyjemy. Stosujemy najnowsze proekologiczne technologie. Jakość i nowoczesność produktów oraz dobre relacje z otoczeniem - to podstawa naszego działania.

  zobacz produkty firmy Knauf Bauprodukte

 • Knauf FireWin

 • Knauf Industries

  Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF. Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wyspecjalizowane Centrum R&D oraz 35 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na całym świecie.

  zobacz produkty firmy Knauf Industries

 • Knauf Insulation

  With 30 years of experience in the insulation industry, Knauf Insulation represents one of the fastest growing and most respected names in insulation worldwide. Committed to meeting the increasing demand for energy efficiency in new and existing homes, non-residential buildings and industrial applications. Strong and steady financial performance with turnover of well in excess of €1.3 billion in 2013. Over 5,500 employees in more than 35 countries and more than 40 manufacturing sites in 15 countries.

  zobacz produkty firmy Knauf Insulation

 • Kobok

 • Koester

  KOESTER Polska działa na polskim rynku od 2005 roku, jako firma córka niemieckiego producenta chemii budowlanej KOESTER BAUCHEMIE AG. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu hydroizolacji oraz renowacji budowli. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz szkolenia firm wykonawczych, a także materiały informacyjne dla projektantów oraz inwestorów. KÖSTER BAUCHEMIE AG specjalizuje się w produkcji materiałów do hydroizolacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień.Nasze produkty chronią budowle na całym świecie. Nasze produkty zdają egzamin zarówno podczas renowacji budynków historycznych, jak i w trakcie budowy nowych obiektów; stosowane są w celu odcięcia wilgoci podciąganej kapilarnie, renowacji zawilgoconych piwnic oraz podczas uszczelniania dachów i elewacji. Proponujemy skuteczne rozwiązanie każdego problemu związanego ze szkodliwym działaniem wody i wilgoci. Przyjazne dla środowiska produkty o najwyższej jakości. KÖSTER BAUCHEMIE AG nie szczędzi czasu i nakładów na badania i rozwój nowych systemów i materiałów hydroizolacyjnych. W trosce o środowisko KOESTER BAUCHEMIE AG przykłada dużą wagę do ochrony zasobów naturalnych. Poprzez regularną kontrolę jakości poszczególnych partii produkowanego materiału w 3 naszych laboratoriach kontrolujemy wysoką jakość systemów hydroizolacji KOESTER. Podczas projektowania hydroizolacji dla konkretnego obiektu należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak: rodzaj materiałów, właściwości podłoża, poziom wody gruntowej, a także przewidywane warunki eksploatacji i obciążenia jakim izolacja musi sprostać. Profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne na obiektach jest ważnym warunkiem efektywnego zastosowania systemów uszczelnień i hydroizolacji KÖSTER. Wykonujemy ekspertyzy mykologiczne w celu określenia rodzaju występujących grzybów pleśniowych i dobrania środków zaradczych, przeprowadzamy również badania stopnia zasolenia i zawilgocenia przegród budynków. Ekspertyzy wykonujemy dla biur projektowych, inwestorów oraz firm wykonawczych. Systemy i produkty do hydroizolacji KÖSTER znajdują zastosowanie na całym świecie. Główny zakład produkcyjny w Aurich jak i oddziały w Holandii, Anglii, Turcji, Chinach, Korei, Hong Kongu, Indiach, Tajlandii i USA zaopatrują dostawców naszych materiałów na całym świecie. Gęsta sieć dystrybutorów i magazynów w Niemczech, Europie i za oceanem umożliwia błyskawiczną dostawę materiałów na miejsce budowy.

  zobacz produkty firmy Koester

 • Kolgrost

 • Koma

  PPUH KOMA Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu mięsnego oraz palników i akcesoriów dekarskich. Wieloletnie doświad- czenie w zakresie obróbki metali umożliwiło wypracowanie standardów jakościowych pozwala- jących konkurować z najlepszymi specjalistycznymi produktami w tej branży. Nieustannie doskonalimy nasze wyroby. Robimy to na podstawie badań własnych oraz sugestii Klientów. Nasze produkty stają się dzięki temu trwalsze, bardziej ergonomiczne i oszczędne. Ma to znaczący wpływ na ich jakość, cenę i żywotność.

  zobacz produkty firmy Koma

 • Kominflex

 • Konwektor

 • Kotar

  Firma Kotar powstała w 1992 r. jako spółka cywilna założona przez dwóch braci: Bogdana i Stanisława Jaworskich. W roku 2001 została przekształcona w spółkę jawną. W pierwszym okresie swojego istnienia firma zajmowała się produkcją płyt izolacyjnych do ogrzewania podłogowego. W miarę rozwoju firmy do oferty wprowadzone zostały: taśmy brzegowe ze spienionego polietylenu oraz klipsy do mocowania rur ogrzewania podłogowego. Od 2005 r. firma należy do niemieckiej grupy GSH skupiającej producentów oraz przetwórców styropianu. Dzięki temu płyty izolacyjne IZOROL uzyskały dopuszczenia do sprzedaży na terenie unii europejskiej. Zapewniamy Państwu miłą i rzetelną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą asortymentową i kontakt w celu nawiązania współpracy. Na początku 2010 r. uruchomiliśmy własną produkcję styropianu używanego zarówno do produkcji płyt izolacyjnych IZOROL jak również do bezpośredniej sprzedaży jako styropian budowlany. Dysponujemy najnowocześniejszą linią do produkcji styropianu w Polsce. W ofercie mamy pełną gamę styropianów od styropianów elewacyjnych poprzez styropiany podłogowe do styropianów specjalnych: akustycznych czy też stosowanych w halach przemysłowych gdzie stosowane jest znaczne obciążenie mechaniczne. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty do sprzedaży styropianu zarówno na terenie Polski jak i całej unii europejskiej. Firma dysponuje własnym zapleczem logistycznym co pozwala na szybkie i solidne realizowanie zamówień. Odbiorcami wyrobów są hurtownie położone na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju.

  zobacz produkty firmy Kotar

 • Kraiburg PuraSys

 • Krasbud

  Fabryka styropianu KRASBUD Krasowski Sp.j. to producent styropianu. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku w miejscowości Czyżew k/Zambrowa. Istniejąc nieprzerwanie na rynku już od kilku lat , wciąż staramy się wzmacniać naszą pozycję poprzez zwiększanie produkcji, sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej i gwarancję terminowych dostaw. Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystając z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkty o najwyższej jakości, zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz odpowiadające przepisom obowiązującym na terenie naszego kraju. Zakład posiada nowoczesne laboratorium, w którym stale kontrolowane są parametry w trakcie procesów wytwarzania jak i w wyrobach gotowych. Do produkcji wykorzystywane są surowce wytwarzane przez najbardziej renomowanych producentów polistyrenu. Nasza firma kładzie duży nacisk na standardy jakościowe i estetyczne. Troska o Klienta przejawia się także w stosowaniu optymalnych rozwiązań technologicznych KRASBUD traktuje swoją działalność nie tylko w kategoriach sukcesu finansowego, najważniejszą wartością firmy jest zadowolenie naszych klientów. Tylko poważne podejście do branży, kierowane wizją na długie lata, gwarantuje stabilną pozycję na gwałtownie zmieniającym się rynku. Firma dba o stan środowiska naturalnego. Styropiany produkowane przez KRASBUD, a także sam proces ich wytwarzania, są ekologiczne i nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Co więcej, wykorzystanie styropianów KRASBUD do wykonania termoizolacji pozwala zredukować zużycie energii, a to opłaca się nam wszystkim.

  zobacz produkty firmy Krasbud

 • Kreisel

  KREISEL Technika Budowlana to jeden z czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy w czołówce sektora chemii budowlanej, rozwijamy zakłady i sieć handlową na terenie całego kraju. Zaczynaliśmy ponad 40 lat temu w Niemczech, kiedy to Norbert Kreisel uruchomił pierwszy zakład. Dziś wchodzimy w skład Europejskiej Grupy budowlanej FIXIT GRUPPE mającej 62 fabryki w 19 krajach pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX i FIXIT. W 1993 roku zadebiutowaliśmy na rynku polskim - zakładając spółkę KREISEL Polska w Poznaniu. Tu zlokalizowany jest pierwszy zakład produkcyjny w Polsce, ale przede wszystkim centrum zarządzania i marketingu, gdzie zapadają wszystkie kluczowe decyzje. Obecnie firma posiada sześć zakładów produkcyjnych - w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic, w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego, w Kaliskach Kujawskich k/Lubienia, w Rogowcu k/Bełchatowa oraz najnowszy w Ostrołęce. Od 2005 roku firma posiada także kopalnię kruszyw i piasku EuroKrusz w Nowym Mieście nad Pilicą. KREISEL oferuje bogatą gamę wysokogatunkowych, nowoczesnych materiałów budowlanych, umożliwiających budowę, remont i dekorację mieszkań, domów i biur. Wśród nich najważniejsze to: zaprawy klejące, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, gipsy, środki gruntujące i izolujące, wylewki samopoziomujące, zaprawy murarskie, masy spoinujące, farby elewacyjne i gładzie, a także systemy ociepleń ścian zewnętrznych budynków (na styropianie i wełnie) oraz preparaty czyszczące i konserwujące. Wszystkie produkty są sumiennie i dokładnie sprawdzane w każdej fazie ich przygotowania. Zajmują się tym certyfikowane laboratoria zlokalizowane w każdym zakładzie KREISEL.

  zobacz produkty firmy Kreisel

 • Królczyk

  Jako producent płyt warstwowych działamy na rynku już od 1994 roku. W tym czasie udało nam się stać jedną z czołowych firm stanowiących o sile tej branży. Stawiamy na ciągły rozwój firmy, a także na najwyższy komfort klientów, którzy uzyskują od nas nie tylko wysokiej klasy produkty, ale również kompleksową i fachową pomoc. Firma Królczyk może pochwalić się nowoczesnym, wciąż rozwijanym parkiem maszynowym. Dbamy o jak najwyższe kwalifikacje naszego zespołu produkcyjnego oraz zachowanie wszelkich standardów dotyczących wyrobu produktów. Wytwarzanie tego typu elementów przy zachowaniu ich najwyższej jakości pozwoliło nam osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku. Od 2007 roku działamy również jako producent styropianu budowlanego. Inwestycja w nowoczesną linię produkcyjną pozwoliła nam rozwinąć zakres naszej działalności o płyty warstwowe PW-11, tzw. styropapę, czy innego rodzaju wyroby.

  zobacz produkty firmy Królczyk

 • Krystaline

 • Leister

 • Lenzing

  Das Unternehmen setzt mit Qualität und Innovationskraft Standards auf dem Gebiet der Man-made Cellulosefasern. Die Lenzing Gruppe ist ein Weltmarktführer mit Sitz in Österreich und Produktionsstätten in allen wichtigen Märkten sowie einem weltweiten Netz an Verkaufs- und Marketingbüros. Lenzing versorgt die globale Textil- und Nonwovens-Industrie mit hochwertigen, industriell gefertigten („Man-made“) Cellulosefasern. Die Palette reicht von Faserzellstoff, Cellulose-Standardund Spezialfasern bis zu Engineering-Dienstleistungen. Das Unternehmen setzt mit Qualität und Innovationskraft Standards auf dem Gebiet der Man-made Cellulosefasern. Mit 75 Jahren Erfahrung in der Faserproduktion ist die Lenzing Gruppe der einzige Hersteller weltweit, der in großindustriellem Maßstab alle drei Generationen von Man-made Cellulosefasern – von der klassischen Viscose- über die Modal- bis zur Lyocellfaser (TENCEL®) – unter einem Dach vereint. Der Erfolg der Lenzing Gruppe gründet sich auf eine konsequente Kundenorientierung, gepaart mit Innovations-, Technologie- und Qualitätsführerschaft. Lenzing bekennt sich zu den Grundsätzen nachhaltigen Wirtschaftens mit sehr hohen Umweltstandards.

  zobacz produkty firmy Lenzing

 • M-tec

  Od 35 lat nazwa m-tec jest synonimem rozwoju i produkcji innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji, logistyki i przerobu nowoczesnych materiałów budowlanych. m-tec sprawił, że budujemy lepiej, szybciej i oszczędniej – na całym świecie. M-tec zatrudnia obecnie około 250 pracowników. Firma posiada spółki-córki w Republice Czeskiej. Biura sprzedaży, przedstawicielstwa i dystrybutorzy znajdują się niemal na całym świecie. Nasza oferta obejmuje trzy obszary : "SE", czyli technologia maszyn na plac budowy, "PE" technologia linii produkcyjnych, jak również Technology Centre – "TC" - doradztwo w zakresie technologii produkcji suchych mieszanek. To połączenie jest unikalne w tej branży. Firmy oferują tylko technologię maszyn na plac budowy lub specjalizują się w budowie maszyn i urządzeń produkcyjnych. W przypadku m-tec klient otrzymuje "wszystko z jednej ręki".

  zobacz produkty firmy M-tec

 • Maad

  Maad Sp. z o.o. została założona w 2007 roku. Od początku istnienia firma prężnie się rozwija oraz poszerza swoją działalność. Od momentu założenia Maad współpracuje z zagranicznymi producentami wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości. Ścisła współpraca z niemieckim producentem – Plastocell Kunststoff GmbH trwająca od 2007 pozwala na korzystanie ze zdobytego doświadczenia oraz daje możliwość użycia go w praktyce. W 2013 roku Maad rozpoczął współpracę z azjatyckim wytwórcą pianki melaminowej firmą SINOYQX, która współpracuje z państwowym producentem tworzyw sztucznych oraz surowców chemicznych – firmą SCC Group. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracowników, nasza firma wprowadza nowe produkty, rozwiązania, koncepcje, które pomagają naszym klientom osiągnąć jak najlepsze efekty w tworzeniu ich finalnych towarów. Koncentrujemy się na potrzebach nowoczesnej akustyki i termiki, co za tym idzie – dostosowujemy produkty pod wysokie wymagania przemysłu np : pojazdów szynowych, autobusowego / samochodowego, budowlanego. Współpracujemy z instytutami polskimi jak również zagranicznymi przeprowadzającymi badania nad palnością i toksycznością oferowanych produktów w celu nadania im odpowiednich certyfikatów i zapewnienia bezpieczeństwa ich użycia na rynku polskim oraz zagranicznym (PN-K, DIN 5510-2, GOST R itp.) W celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi, oraz zapewnienie realizacji najtrudniejszych projektów w jak najkrótszym czasie, Maad korzysta z nowoczesnego parku maszynowego oraz własnego biura projektowego. Nasza Firma jest w stanie zapewnić dostawy JIT nie tylko w Polsce ale również w Europie. Maad współpracuje z działem laboratorium Politechniki Częstochowskiej, przeprowadzając doświadczenia oraz badania nad nowymi rozwiązaniami oraz produktami pozwalającymi być zawsze o krok przed konkurencją.

  zobacz produkty firmy Maad

 • Magnat

  Markę MAGNAT stworzono z myślą o Użytkownikach szukających wyjątkowych rozwiązań, zorientowanych na jakość i styl życia, ceniących piękno i stylowe wnętrza, które mają unikalny charakter i osobowość. To marka innowacyjna, zaawansowana technologicznie, zorientowana na obecne trendy, dynamiczna i kreatywna, która corocznie wprowadza nowe rozwiązania w aranżacji wnętrz. Wybierając markę MAGNAT zyskujemy nie tylko oryginalny zestaw trwałych kolorów inspirowanych magicznym pięknem szlachetnych kamieni. Kolory innowacyjnych farb MAGNAT, roztaczające magiczną aurę i dodające siły twórczej, zostały stworzone z myślą o każdym kto ceni luksus i komfort dnia codziennego. Kolekcja MAGNAT obejmuje wysokiej jakości: plamoodporne, ceramiczne farby do wnętrz 3. generacji MAGNAT CERAMIC, lateksowe farby do wnętrz - Baza MAGNAT Latex Matt (MCS - MAGNAT COLOUR SYSTEM),satynowe farby do wnętrz - Baza MAGNAT SATYNA (MCS - MAGNAT COLOUR SYSTEM), emalie do drewna i metalu, systemy dekoracyjne MAGNAT Style, narzędzia malarskie MAGNAT ACCESSORIES.

  zobacz produkty firmy Magnat

 • Makita

  MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych. Historia firmy Makita rozpoczęła się w 1915 roku, w Japonii. Na początku firma zajmowała się sprzedażą oraz naprawą silników elektrycznych, później również sprzedażą i naprawą instalacji oświetleniowych i transformatorów. w 1958 roku powstało pierwsze elektronarzędzie - przenośny ręczny strug do drewna o symbolu "1000", zaś w roku 1968 wprowadzono na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem - wiertarkę 6500-D. Obecnie Makita to korporacja o zasięgu międzynarodowym, największy producent elektronarzędzi profesjonalnych oraz uznany lider w tej dziedzinie na skalę światową. Makita posiada swoje fabryki w Japonii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Rumunii. Mająca swoją główną siedzibę w Anjo, niedaleko Nagoya, firma Makita zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz wprowadzaniem na rynek szerokiego asortymentu elektronarzędzi. Aby sprostać jeszcze szerszemu wachlarzowi potrzeb, firma oferuje oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne). Do wszystkich tych maszyn Makita oferuje wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt orazmateriały eksploatacyjne. Oprócz narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, MAKITA posiada również bogatą ofertę urządzeń spalinowych i pneumatycznych. Poza narzędziami MAKITA firma reprezentowana jest również przez marki DOLMAR oraz MAKTEC. DOLMAR to pionier w produkcji łańcuchowych pilarek spalinowych (od 1926 roku), będący własnością koncernu MAKITA od 1991. MAKTEC to najmłodsza linia elektronarzędzi w ofercie MAKITA. Polska filia - MAKITA Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej rozpoczęła działalność w styczniu 1995 roku zapewniając dystrybucję na terenie całego kraju poprzez rzetelnie dobraną sieć punktów dilerskich. Ponad 200 punktów serwisowych dba o stan techniczny narzędzi. W sierpniu 2009 roku Makita Polska przeniosła się do nowo wybudowanej siedziby wraz z nowoczesnym centrum logistycznym.

  zobacz produkty firmy Makita

 • Mapei

  MAPEI Polska jest częścią Grupy MAPEI - światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku. W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, która w ciągu następnych czterech lat podwoiła moce produkcyjne, a w lipcu 2012 roku ruszył drugi zakład produkcyjny firmy – w Barcinie. Całkowite moce produkcyjne MAPEI Polska wzrosły tym samym do poziomu 420 000 ton produktów proszkowych rocznie, przy czym dodatkowo w Gliwicach oddano do użytku linię produkcyjną do wytwarzania produktów płynnych m.in. domieszek do betonu. 96,3% produktów MAPEI (w ujęciu wagowym, dane za 2012 rok) sprzedawanych na polskim rynku jest wytwarzanych lokalnie – w Gliwicach i w Barcinie. MAPEI Polska jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej. Sześć razy z rzędu (w roku 2007, 2008, 2009, 2010, 2011/2012 i 2013) firma otrzymała nagrodę Budowlana Marka Roku w kategorii „kleje do płytek” oraz „ fugi” przyznawaną przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku na bazie niezależnego badania przeprowadzonego wśród reprezentatywnej grupy polskich wykonawców. W roku 2012 i 2013 MAPEI uzyskało również tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji generalnej. Po zaledwie 13 latach działalności w Polsce MAPEI należy w ocenie wykonawców do ścisłego grona marek budowlanych o najwyższej rozpoznawalności i jakości oferowanych produktów. W ofercie MAPEI Polska znajdują się: Produkty do montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, Produkty do montażu posadzek drewnianych, Produkty do montażu wykładzin elastycznych i tekstylnych, Systemy ociepleń oraz dekoracyjno-ochronnego wykończenia elewacji, Dodatki do mielenia cementu, Domieszki do betonu, Cementowe i żywiczne posadzki przemysłowe, Specjalistyczne produkty linii budowlanej (w tym renowacje zabytków, wzmacnianie konstrukcji, syntetyczne membrany hydroizolacyjne oraz produkty stosowane w pracach podziemnych).

  zobacz produkty firmy Mapei

 • Mat

  Od początku powstania firmy przyjętą filozofią, wytyczającą drogi i sposób działania było: ekologia, wspólnota interesów producenta i użytkownika, współtworzenie z użytkownikiem nowych wyrobów. Powyższe zasady zadecydowały o pomyślnym rozwoju firmy. Nasi klienci są współtwórcami naszego sukcesu i chcielibyśmy aby tak było dalej. Właściciele za duży sukces uznają uzyskanie zaufania u tak renomowanego wytwórcy materiałów izolacyjnych jak niemiecka firma BIT, która nie tylko pomogła nam wyposażyć się w odpowiednie maszyny i technologię łącznie z prawem do używania znaku towarowego RISO, ale i zarekomendowała nas u swoich klientów. Taka rekomendacja wydatnie przyczyniła się do tego, że Firmę M.A.T. zaaprobowali jako nowego wytwórcę materiałów izolacyjnych najbardziej wymagający odbiorcy na rynku niemieckim. Obecnie do naszych klientów należą renomowane firmy krajowe i zagraniczne. Od początku istnienia M.A.T. charakterystyczną cechą były permanentne działania innowacyjne. Współpraca w zakresie technologii z firmami niemieckimi i angielskimi upewnia nas o tym, że jesteśmy w czołówce producentów materiałów izolacyjnych. Po przekształceniach powodowanych zmieniającymi się przepisami i wymaganiami rynku, rozpoczętą w 1990 roku produkcję kontynuuje M.A.T. Sp. z o. o. dysponując halami o powierzchni ok. 3000 m2, maszynami przetwarzającymi surowce do produkowanych wyrobów oraz szeroką gamą, ciągle uzupełnianych form. Spełniając oczekiwania klientów uzyskaliśmy aprobaty techniczne na otuliny RISO i łubki PUR.

  zobacz produkty firmy Mat

 • Mazanek

  Przedsiębiorstwo "MAZANEK" z Dobrego Miasta mieszczące się przy ulicy Fabrycznej 34 jest firmą rodzinną o długoletniej tradycji. Firma jest producentem niezawodnych maszyn przeznaczonych do obróbki plastycznej blach. Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego jest potentatem w produkcji rusztowań budowlanych. "MAZANEK" kooperuje ze stoczniami oraz zaopatruje firmy budowlane w rusztowania. Oferujemy Państwu m.in.: zaginarki i zagniatarki, gilotyny, nożyce i dziurkarki, prostowarki i rozcinarki, giętarki, zwijarki i rozwijarki, profilarki do kanałów wentylacyjnych, prasy pneumatycznem, rusztowania typu RSK oraz WARSZAWA.

  zobacz produkty firmy Mazanek

 • MCZ

 • Meblomat

 • Metallkraft

 • Metalplast

 • Metalpur

  Zakład nasz produkuje izolacje ciepło i zimnochronne z pianki poliuretanowej sztywnej, których produkcję rozpoczął jako pierwszy w Polsce w 1992 roku na skalę przemysłową. Produkcja prefabrykowanych izolacji PUR ma szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarczych związanych głównie z oszczędnością energii.

  zobacz produkty firmy Metalpur

 • Metylan

  Marka Metylan narodziła się w Niemczech w 1953 roku wraz z pojawieniem się wygodnego w użyciu, przeznaczonego dla profesjonalnych użytkowników, kleju do tapet na bazie proszku: Metylan Leim. Później – wraz z rozwojem grubszych tapet i okładzin ściennych – na rynek został wprowadzony produkt ”Metylan special”. Marka Metylan rozwijała się, aby w rezultacie stać się wiodącą światową marką w dziedzinie klejów do tapet. Poczynając od tych dwóch oryginalnych produktów, marka Metylan kontynuowała współpracę z przemysłem tapet, rozwijając szeroki asortyment klejów do wszystkich rodzajów okładzin ściennych.

  zobacz produkty firmy Metylan

 • Morso

 • Multipor Xella

 • Naturheld

 • Naturheld.

 • Neotherm

  NEOTHERM jest firmą, która istnieje na rynku od 2008 roku. Firma Neotherm jest producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa Zajmujemy się produkcją płyt styropianowych do izolacji termicznej ścian, dachów i podłóg. Neotherm to nie tylko producent wyrobów styropianowych- Neotherm to bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę. Neotherm to firma w 100% z polskim kapitałem i jeden z największych producentów styropianu w Polsce, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Oprócz standardowych płyt styropianowych posiadamy w ofercie specjalistyczne płyty: wodoodporne, ognioochronne, akustyczne, płyty laminowane papą podkładową na welonie z włókna szklanego, płyty o obniżonym współczynniku przewodzenia ciepła. Grupa Neotherm posiada na dzień dzisiejszy 4 fabryki- w Biskupcu, Chmielowie, Myszkowie i Wrocławiu. W najbliższym czasie planujemy kolejne inwestycje aby rozlokowanie zakładów produkcyjnych pozwoliło nam dostarczać styropian w dowolne miejsce w Polsce. Motorem rozwoju naszej firmy jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej. W tym celu wszystkie nasze działania podporządkowane są, aby wprowadzać inwestycje w nowoczesne i wydajne linie technologiczne, zaplecze logistyczno-magazynowe, stosowanie najlepszych surowców oraz dobór wykwalifikowanej kadry. Zastosowane przez nas technologie gwarantują spoistość i jednorodność styropianu oraz oczekiwaną jakość styropianu. Wysokie standardy jakościowe terminowość są podstawowymi wyznacznikami naszych działań. Neotherm od początku swojej działalności przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Pomaga w tym wykwalifikowany i profesjonalny personel korzystający z nowoczesnego parku maszynowego oraz laboratorium badawczego, umożliwiającego badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie te wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Wszystkie nasze wyroby podlegają Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny Właściwości Użytkowych. Produkty naszej firmy dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni służą wiedzą na temat zastosowań wszystkich naszych wyrobów. Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta. Każda z fabryk produkuje pełen asortyment płyt styropianowych, a wszystkie działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych. Neotherm jest członkiem PSPS - Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu, które od zeszłego roku z dużym sukcesem promuje program Gwarantowany Styropian. W marcu 2013 roku Neotherm sp. j. z Myszkowa wdrożyła projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013: "Zmiana procesu produkcyjnego styropianu, poprzez zakup urządzeń najnowszej generacji przez NEOTHERM Rafał Herzyk, Ireneusz Nowak Spółka Jawna".

  zobacz produkty firmy Neotherm

 • Netecs

 • Nmc

  Our world: foam technology. NMC is an international leading company active in the development, production and marketing of synthetic foams. Founded in 1950, NMC develops, manufactures and markets synthetic foam products. Our more than 1200 worldwide associates strive to develop innovative, reliable, and high-quality products supported by a complete service package. NMC Group realizes an annual turnover of 200 million Euros.

  zobacz produkty firmy Nmc

 • Norton Clipper

 • Optimum

 • Panasonic

 • Paneltech

  PANELTECH Sp. z o.o. jest budowlanym przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowym zorientowanym na kompleksową obsługę Klienta. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość i trwałość wyrobów oraz solidność i terminowość usług. Naszym klientom mamy do zaoferowania szeroką gamę materiałów budowlanych, takich jak: płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym (PUR, PIR), styropianowym i z wełny mineralnej; płyty izolacyjne PIR Soft;drzwi przemysłowe, chłodnicze i mroźnicze; komory chłodnicze i mroźnicze w systemie modułowym; płyty i kształtki styropianowe, styropapa, styrodur; konstrukcje stalowe; stolarka aluminiowa i PCW; produkty ze stali nierdzewnej; bramy i systemy przeładunkowe marki Hormann. Oferta naszej firmy obejmuje specjalistyczne usługi z zakresu: generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych i inwentarskich; montażu płyt warstwowych, drzwi chłodniczych i konstrukcji stalowych; spawania i obróbki blach oraz wypełniania pianką poliuretanową PUR; badań czynników szkodliwych na stanowiskach pracy (Laboratorium Ochrony środowiska i Pracy).

  zobacz produkty firmy Paneltech

 • Paroc

  Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Finlandii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w czterech krajach. Ponadto posiadamy przedstawicielstwa handlowe w 14 krajach europejskich. Od 1930 roku sukcesywnie rozwijamy w Paroc praktyczną wiedzę specjalistyczną (tzw. know-how). Obecnie jesteśmy wiodącym dostawcą izolacji w Finlandii, Szwecji i krajach bałtyckich. Nasze produkty sprzedawane są pod marką Paroc w rozpoznawalnych, biało-czerwonych opakowaniach i obejmują izolacje budowlane, techniczne, dla przemysłu stoczniowego, a także płyty warstwowe i materiały do izolacji akustycznej. Tworzymy i pilotujemy rozwiązania budowlane, od energooszczędnych rozwiązań do renowacji budynków, po domy pasywne, które zmniejszają zużycie energii oraz ilość emisji, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu życia. Nasi klienci są bardzo zróżnicowani, począwszy od przedsiębiorców budowlanych domów jednorodzinnych i architektów, poprzez firmy wykonawcze, dystrybutorów materiałów budowlanych oraz firmy budowlane pracujące dla sektora przemysłowego. Głównymi właścicielami Grupy Paroc są inwestorzy instytucjonalni, a udziałowcami mniejszościowymi pracownicy Paroc.

  zobacz produkty firmy Paroc

 • Passive House Systems

 • Petralana

 • Picheta

 • Pigment

 • Pio-styr

 • Pittsburgh Corning

 • Pizarras

 • Plum

 • Polychem

  Polychem istnieje na rynku od 1982 roku. Jest producentów klejów poliuretanowych, pianek montażowych, surowcowych systemów poliuretanowych do produkcji pianek sztywnych, mikroporowatych, integralnych oraz systemów obuwniczych. W swojej ofercie posiadam całą paletę klejów do wszelkich możliwych materiałów budowlanych, pianki montażowe o różnych własnościach - od wersji podstawowej, poprzez piankę dla profesjonalistów aż do pianki o klasie palności B2. Ogerują także płyty termoizolacyjne o różnych gęstościach, otuliny docinane na miarę oraz kształtki sprężyste dla różnych gałęzi przemysłu.

  zobacz produkty firmy Polychem

 • Porotherm Wienerberger

 • Power Tec

 • Prefabed Bielsko Biała

 • Prefabet Osława Dąbrowa

 • Pro Clima

 • Pro-Spray

 • Probst

 • Prodmax

 • Proma

  Naszą misją jest stała troska o komfort zakupu i pracy użytkowników maszyn i urządzeń. Wizja skupia się na zagwarantowaniu i zaspokojeniu wszystkich potrzeb użytkowników maszyn poczynając od doradztwa technicznego, logistyki i serwisu gwarancyjnego, a kończąc na serwisie pogwarancyjnym i dostarczaniu projektów nowych rozwiązań.

  zobacz produkty firmy Proma

 • Promax

  Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych "PROMAX" Sp. z o. o. powstał w 1991 roku. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Giebnia, w gminie Pakość. Od początku swojej działalności jest to firma prywatna, reprezentująca w 100% kapitał polski. Główny profil działalności firmy to produkcja płyt styropianowych. Stopniowo został on jednak poszerzony o profile i kształtki styropianowe, opakowania, płyty podłogowe i płyty warstwowe. Cała firma została zbudowana od podstaw i stopniowo wyposażona w urządzenia i maszyny najwyższej jakości. Zanim jednak możliwe było uruchomienie produkcji we własnym zakładzie firma korzystała z obiektów dzierżawionych zdobywając klientów i budując własną sieć sprzedaży. Od wielu lat dzięki wysokiej jakości wyrobów oraz solidnej terminowej realizacji zamówień firma zdobywa ciągle nowych klientów. A tworzą oni bardzo szeroki wachlarz: od dużych hurtowni budowlanych i spółdzielni mieszkaniowych, poprzez budowlane firmy wykonawcze i remontowe aż po indywidualnych odbiorców. Wszystkich klientów traktujemy bardzo poważnie i staramy się obsłużyć ich jak najlepiej. Obecnie sieć sprzedaży firmy obejmuje znaczny obszar kraju, m.in. województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie. Zarząd firmy bardzo starannie dobiera dostawców maszyn i urządzeń, dostawców usług, surowców i materiałów, ale przede wszystkim pracowników, co gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości produktów i profesjonalna obsługę klientów firmy. Niemal od początku działalnosci Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych "Promax" Sp. z o. o. w Giebni legitymuje się atestem higienicznym Państwowego Zakładu Higieny gwarantującym bezpieczeństwo naszych produktów dla ludzi i środowiska. Od kilku lat Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych "Promax" Sp. z o.o. jest członkiem - założycielem Grupy Polski Styropian, która zrzesza pięć polskich firm produkujących styropian. Działalność w ramach GPS pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów działalności każdej z firm, a także dobór najlepszych dostawców towarów i usług. Wszystkie te działania sprawiają, że Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych "Promax" Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje stabilną pozycję na rynku w swojej branży i jest postrzegany jako solidna firma dostarczająca na rynek produkty najwyższej jakości.

  zobacz produkty firmy Promax

 • PScoat

 • Qmar

  Fima QMAR działa na rynku od 2001 roku w zakresie produktów chemii budowlanej, początkowo jako firma stricte handlowa, a od roku 2007 jako niezależny producent specjalizujący się min. w produkcji folii w płynie, gruntów oraz impregnatów. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszych produktów sprzedawanych pod własną marką, firma może poszczycić się znacznym wzrostem sprzedaży i udziału w rynku. Produkty wprowadzone na rynek przez firmę QMAR były odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez klientów, dotyczące potrzeby pojawienia się produktów o wyjątkowej specyfice działania i wypełniły lukę w asortymencie dostępnym na rynku.

  zobacz produkty firmy Qmar

 • Quick-mix

  Quick-mix Sp z o.o. funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku i jako intensywnie rozwijający się podmiot oferuje innowacyjne materiały budowlane najwyższej jakości. Quick-mix Sp. z o.o. jest polską spółką międzynarodowego koncernu Sievert AG i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży:zapraw do klinkieru, suchych zapraw budowlanych, systemów ociepleń, tynków i farb, hydroizolacji, klejów i spoin do płytek, produktów do renowacji obiektów zabytkowych, zapraw do układania kostki brukowej i kamienia naturalnego oraz innych materiałów chemii budowlanej. Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, dające pewność co do proponowanych rozwiązań. Najwyższą jakość produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

  zobacz produkty firmy Quick-mix

 • Rain Bird

 • Rehm

 • Reiter

 • Rekoplast

 • Revo System

 • Röben

 • Rockwool

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL czyli światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. ROCKWOOL był pierwszym zachodnim inwestorem, który uruchomił w Polsce produkcję i sprzedaż materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. W ciągu 20 lat funkcjonowania na krajowym rynku, zainwestowaliśmy w proces technologiczny, rozbudowę linii i instalacje proekologiczne ponad 1 miliard złotych. ROCKWOOL Polska posiada dwie fabryki – w Cigacicach koło Zielonej Góry, i w Małkini, w okolicach Ostrowii Mazowieckiej. Łącznie w obydwu fabrykach ROCKWOOL Polska posiada siedem linii produkcyjnych oraz dodatkowe linie obróbki półproduktów i wyrobów gotowych. Nasze „najmłodsze dziecko” – linia nr 7 – została uruchomiona we wrześniu 2007 roku i jest jedną z najnowocześniejszych na świecie linii do produkcji skalnej wełny mineralnej. ROCKWOOL produkuje różnorodne wyroby ze skalnej wełny mineralnej służące jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych. Wszystkie produkty ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL posiadają wspólne właściwości – są doskonałą izolacją cieplną o niskim współczynniku przewodzenia ciepła, przy tym są niepalne, zwiększają odporność ogniową przegród oraz poprawiają ich akustykę. Jednocześnie każdy wyrób służy środowisku, ograniczając straty ciepła, a w konsekwencji zmniejszając zapotrzebowanie na energie i emisję CO2. ROCKWOOL oferuje szeroką gamę wyrobów izolacyjnych. Zróżnicowanie parametrów i cech użytkowych produktów ROCKWOOL pozwala na zastosowanie materiału odpowiednio przystosowanego do konkretnej konstrukcji lub instalacji. Oferta ROCKWOOL to płyty, maty, otuliny do stosowania w takich sektorach jak: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, budownictwo sportowe, budownictwo obiektów usługowych i użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe, energetyka, wentylacja i ogrzewnictwo.

  zobacz produkty firmy Rockwool

 • Rokamat

  Od prawie 30 lat ROKAMAT opracowuje i produkuje maszyny i urządzenia przeznaczone specjalnie dla malarzy i tynkarzy. Wszystkie urządzenia opracowywane są tak aby ułatwić Twoją pracę i zwiększyć Twoje dochody. Pierwsze pomysły Rolfa Kammerera w 1982 roku przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy i międzynarodowego sukcesu. Późniejsze pomysły pozwoliły na uzyskanie wielu patentów docenionych na świecie. Od tamtego czasu ROKAMAT znacząco poszerzył swoje portfolio produktów. Urządzenia ROKAMAT są używane i chwalone przez firmy zajmujące się renowacją, dociepleniami, parkietami, tynkowaniem, szlifowaniem i wielu innych specjalistów branży budowlanej. Celem Rolfa Kammerera jest stworzenie pełnej linii dopracowanych urządzeń i akcesoriów. Nowe produkty są stale opracowywane, testowane i produkowane. ROKAMAT buduje swoją markę również poprzez fakt, że ciągle udoskonala istniejące już produkty. Rozwiązuje problemy i słucha uwag klientów – tak aby stworzyć jak najbardziej niezawodne urządzenia. Mamy nadzieję, że znajdziecie na naszej stronie wszystko to czego potrzebujecie – niezależnie od tego czy znacie już nasze produkty czy to wasz pierwszy raz na naszej stronie. Jeżeli macie jakieś uwagi względem naszych urządzeń, akcesoriów lub strony internetowej napiszcie na którykolwiek z adresów. Produkty ROKAMAT są dostępne na całym świecie. Spełniają standardy certyfikatu CB (uznawanego na całym świecie) oraz GOST (uznawanego na rynku rosyjskim). Firma Spinex-Stępniak Spółka Jawna jest wyłącznym importerem produktów ROKAMAT na rynku polskim. Posiadamy stały zapas magazynowy, fachową wiedzę, wszystkie akcesoria oraz certyfikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów ROKAMAT.

  zobacz produkty firmy Rokamat

 • Rytm Trade

  Grupa RYTM jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budowlanej, chemii motoryzacyjnej oraz aerozoli technicznych przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych. Główną strategią firmy jest sprzedaż wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen, a także profesjonalizm w obsłudze klientów. Potrzeby naszych klientów realizujemy poprzez pełne doradztwo techniczne, jak również sprawną i terminową realizację zamówień. Głównym celem firmy jest zaspokajanie wszelkich oczekiwań naszych klientów i partnerów handlowych. Grupa RYTM powstała na początku 2005 roku. Siedziba firmy znajduje się w Tychach na terenach KSSE. Do Grupy należą dwie fabryki: RYTM-L, która produkuje m.in. piany, silikony, aerozole techniczne oraz Cerrys specjalizująca się w sprzedaży głównie produktów do systemów dociepleń, tynków, farb. Wyroby produkowane są m.in. pod takimi markami jak Expert Line, Baumaster, Desnner, Haussen, Partner Fix, Mr Quick. Zawansowana technologia, nowoczesne i kompleksowo wyposażone laboratorium oraz własne receptury oparte na doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów pozwalają na osiąganie najwyższej jakości produktów. Nasze wyroby posiadają certyfikaty i atesty wymagane zarówno przez prawo polskie jak i normy europejskie. Dodatkowo, mając na uwadze sprawną organizację produkcji, a następnie sprzedaży podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001:2008. Stosowanie polityki zarządzania jakością pozwala nam trwale spełniać wymagania klientów, pomaga w pełnej identyfikacji ich potrzeb, a w końcowym efekcie daje zadowolenie z naszych produktów.

  zobacz produkty firmy Rytm Trade

 • Sadolin

  Sadolin to marka oferująca sprawdzone i skuteczne rozwiązania z dziedziny ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych. Nasza historia sięga aż 1777 roku, kiedy to Jacob Holmblad uruchomił w Kopenhadze fabrykę barwników tekstylnych, stanowiącą zaczątek dziedzictwa firmy AkzoNobel, właściciela marki Sadolin. Czerpiemy z tej długoletniej tradycji, aby dostarczać naszym Klientom produkty wysokiej jakości. Wysoka skuteczność naszych rozwiązań to efekt zastosowania innowacyjnych technologii produkcji, doboru najlepszej jakości surowców oraz nieustannego testowania naszych produktów w różnych warunkach. Marka Sadolin skutecznie łączy długoletnią tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami – wszystko po to, by wybór właściwego produktu był prosty, a zapewniona za jego sprawą ochrona i dekoracja powierzchni drewnianych, pozwoliła cieszyć się ich wyjątkowym pięknem przez wiele lat.

  zobacz produkty firmy Sadolin

 • Schiedel

 • Schomburg

  Schomburg Polska od 1992 roku zaopatruje rynek polski w wysokiej jakości produkty z zakresu chemii budowlanej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Schomburg Polska wprowadziła sprzedaż swoich materiałów (produktów z zakresu chemii budowlanej) poprzez dwie sieci sprzedaży: sieć SCHOMBURG - sprzedaż detaliczna przez hurtownie oraz rozwiązania dla budownictwa przemysłowego i inżynieryjnego, sieć RETHMEIER - środki do produkcji i pielęgnacji betonu. Grupa Schomburg to 80 lat doświadczeń w zakresie technologii betonu, uszczelnień budowlanych i renowacji budownictwa. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i rozbudowuje. W roku 2007 powstała nowa hala magazynowa. Na przełomie 2008 i 2009 roku firma powiększyła się o halę produkcyjno-magazynową, w której utworzono dodatkową linię produkcyjną domieszek do betonu, a także przeniesiono część produkcji (tynku mozaikowego, barwienie farb i tynków) oraz konfekcjonowanie towarów handlowych. W 2009 roku rozpoczęto produkcję proszkową (produkty typu kleje do okładzin ceramicznych, kleje do ociepleń, tynki i zaprawy suche) w nowej hali produkcyjno-magazynowej. Naszą dewizą jest indywidualne i fachowe podejście do każdego problemu budowlanego, odpowiednie dla danego obiektu i wymagań stawianych zarówno przez prawo budowlane, jak i przez inwestora. Kompetencje firmy Schomburg zostały kilkakrotnie wyróżnione prestiżowymi nagrodami i certyfikatami. Od roku 2001 firma posiada certyfikat jakości ISO 9001.

  zobacz produkty firmy Schomburg

 • Schweisskraft

 • Secco

  SECCO® Polska jest dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i wytrzymałość. Nasza oferta skierowana jest do hurtowni budowlanych które chcą mieć w swojej ofercie produkty wysokiej klasy przy zachowaniu ekonomicznej ceny. Szeroka sieć dystrybucji pozwala nam na dotarcie do szerokiego grona klientów a nasi przedstawiciele chętnie służą pomocą w zakresie doradztwa technicznego. Dla kogo są przeznaczone nasze produkty? Produkty marki SECCO® przeznaczone są dla specjalistów poszukujących najlepszych rozwiązań w branży budowlanej. Nasza sieć dystrybucji obejmuje hurtownie w całym kraju dzięki czemu możemy docierać do szerokiego grona odbiorców. Głównymi klientami naszej firmy są wyspecjalizowane hurtownie, które mogą w swojej ofercie umieścić wysokiej jakości towar naszej marki. Jakie produkty oferujemy? Marka SECCO® oferuje produkty w kilku segmentach rynku materiałów budowlanych. W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą należy wybrać odpowiednią grupę z menu w prawej kolumnie.

  zobacz produkty firmy Secco

 • Semin

  SEMIN S.A firma założona w 1893 r., specjalizująca się w produkcj wysokiej jakości gładzi szpachlowych, klei, produktów cementowych oraz dystrybucji tapet z włókna szklanego. Firma SEMIN posiada trzy fabryki w północno-wschodniej Francji w Kedange-sur-Canner, w południowo-zachodniej Francji w Espira de L'Agly, oraz w Amblainville w rejonie paryskim. Wyroby SEMIN są znane i cenione przez profesjonalistów we Francj i w ponad 40 krajach całego świata, począwszy do Chin i Nigerii skończywszy na Ameryce Płd. i Rosji. Roczna produkcja wynosi 100 000 ton. Nasze proidukty pojawiły się w Polsce na początku lat 90-tych jako pierwsze mieszanki gipsowe. Nasza obecność na polskim rynku zaowocowała używaniem pojęć takich jak "gips francuski", \'francuz" w odniesieniu do wysokiej jakości mieszanek na bazie gispu. Naszą myślą przewodnią jest dostarczenie do rąk każdego klienta wysokiej jakości produktów wraz z zapewnieniem doradztwa technicznego. Na prośby klientów organizujemy szkolenia, podczas których, szybko i łatwo udowadniamy dobrą jakośc naszych produktów. Nasza dewiza BEZ PĘKNIĘĆ I POPRAWEK obrazuje jakość i niezawodność naszych wyrobów.

  zobacz produkty firmy Semin

 • Semper

 • Senseo

 • Sigma Coatings

  Sigma Coatings to kompletna oferta farb wewnętrznych i fasadowych. Wielość kolorów i niezliczona liczba ich kombinacji stanowi pełen wachlarz możliwości pomagając uzyskać tysiące efektów i zaskakujące rezultaty. Dzięki temu farby cieszą się zaufaniem specjalistów branży: projektantów, architektów oraz zawodowych wykonawców. Różnorodność zastosowania, wariacje barw, faktur i struktur czerpią z niemal 300-stu lat doświadczeń, ponieważ historia marki sięga 1722 roku. To właśnie wtedy niedaleko Amsterdamu założono pierwszą na świecie firmę produkującą farby - Peter Schoen&Son (nazwa Sigma Coatings pojawiła się po raz pierwszy w 1972 roku po połączeniu 3 największych holenderskich producentów farb). Nowa marka - efekt fuzji przełomowych technologii z bezkompromisową jakością wyrobów Sigma - szybko stała się najczęściej wybieraną marką w krajach Beneluksu. Zyskała uznanie wśród profesjonalistów w Niemczech, Danii i we Włoszech. Ofertę Sigma Coatings tworzą farby do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, tynki, emalie oraz bejce i lakiery. Ze względu na zróżnicowane wymagania poszczególnych rodzajów wnętrz, Sigma Coatings oferuje farby, które moga być stosowane nie tylko w biurach czy salach konferencyjnych, ale także w ośrodkach szkoleniowych i wychowawczych oraz obiektach sakralnych i służby zdrowia. Wśród produktów znajduje się specjalistyczna farba z jonami srebra, zapewniająca optymalne warunki higieniczne w pomieszczeniach narażonych na działanie mikroorganizmów. Oferowane farby wewnętrzne charakteryzują się wysoką jakością, uniwersalnością zastosowań oraz różnorodnością zestawów kolorystycznych. Bogata paleta pozwala tworzyć eleganckie i szykowne wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Specjalistyczne farby fasadowe marki Sigma przywracają estetyczny wygląd budynkom o długiej historii, a także nadają blask obiektom współczesnym. Stosowane na różnorakie podłoża, odnawiają budynki niezależnie od tego, czy fasady wykonane są z wiekowej cegły, tynku, kamienia czy betonu. Farby Sigma zapewniają długotrwałą ochronę, dzięki tworzeniu nieprzenikalnej bariery dla zanieczyszczeń i agresywnych czynników środowiska. Ciągłe badania i unowocześnianie technologii powłok sprawia, że elewacje budynków zabytkowych oraz obiektów o wartości kulturowej można teraz uchronić przed negatywnym wpływem czasu. Farby fasadowe Sigma można wykorzystywać wszędzie tam, gdzie długotrwała ochrona jest równie ważna, co estetyczny wygląd. Pełen zakres kolorów farb Sigma Coatings pozwala tworzyć rzeczy niecodzienne: połączyć twórczą koncepcję architektów, projektantów, kunszt malarzy z harmonijną kompozycją budynku w jego naturalnym otoczeniu.

  zobacz produkty firmy Sigma Coatings

 • Sika

  Sika's business is aligned in seven target markets: concrete, waterproofing, roofing, flooring, sealing and bonding, refurbishment and industry. Sika develops and markets numerous admixtures and additives for use in concrete, cement and mortar production. These products enhance specific properties of the fresh or hardened concrete, such as workability, watertightness, durability, or early and final strength. The demand for admixtures and additives is currently on the rise, particularly due to the increased performance requirements placed on concrete, cement and mortar, especially in urban areas and for infrastructure construction. Furthermore, the growing use of alternative cementitious materials in cement, mortar and thereby also in concrete increases the need for admixtures. Sika’s solutions cover the full range of technologies used for below-ground waterproofing: flexible membrane systems, liquid applied membranes, waterproofing admixtures for mortars, joint sealants, waterproof ready-to-use mortars, injection grouts and coatings. Key market segments include basements, underground parking garages, tunnels and all types of water-retaining structures (e.g. reservoirs, storage basins, storage tanks). Watertight systems are faced with more stringent requirements regarding durability, easy application and total cost management. Therefore product quality is becoming increasingly important. Sika provides a full range of single-ply and built-up flat roofing systems incorporating both flexible sheet and liquid applied membranes. Demand in this segment is driven by the need for eco-friendly, energy-saving solutions such as green roof systems, light-reflective cool roofs and solar roofs, which simultaneously help to cut CO2 emissions. While refurbishment projects continue to gain significance in the mature markets, the emerging markets are moving towards higher-quality roof solutions. Sika’s flooring solutions are based on synthetic resin and cementitious systems for industrial and commercial buildings, e.g. pharmaceutical and food-sector production plants, public buildings such as educational and health care facilities, parking decks and private residential properties. Each market segment is subject to its own particular requirements in terms of mechanical properties, safety regulations (e.g. slip resistance), antistatic performance, and chemical or fire resistance. Trends in the flooring market are being dictated by the growing significance of safety and environmental regulations as well as customized technical requirements. The high volume of building alteration and conversion projects nowadays has boosted the importance of efficient solutions for the refurbishment of existing flooring systems. Sika’s wide-ranging portfolio includes top-class elastic sealing and bonding solutions to meet all job site needs, e.g. joint sealants for facades or resistant sealants for floor and special joints as well as multipurpose bonding solutions for interior finishing or parquet installation. The growing demand in this market is fueled by the sharper focus on energy-efficient building envelopes, the ever-greater variety of materials used in construction, the increasing volume of high-rise projects and the growing significance of health, safety and environmental issues. This segment features concrete protection and repair solutions, e.g. repair mortars, protective coatings, grouts and structural strengthening systems. It also includes products for interior finishing, specifically cementitious leveling compounds, tile adhesives and tile grouts. Market trends are dictated by the rising quality requirements placed on products and services, with global customers expecting uniform standards worldwide. The present uptrend in demand is attributable to a rising volume of infrastructure rehabilitation projects in the transport, water management and energy sectors. The global urbanization trend and the increasing need for renovation in developed countries also fuel demand in the interior refurbishment sector. The markets served by Sika include automobile construction, the commercial vehicle industry (structural bonding, direct glazing, acoustic systems, reinforcing systems), automotive aftermarket (car glass replacement, car body repair), renewable energies (solar and wind), and facade engineering (structural glazing, sealing of insulating glass units). Sika technologies enable crash-resistant bonding for enhanced car safety. The new solutions for bonding together different materials, e.g. aluminum and carbon fiber, pave the way for lighter, more fuel-efficient vehicles. Manufacturers are also seeking solutions that minimize production time and costs.

  zobacz produkty firmy Sika

 • Siltherm

 • Sima

 • SimpleFire

 • SimpleFire.

 • SINUS GMBH

 • SINUS GMBH

 • Skamet

  SKAMET powstał w 1950 r. i od wielu lat produkuje urządzenia hydrauliki siłowej takie jak: dźwigniki hydrauliczne o udźwigu od 1,6 do 50 ton, siłowniki hydrauliczne, praski hydrauliczne z napędem ręcznym, ściągacze hydrauliczne i inne wyroby oparte o elementy dźwigników, takie jak: pompki z napędem ręcznym oraz nożnym do siłowników i dźwigniki działające w pozycji odwróconej do prasek. Uznanie klientów i duże zainteresowanie sprawiły, że stale poszerzamy naszą ofertę uzupełniając ją o nowe propozycje. Produkowane przez naszą firmę dźwigniki posiadają Certyfikat na znak bezpieczeństwa wydany przez Państwowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. Potwierdza on wysoką jakość naszych wyrobów. W budowie dźwigników hydraulicznych zastosowano szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które są przedmiotem wzorów użytkowych zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym.

  zobacz produkty firmy Skamet

 • Skil

 • Śnieżka

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej. Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał. Śnieżka to grupa firm działających w syntezie, powiązanych udziałami i zależnościami produkcyjnymi. Pełna organizacja, odpowiedzialne gospodarowanie zasobami i zakupami przekłada się na efektowne funkcjonowanie firmy, a także na większe zyski dla Akcjonariuszy. Współpraca polega na wzajemnym uzupełnianiu się i korzyściach wynikających z synergicznego działania. Głównym założeniem długoterminowej strategii rozwoju Grupy Kapitałowej Śnieżka na najbliższe lata jest osiągnięcie pozycji lidera w segmencie farb dekoracyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem rynków: polskiego, ukraińskiego i białoruskiego. Cel ten będzie realizowany poprzez dalsze dostosowywanie oferty do potrzeb konsumentów na rynkach lokalnych poszczególnych państw. W procesie osiągania pozycji lidera rynku farb i lakierów w kraju oraz Europie Wschodniej istotny będzie wzrost sprzedaży w nowoczesnych kanałach dystrybucji. Strategia rozwoju Grupy Śnieżka zakłada szczególną aktywność w trzech obszarach: wzrost udziału wyrobów dostarczanych przez spółki Grupy Kapitałowej do kanału nowoczesnego tj. sieci marketów budowlanych (DIY), zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie i w Rosji, kontynuowanie programu budowy i przebudowy sieci sklepów partnerskich w Polsce, a także na kluczowych rynkach zagranicznych, inwestycje kapitałowe związane z potencjalnymi możliwościami akwizycji w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto Grupa Kapitałowa Śnieżka zamierza rozwijać eksport poprzez zdobywanie nowych rynków oraz rozwijanie portfolio marek: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo-Tech, Beston, Proximal. stałe doskonalenie oferty rynkowej, budowanie trwałych i przyjaznych relacji zarówno z partnerami handlowymi, pracownikami, akcjonariuszami, jak i konsumentami, w oparciu o wzajemne zrozumienie i zaufanie, wspieranie partnerów handlowych, dystrybutorów i detalistów w zakresie informacji, marketingu i szkoleń, w przekonaniu, że dzięki ścisłej współpracy można budować wartość własnej firmy, rozbudowa i ciągłe unowocześnianie parku maszynowego, linii produkcyjnych, magazynów i technologii produkcji.

  zobacz produkty firmy Śnieżka

 • SNOW QUEEN

 • Sofit

  Sofit to marka firmy Rockwool. Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań sufitów i ścian. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi zarówno w zakresie akustyki, bezpieczeństwa pożarowego i trwałości, jak również higieny oraz estetyki. Rozwiązania Rockfon stosowane są we wszystkich rodzajach budynków, zarówno w nowych i modernizowanych, w tym w obiektach biurowych, handlowych, sportowych, edukacyjnych, służby zdrowia i przemysłowych. Poprawiają komfort akustyczny pomieszczeń i wpływają na optymalny mikroklimat wnętrz oraz dobre samopoczucie użytkowników. Produkty Rockfon dedykowane są także do inwestycji realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, w tym do obiektów starających się o eko-certyfikaty w systemach LEED i BREEAM. Rockfon jest częścią międzynarodowego koncernu ROCKWOOL International Group - największego na świecie producenta materiałów ze skalnej wełny mineralnej, z siedzibą w Danii. W Polsce marka Rockfon jest obecna od 1994 roku. Od 2005 roku jej wyroby produkowane są w fabryce w Cigacicach, skąd są eksportowane na rynki Europy, Azji i Ameryki Północnej. Dodatkowo rozwiązania akustyczne Rockfon produkowane są w zakładach w Holandii, Francji i Rosji.

  zobacz produkty firmy Sofit

 • Sonarol

  Spółka "SONAROL" powstała w styczniu 1997 roku jako hurtownia, a następnie producent części do maszyn rolniczych oraz automatycznych poideł dla bydła i trzody chlewnej wykonywanych w oparciu o własne nowatorskie rozwiązania. Intensywny rozwój przemysłu mleczarskiego sprawił, iż w krótkim czasie wykorzystano cały potencjał produkcyjny firmy. W roku 2000 zakupiono ponad 4 hektarową zabudowaną działkę, a wspólnicy Spółki podjęli decyzję o rozszerzeniu działalności o produkcję stolarki okiennej z PVC i aluminium. Już po kilku miesiącach okna z Jedwabnego zaczęły podbijać rynek lokalny. Kolejnym krokiem rozwoju działalności spółki było otwarcie zakładu produkcji styropianu, gdzie od 2003 roku rozpoczęto produkcję. Zakład wyposażony został w nowoczesne, wysokowydajne urządzania własnej konstrukcji m. in. do spieniania, formowania, cięcia, frezowania i pakowania. Szybko podejmowane trafne decyzje, ciągła kontrola jakości, terminowość w realizacji zamówień i dbałość o klienta sprawiały, że i ta inwestycja okazała się sukcesem, a SONAROL stał się wiodącym producentem płyt styropianowych na terenie Polski północno-wschodniej. Zakład produkcji okien został od 2008 roku w pełni zautomatyzowany. Cały proces produkcji sterowany jest komputerowo za pomocą autorskiego programu napisanego specjalnie na potrzeby firmy. Obejmuje on wszystkie etapy, począwszy od składania zamówień poprzez optymalizację produkcji, sterowanie maszynami, transport, skończywszy na wystawianiu faktur za gotowe wyroby. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło niemalże wyeliminować błędy ludzkie. 2010 rok to kolejny bardzo ważny etap w historii spółki związany z rozbudową zakładu produkcji okien. Powstaje nowa hala o powierzchni blisko 6000 m2. Niespełna rok później uruchomiona zostaje produkcja na nowej hali. 10 linii produkcyjnych oraz 2 najnowocześniejsze centra tnące pozwalają osiągnąć moc produkcyjną na poziomie 2000 okien na dobę. Firma Sonarol w grudniu 2012 roku uruchomiła dział ekstruzji, gdzie tłoczone są profile PVC do produkcji okien i drzwi. Tym samym spółka dołączyła do elitarnego grona firm produkujących na własnych systemach profili oraz potwierdziła swoją coraz silniejszą pozycję na rynku. W kwietniu 2013 roku zakupiono fabrykę styropianu. Inwestycja ta miała na celu poszerzenie obszaru dystrybucji o teren Polski północnej i centralnej. Drugi zakład produkcyjny to korzyści zarówno dla klientów, w postaci jeszcze w krótszych terminów realizacji zamówień oraz dla firmy poprzez obniżenie kosztów logistyki. Ciągły dynamiczny rozwój firmy oraz silna pozycja rynkowa to nie tylko zasługa nowoczesnych linii produkcyjnych, ale przede wszystkim wykwalifikowanej i stałej kadry pracowniczej, która dba o to aby klient został profesjonalnie obsłużony. Ponadto, własna baza logistyczna daje gwarancję niezawodności i punktualności dostaw. Obecnie firma zajmuje ponad 12 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnych i zatrudnia ponad 250 osób, dzięki którym produkowanych jest miesięcznie ok. 40 000 metrów sześciennych płyt styropianowych, ponad 12 000 okien PVC, setki drzwi z PVC i aluminium, fasady i ogrody zimowe, konstrukcje stalowe hal przemysłowych, maszyny do produkcji styropianu, bobiniarki, lekkie przyczepy przestrzenne, stojaki do transportu okien i szyb, kontenery do profili PVC i aluminiowych oraz wiele innych wysokiej jakości produktów. Stolarka okienna i drzwiowa z Sonarol-u coraz częściej dociera do odbiorców zagranicznych m.in. z Niemiec, Francji, Włoch, Belgii, Danii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji oraz Skandynawii, którzy wybierają produkty tylko najwyższej jakości.

  zobacz produkty firmy Sonarol

 • Sopro

  Jesteśmy po to, aby oferować kompletne systemy chemii budowlanej i profesjonalne doradztwo. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu najwyższej jakości produktów potwierdzonych europejskimi certyfikatami, to Twoja gwarancja bezpieczeństwa i oszczędności na lata! Dążymy do tego, aby produkty Sopro zawsze były pierwszym i intuicyjnym wyborem profesjonalistów i wszystkich tych, którzy stawiają na niezawodne rozwiązania budowlane. Sopro oferuje kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Stosując konsekwentną strategię zarządzania marką staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Najlepszym tego dowodem jest Sopro No.1 - znana i uznana w całej branży budo- wlanej wysoko elastyczna zaprawa klejowa do układania płytek cera- micznych. Silnymi czyni nas połączenie dwojakiego doświadczenia: wieloletnie know-how w produkcji cementu i równie ważne kompetencje w zakresie wytwarzania produktów chemii budowlanej. Tę podwojoną siłę może ofiarować Państwu jedynie Sopro. Bogaty asortyment produktów chemii budowlanej Sopro z wysokim udziałem nowości zapewnia całkowite zaspokojenie potrzeb wszystkich segmentów rynku glazurniczego i budowlanego. Jakość naszych produktów zorientowana jest przy tym na wysokie wymagania profesjonalistów je stosujących. A to oznacza: wygodne i proste użycie, wysoki stopień bezpieczeństwa oraz obliczona na lata trwałość, jak również zgodność z normami technicznymi oraz przepisami BHP i ochrony środowiska. To wszystko potwierdzamy certyfikatami niezależnych i uznanych instytutów naukowych. Każdy klient może mieć pewność, że produkty Sopro odpowia- dają najnowszemu stanowi wiedzy oraz że są perfekcyjnie do siebie dopasowane, tworząc zintegrowane systemy. Przy tym spełniają oczywiście najwyższe wymagania odbiorców. Dowo- dami na to są certyfikaty niezależnych instytucji i znak jakości „Flexmörtel“ dla naszych klejów elastycznych. Te świadectwa nie tylko dokumentują doskonałą jakość, lecz potwierdzająrównież wysoki komfort przetwarzania naszych produktów. Nasze produkty spełniają restrykcyjne normy europejskie W trosce o Państwa zadowolenie staramy się stale udoskonalać nasze produkty, aby były zawsze zgodne z najnowszymi europejskimi normami potwierdzającymi zastosowanie i szczególne ich właściwości. Nasz rozbudowany, wieloetapowy system kontroli pozwala utrzymywać najwyższe światowe standardy. Sopro inwestuje w badania naukowe i rozwój. Efekt: wydajne, innowacyjne produkty i systemy produktów wyznaczające nowe standardy prac glazurniczych i budowlanych. Produkty Sopro charakteryzują się wyjątkowymi cechami i tak np.: fuga Sopro DF 10 technologią OPZ®, dzięki której nie tworzy osadów wapiennych i zapewnia trwały kolor fugi oraz możliwością dodania brokatu Sopro, wysokoelastyczna zaprawa klejowa Sopro FKM XL zredukowaną do 90% pylnością i o 60% większą wydajnością. Stosując przy tym rozsądną politykę cenową, możemy przedstawić swym klientom niezwykle konkurencyjną ofertę. Sopro oferuje z jednej ręki pełen komplet produktów chemii budowlanej do prac glazur- niczych, prac budowlanych, ogrodowych prac budowlanych, prac renowacyjnych oraz prac izolacyjnych. To oznacza dla klienta zdecydowanie prostszą procedurę składania i realizacji zamówień, korzyści logistyczne oraz możliwość zakupu produktów idealnie ze sobą spójnych. Do tego dochodzi paleta systemów produktów rozwiązujących wszystkie najbardziej palące problemy budowlane, jak chociażby system układania płytek na tarasach i balkonach eliminujący szkody mrozopochodne, system murowania klinkieru bez wykwitów lub sprawdzony i spotykający się z powszechnym uznaniem system uszczelniania basenów. Olbrzymia siła innowacji czyni z doskonałych jakościowo i wydajnych produktów Sopro ofertę bardzo interesującą - zarówno dla rzemiosła, jak i uświadomionych inwestorów indywidualnych. Godne szczególnej uwagi: bardzo wysoki udział nowych produktów w palecie asortymentowej. Oto dowód, że nasza uwaga skoncentrowana jest nieustannie na optymalizowaniu tego, co sprawdzone i rozwijaniu nowych, wybiegających w przyszłość rozwiązań znajdujących zastosowanie w coraz bardziej specyficznych przypadkach. Nasze produkty posiadają wiele indywidualnych, wyjątkowych cech, a to czyni różnicę przemawiającą na ich korzyść. Są to produkty, o których cechach mówi się językiem konkretów. Jak na przykład super gładka zaprawa fugowa Sopro DF 10, super lekka zaprawa klejowa Sopro FKM XL lub uniwersalna szpachla wyrównawcza i renowacyjna Sopro RAM3 , która pozwala już po 2 godzinach na układanie płytek. Albo kolejny przykład: aluminiowe profile tarasowo – balkonowe Sopro PT do wykonywania elastycznych wykończeń ułatwiających odprowadzenie wody. A więc konkrety górą.

  zobacz produkty firmy Sopro

 • Sorex

  Początki rozpoczęcia działalności firmy to rok 1989. Zaledwie na 50 m2 dzierżawionej powierzchni uruchomiliśmy produkcję precyzyjnych części do krosien. Szereg lat kłopotów gospodarczych kraju i szalejącej inflacji spowodował, że firma podejmowała się różnych dziedzin produkcji, od bardzo precyzyjnych części do konstrukcji stalowych. Ukształtowało to firmę do elastycznego działania. W efekcie firma dysponowała bardzo zróżnicowanym parkiem maszynowym oraz kadrą techniczną o wysokich kwalifikacjach. W tamtym okresie byliśmy jedną z nielicznych firm, które współpracowały z firmami zachodnimi. Przez solidność i wysoką jakość wyrobów zdobyliśmy ich duże uznanie. Wyroby, które wysyłaliśmy do krajów zachodnich z powodzeniem konkurowały z wyrobami najwyższej jakości tamtego rejonu. W okresie swojej działalności firma zajmowała się konstruowaniem i wykonywaniem specjalistycznych urządzeń dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego, obróbki drewna i przetwórstwa mięsnego. Przez kilka lat zajmowaliśmy się konstruowaniem i wdrażaniem unikatowych urządzeń do przetwarzania odpadów z folii na parafinę i olej napędowy. W czasie dotychczasowej swojej działalności firma wykształciła kilkuset uczni, którzy z zdobytą u nas wiedzą z powodzeniem znalazło sobie pracę w kraju jak i zagranicą. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około czterdziestu pracowników o bardzo wysokich kwalifikacjach. Dysponujemy parkiem maszynowym od maszyn konwencjonalnych po maszyny numeryczne. Powierzchnia zakładu obejmuje 1500 m2 na której to obecnie wytwarzane są maszyny i narzędzia dekarskie. Duże doświadczenie kadry pozwala nam produkować wyroby najwyższej jakości. Od kilku lat flagowym produktem firmy są profesjonalne zaginarki dekarskie, które to z powodzeniem konkurują z produktami najlepszych firm. Dynamiczny rozwój firmy jak i rozpoznawalna marka zwiększa grono nabywców w kraju i Europie. Zmiany konstrukcyjne jak i modernizacje maszyn, osprzętu i narzędzi są ciągle konsultowane z najlepszymi dekarzami. Obecnie wdrażane są do produkcji nowe narzędzia i maszyny, tym samym rozszerzając asortyment naszej produkcji. Na wielu targach i wystawach wyroby nasze cieszyły sie dużym zainteresowaniem i uznaniem oraz niejednokrotnie zostały nagradzane wyróżnieniami.

  zobacz produkty firmy Sorex

 • Soudal

  Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 47 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Soudal zatrudniał w 2012 roku ponad 1450 osób w swoich przedstawicielstwach i zamknął ten rok skonsolidowanym obrotem wysokości 450 milionów Euro. Polska spółka tej firmy powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001.

  zobacz produkty firmy Soudal

 • Sparke

 • Spartherm

 • Stahlton

 • Steico

  Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO AG. Produkujemy szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów. Nasze ekologiczne produkty budowlane pozwalają na projektowanie oraz budowę domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym. Rozwiązania dla budownictwa oferowane przez STEICO otrzymały prestiżowy certyfikat, wydawany przez oryginalny Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego. Dodatkowo rozwiązania oferowane przez STEICO sprawdzają się świetnie w budownictwie tradycyjnym. STEICO to system lekkich i wytrzymałych stropów wraz z świetną izolacją akustyczną, to także gotowa konstrukcja dachu. Dach STEICO zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła w zimie oraz dodatkowo chroni budynek przed przegrzewaniem się nawet w najbardziej upalne dni lata! . Nasze produkty są otwarte dyfuzyjnie. Sprawdzają się zatem świetnie również przy modernizacji starszych budynków. Zatrudniamy około 950 pracowników. Dysponujemy największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy klientów w ponad 40 krajach. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie wyrobów, które są zdrowe i wyprodukowane z surowców naturalnych. Ogromne doświadczenie, nowoczesne technologie oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam sprostać wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że gwarancją sukcesu naszej firmy są zadowoleni Klienci. Grupa STEICO jako pierwszy producent płyt pilśniowych porowatych poddała certyfikacji FSC® pełną paletę swoich produktów. Certyfikat FSC® (Forest Stewardshio Council) świadczy o stosowaniu w procesie produkcji surowców pochodzących z lasów zarządzanych według światowych standardów. Priorytetem jest dla nas zachowanie gospodarki leśnej w stanie zbliżonym do naturalnego oraz proekologiczne wykorzystanie drewna. Jako dostawca produktów dla budownictwa i meblarstwa na bieżąco kontrolujemy jakość swoich wyrobów. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium badawczym zapewniającym niezmiennie wysoką jakość poprzez bieżące pobieranie prób i wykonywanie testów jakościowych. Wysoka jakość produktów STEICO potwierdzana jest przez nadzór ze strony niemieckiego Urzędu Kontroli Materiałów Nordrhein-Westfalen (MPA NRW), Dortmund. Od sierpnia 2003 produkcja jest certyfikowana przez grupę TÜV Süddeutschland wg ISO 9001:2008.

  zobacz produkty firmy Steico

 • Steinbacher Izoterm

  Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. jako jedyna polsko-austriacka firma oferuje kompleksowe rozwiązania z pełnego wachlarza produktów izolacji budownictwa naziemnego oraz budownictwa technicznego, zachowując jednocześnie ciągłość wszystkich naszych linii produkcyjnych.

  zobacz produkty firmy Steinbacher Izoterm

 • STONE GALAXY

 • Stop Wilgoci

 • Stuermer Maschinen

 • Styrhop

 • Styrisol

 • Styrmann

  Wartością nadrzędną firmy jest zadowolenie klientów, dlatego też, bazując na nabytym doświadczeniu i w trosce o zaspokajanie potrzeb współpracujących z nami firm , zdecydowaliśmy o uruchomieniu od 2004 roku produkcji płyt styropianowych, które uzupełnią oferowany przez nas dotychczas asortyment. Posiadamy najnowocześniejsze linie technologiczne, przy pomocy których możemy wyprodukować około 500 000 m3 styropianu rocznie przy zachowaniu najwyższych parametrów, które gwarantują bardzo dobrą jakość oraz stabilność rozmiarów, co wpływa na jakość i szybkość montażu. Wszystkie nasze wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości przy użyciu bardzo nowoczesnego parku maszynowego. Nasza fabryka oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości, zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz przepisów obowiązujących w Polsce. Wyroby nasze podlegają ciągłej kontroli nowoczesnego laboratorium, w które wyposażyliśmy naszą fabrykę oraz są monitorowane w systemie Zakładowej Kontroli Jakości.

  zobacz produkty firmy Styrmann

 • Styrokon

  Firma STYROKON powstała w 2007.10.01 z wydzielenia z firmy Elektromechanika wydziału produkcji styropianu. Jednakże początki produkcji jak i doświadczenie załogi sięga 2000 roku. Produkowany styropian spełnia wymagania zawarte w polskich i unijnych dyrektywach. Styropian dostarczany jest do firm remontowo-budowlanych, hurtowni materiałów budowlanych oraz do producentów płyt warstwowych. Lokalizacja w centralnej części Polski daje nam możliwość błyskawicznej realizacji zamówień w całym kraju. Firma w swej historii może poszczycić się przyznanymi za jej osiągnięcia oraz wyroby tytułami i nagrodami.

  zobacz produkty firmy Styrokon

 • Styromap

  Jesteśmy młodym producentem styropianu o wzrastającym potencjale. Dążymy do tego, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów pod względem materiałów termoizolacyjnych. Dzięki temu, że mamy kompleksowe podejście do wytwarzania i sprzedaży materiałów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy szukają optymalnych rozwiązań na trudnym, wymagającym rynku budowlanym. Nieustannie dbamy o rozwój naszego asortymentu i wprowadzanie do niego nowych pozycji. Dokładamy starań, aby sukces prac przeprowadzanych w naszym laboratorium przyczynił się do powstania innowacyjnych, zaawansowanych rozwiązań w zakresie termoizolacji. Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości styropianu z jednoczesnym uwzględnieniem ekonomicznych oczekiwań naszych odbiorców. Zamierzamy zajmować wysoką pozycję na krajowej liście czołowych producentów styropianu poprzez uczciwą i etyczną walkę konkurencyjną opartą na naszych głównych filarach – jakości i cenie.

  zobacz produkty firmy Styromap

 • Styromar

  Przedsiębiorstwo Styro-Mar rozpoczęło działalność produkcyjną w 1996 roku. Zasadniczym profilem działalności Spółki jest produkcja przestrzennych form styropianowych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Oferowane przez firmę kształtki stosowane są przede wszystkim do zabezpieczania produktów gotowych przed uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą nastąpić w trakcie transportu lub magazynowania. Wykonujemy także wszelkie nietypowe kształty, również w krótkich seriach, dla budownictwa i branży reklamowej. W związku z wysoką indywidualizacją produktów oferowanych przez Spółkę zapewniamy także fachową pomoc i doradztwo przy projektowaniu żądanych elementów.

  zobacz produkty firmy Styromar

 • Styropian Plus

  Firma Styropian Plus istnieje na rynku od 1999 r., w którym to roku rozpoczęto produkcję styropianu budowlanego. Doświadczenie przejęte od firmy Lippstädter Hartschaum produkującej styropian na rynku Niemieckim pozwoliło nam od samego początku na produkcję styropianu o wysokich europejskich standardach. Wraz z uruchomieniem w 2004r. nowoczesnej linii produkcyjnej firma stała się znaczącym producentem styropianu w Polsce północnej. Misją firmy jest dostarczanie na rynek wyrobów izolacyjnych spełniających wymagania prawa budowlanego i oczekiwania Klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnej pozycji ekonomicznej zakładu na rynku materiałów budowlanych. Naszym hasłem jest: "STYROPIAN PLUS - GWARANCJA CIEPŁA".

  zobacz produkty firmy Styropian Plus

 • Styropianex

  Firma STYROPIANEX Produkcja i Sprzedaż Styropianu istnieje nieprzerwanie od 17 lat i stale umacnia swoją pozycję na rynku materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa. Produkowane przez nas płyty styropianowe posiadają dopuszczenie do stosowania w budownictwie, potwierdzone przez wewnętrzne badania i świadectwa Instytutu Techniki Budowlanej, mogą być sprzedawane w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Ścisłe przestrzeganie norm polskich i europejskich w zakresie produkcji styropianu powoduje stałe poszerzanie kręgu zadowolonych odbiorców i klientów.

  zobacz produkty firmy Styropianex

 • Styropmin

  Firma Styropmin zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych gałęziach i sektorach budownictwa. Dzięki doświadczeniu, które Styropmin zdobył podczas 20 lat swojego istnienia, ciągłemu rozwojowi oraz konsekwencji w działaniu, plasuje się na dzień dzisiejszy w czołówce największych producentów styropianu w Polsce. Od powstania firmy czyli od roku 1993, Styropmin przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Pomaga w tym wykwalifikowany i profesjonalny personel korzystający z nowoczesnego parku maszynowego oraz laboratorium badawczego, umożliwiającego badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie te wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Styropmin to kompleksowa oferta nowoczesnych materiałów izolacyjnych. Nie są to tylko styropiany standardowe ale także styropiany pasywne, perymetryczne, ekstrudowane, ognioodporne, laminowane, akustyczne oraz do ogrzewania podłogowego.

  zobacz produkty firmy Styropmin

 • Styropoz

  Styropoz powstała w kwietniu 2003 wyłącznie z polskiego kapitału. Po półrocznych przygotowaniach, w październiku 2003 roku została uruchomiona produkcja i powstał pierwszy blok styropianu. Od tego czasu wielkość produkcji stale wzrasta. Pomimo dużej konkurencji na rynku Styropoz, dzięki wysokiej jakości swoich produktów oraz znakomitej lokalizacji szybko zdobywa zaufanie i przychylność klientów. Głównymi odbiorcami są hurtownie materiałów budowlanych zlokalizowane przede wszystkim w Poznaniu i okolicach. Pomimo bardzo silnej pozycji na rynku spółka cały czas się rozwija wyznaczając coraz wyższy poziom jakości produktów i standardów obsługi Klienta. Dzięki wykorzystaniu środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dokonano wielu modernizacji przedsiębiorstwa za co ARR przyznała spółce wyróżnienie. Wprowadzony, także dzięki środkom unijnym, system zapewnienia jakości ISO 9001:2008, daje pewność wysokiej jakości funkcjonowania spółki i zadowolenia klientów. Przy tak dużej wielkości produkcji, stworzono dział kontroli jakości. W specjalnym laboratorium dokonywana jest stała analiza płyt styropianowych, dzięki czemu spółka ma pewność, że na rynek trafia produkt o najwyższych parametrach. Spółka tym samym ma prawo do nadawania swoim wyrobom znaku CE.

  zobacz produkty firmy Styropoz

 • Superglass

  We’re the UK’s only independent manufacturer of glass wool insulation. As such, we can offer you thermal and acoustic glass wool products that meet exacting standards together with a service that’s tailored to you. The perfect combination, we’re sure you’ll agree; and the result of our on-going investment in the latest manufacturing technology, new products and a whole new approach to the way we do business. It means we can offer you impressive product quality and consistency, together with a range of products and innovations to meet ever-changing regulations and environmental pressures. We’re agile and highly responsive too – when you deal with Superglass, you’ll be in direct contact with decision makers – who like you, are keen to provide the right solutions for your business. Superglass Insulation started life in 1987 at what is still its main manufacturing site in the city of Stirling in Scotland. Quickly becoming a major supplier of glass wool insulation products, we’ve always taken great pride in our product and in the flexible service we offer in the UK and Export Markets. In 2005, following a management buy-out, Superglass became the UK’s biggest independent manufacturer of glass wool insulation products. At that time, several members of the senior management team acquired an interest in the company with expansion plans part-funded by the Scottish Government. In recent years, we’ve invested heavily in the very latest technology to improve capacity, efficiency and above all product quality. We’ve also developed a range of new products to meet ever-more stringent regulations within the building industry, also keeping us at the forefront of environmental protection. Manufactured from glass wool, our products are designed to provide excellent thermal and acoustic insulation properties in use, and are compression packed to reduce storage space and transport costs beforehand. They’re available as rolls, slabs or batts in a choice of thicknesses and sizes and facings to meet your particular specification requirements – while Teamworks means our Sales and Technical team can also help you with any bespoke materials and recommend suitable individually tailored products.

  zobacz produkty firmy Superglass

 • Swisspearl

 • Swisspor

  Historia naszej grupy firm rozpoczęła się przed ponad 30 laty założeniem swisspor AG w Szwajcarii. W międzyczasie staliśmy się w Szwajcarii numerem jeden w zakresie izolacji i uszczelniania, a nasze spółki-córki są obecne na terenie Europy. Swisspor prowadzi produkcję w 19 krajowych i zagranicznych zakładach produkcyjnych oraz oferuje szeroki asortyment materiałów izolacyjnych i uszczelnień. Swisswindows obejmuje 4 zakłady produkcyjne w Szwajcarii i jest producentem nowoczesnych okien z tworzywa sztucznego oraz okien drewnianych. W trzech zakładach Eternit AG produkowane są wysokiej jakość produkty i systemy z betonu włóknistego. Oszczędne gospodarowanie energią jest piorytetem grupy swisspor. Dynamiczny rozwój sprawił, że nasze społeczeństwo żyje niemalże w pełni komfortowo. Negatywnym skutkiem rozwoju jest jednak drastyczny wzrost zużycia nieodnawialnych źródeł energii. Prawie połowa wytwarzanej energii jest używana do ogrzewania budynków. Budynki zaprojektowane w nowoczesnej technologii pozwalają na równoczesną redukcję zużycia energii i kosztów ogrzewania. Dodatkową korzyścią, którą osiągamy jest korzystny mikroklimat pomieszczeń, w których przebywamy na codzień. Przewagą swisspor Polska na rynku materiałów budowlanych jest możliwość zaoferowania równocześnie materiałów do hydro i termoizolacji, ponieważ najnowocześniejsza izolacja budynku wymaga, żeby materiały do izolacji były najwyższej jakości od piwnic przez fasadę aż do dachu. Materiały izolacyjne oraz materiały uszczelniające zoptymalizowane pod względem energetycznym pomagają uzyskać znaczne oszczędności energii.

  zobacz produkty firmy Swisspor

 • Synthos

  Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz trzecim europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Synthos S.A. jest firmą powstałą na bazie Firmy Chemicznej Dwory S.A. i Kaucuk a.s. Nazwa SYNTHOS wywodzi się z połączenia słów o etymologii greckiej: synthesis (łączę) i orthos (właściwy, odpowiedni). Odwzorowuje ona misję Spółki, którą jest wytwarzanie i dostarczanie klientom produktów chemicznych i rozwiązań do dalszego przetwórstwa, sprzyjających ich rozwojowi. Nazwa odzwierciedla również przedmiot działania Spółki, którym jest synteza chemiczna. Synthos S.A. zarządza dwoma spółkami produkcyjnymi – Synthos Dwory 7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna oraz Synthos Kralupy a.s. Strategia wzrostu wartości spółki, realizowana przez Zarząd Synthos S.A. zakłada umocnienie pozycji w podstawowych obszarach biznesowych, jakie stanowią produkcja kauczuków syntetycznych, polistyrenów i dyspersji. Spółka preferuje rozwój organiczny, ale nie wyklucza akwizycji, jeśli pojawią się atrakcyjne okazje inwestycyjne. Najbardziej intensywny rozwój planowany jest w obszarze kauczuków, które stanowią największy biznes w zakresie osiąganych przychodów. Wzrost w tym obszarze planuje się poprzez rozszerzenie portfolio o kolejne gatunki specjalistycznych kauczuków, stosowanych w oponach o wyższych parametrach wytrzymałościowych, które spełniać będą nowe wymagania Unii Europejskiej oraz pozostałych krajów. Rozszerzenie gamy produktów wymagać będzie zabezpieczenia surowcowego. Służyć temu mają projekty w obszarze bio-petrochemii w zakresie alternatywnego pozyskiwania butadienu, głównego surowca do produkcji kauczuków. Strategia zakłada rozwój portfolio również pozostałych grup produktowych, ze szczególnym uwzględnieniem tworzyw stosowanych w termoizolacji.

  zobacz produkty firmy Synthos

 • Syntilor

 • Tangit

  Produkty marki Tangit są efektem ponad 40 lat badań i doświadczeń. Tangit oferuje wybór różnorodnych klejów oraz środków czyszczących do rur ciśnieniowych, a także profesjonalne rozwiązania do uszczelniania gwintów, biernej ochrony przeciwpożarowej oraz instalacji domowej. Nasza domena to: Tangit – Klej specjalistyczny do PCV-U, Tangit Reiniger - Czyścik, Tangit Uni-LOCK - nić uszczelniająca.

  zobacz produkty firmy Tangit

 • Tarnava

 • Tatarek

 • Tcez

  TCEZ Warsztaty to prężnie rozwijająca się firma, powstała na bazie warsztatów mechanicznych. Podstawowym profilem działalności jest produkcja prostych i funkcjonalnych, ręcznych urządzeń do obróbki plastycznej blach cienkich. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co niezbędne do wyposażenia warsztatu blacharskiego lub dekarskiego: zaginarki, żłobiarki, nożyce krążkowe, zwijarki, zawijarki, zagniatarki szwu oraz inne, wykonane na indywidualne zamówienie. Kultywując pięćdziesięcioletnią tradycję nie zapominamy o nowoczesności, dlatego szereg elementów produkowanych wyrobów wykonujemy na obrabiarkach CNC.

  zobacz produkty firmy Tcez

 • Tecna

  TECNA ITALY, has been working in the field of resistance welding since the beginning of the ‘70s. During these years it has become a well-known company specialized in the production of a vast range of spot and projection welding machines briefly listed hereafter: spot and projection bench welding machines 16-150 kVA, single-phase linear action welding machines 35-315 kVA, D.C. three-phase linear action welding machines 100-630 kVA, automatic air operated suspended guns with built-in transformer 16-75 kVA, production spot guns medium frequency 56-140 kVA, from 16 to 45 kA, rocker-arm pedestal spot welders 12-50 kVA, modular spot welders: twin spot, rocker arm, linear action, spot welders for car body repair, portable and self-contained, hand and air operated, single and three-phase versions D.C., 2-20 kVA powers. Moreover, TECNA manufactures a line of products which can be considered “accessories” to the resistance welding machines: adaptive and digital welding control units, with microprocessor, ammeter, constant current and standard versions, test and measurement instruments for resistance welding machines, balancers from 0,4 to 180 kg. TECNA develops on the whole all its products boasting a high quality level. All the steps from the engineering, to the production, to the sales through different channels according to the final destination of the product, are carefully followed up. The main fields of interest go from the car body repair to the industry, including automotive industry, to the metal structural works.

  zobacz produkty firmy Tecna

 • Tecnover

  TECNOVER e una societa specializzata nella progettazione, produzione e commercializzazione di macchine e sistemi per la verniciatura a spruzzo. Nata nel 1984, grazie alla piu che trentennale esperienza nel ramo dei suoi soci fondatori, si e affermata sul mercato come una tra le aziende leader nel settore. TECNOVER offre oggi alla sua clientela una ampia gamma di modelli in grado di soddisfare ogni esigenza applicativa. PRESTAZIONI, AFFIDABILITA’, ed ECONOMICITA’ D’USO sono i punti di forza che contraddistingono la nostra produzione. Il nostro ufficio tecnico svolge una costante ricerca volta al perfezionamento e allo sviluppo delle apparecchiature per poter garantire le migliori soluzioni alle necessita degli utilizzatori e proporre impianti sempre all'avanguardia recependo prontamente le novita provenienti dal campo delle vernici. L'innovazione dei nostri progetti si coniuga ad un elevato standard dei componenti impiegati. La selezione accuratissima dei fornitori di semilavorati, i severi controlli dei materiali e i minuziosi collaudi assicurano la piu elevata qualita agli acquirenti. Il nostro altamente qualificato staff tecnico fornisce poi un'assistenza puntuale post vendita permettendo ai nostri clienti di mantenere la massima efficienza sulle macchine acquistate e prolungandone la durata.

  zobacz produkty firmy Tecnover

 • TEKSISTEMI

 • Tektalan

  Tektalan to marka firmy Knauf Insulation. Płyty Tektalan zapewniają doskonałe parametry akustyczne, przeciwpożarowe oraz cieplne. Są naturalne i zapewniają szczególny charakter pomieszczeniom, w których są stosowane. Służą do izolacji akustycznej i cieplnej garaży podziemnych, piwnic i innych aplikacji.

  zobacz produkty firmy Tektalan

 • Telwin

  Da oltre 50 anni TELWIN e leader mondiale nella produzione di saldatrici, sistemi di taglio e caricabatterie. E' presente in tutti e 5 i continenti, per oltre 120 mercati, con una gamma di prodotti che per ampiezza e vastita non ha eguali sul mercato, dedicati a tutti i settori produttivi, dall'automotive all'industria, dall'edilizia alla cantieristica navale, da tutti i comparti professionali al DiY. Telwin significa soluzioni all'avanguardia, innovative, tecnologicamente avanzate che migliorano la produttivita, ottimizzano i tempi di intervento, minimizzano i costi di esercizio garantendo sempre elevate performances in ogni condizione operativa. La modernissima sede dell'azienda - non a caso definita "Cittadella della Saldatura", con i suoi 120mila metri quadrati di sviluppo - e il centro nevralgico di un sistema che vede impegnati oltre 300 collaboratori a formare una squadra affiatata e vincente. Impianti produttivi avanzati, linee robotizzate, laboratori di sviluppo e testing specializzati, magazzini automatizzati, aree di formazione e dimostrazione distribuite si fondono tra loro a formare un polo industriale internazionale di eccellenza nel settore. La strategia aziendale ruota attorno all'innovazione, alla ricerca avanzata, al miglioramento continuo, pilastri essenziali della propria leadership mondiale, riconosciuta dai molti clienti che fino ad oggi le hanno prestato fiducia. Da sempre TELWIN e riuscita ad instaurare un rapporto speciale con i propri clienti, confermandosi come un partner su cui fare in ogni momento sicuro affidamento, capace di garantire nel tempo un eccellente servizio, una qualificata assistenza, risposte rapide ed esaustive, un supporto formativo ed informativo in grado di agevolare il lavoro di chi ha deciso di scegliere il marchio Telwin. E tutto questo e regolato dai dettami della qualita, qualita del sistema azienda con la certificazione ISO9001:2008, qualita dei prodotti garantita dai molti enti certificatori internazionali, qualita dei comportamenti assicurata da principi etici condivisi a livello aziendale.

  zobacz produkty firmy Telwin

 • Tenax

  Firma Tenax zajmuje się produkcją elementów architektonicznych do wystroju elewacji i wnętrz. Oferta obejmuje m.in.:profile elewacyjne (gzymsy, obramowania okien i drzwi, listwy), listwy boniowe, bonie narożne, kolumny,sztukaterie.

  zobacz produkty firmy Tenax

 • Termo Organika

  Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje DALMATYŃCZYKA - STYROPIAN W CIEPŁE KROPKI - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości. Charakterystyczne ciemne kropki są perełkami powstałymi z surowca zawierającego grafit. Surowce takie są używane do produkcji szarych płyt styropianowych o najwyższych właściwościach izolacyjnych. Od początku swojego istnienia, czyli od 1997 roku, Termo Organika kładzie duży nacisk na jakość wyrobów. Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie. Jako jeden z pierwszych producentów styropianu w Polsce Termo Organika uruchomiła nowoczesne laboratorium, w którym stale kontrolowane są parametry materiałów izolacyjnych. Do produkcji wykorzystywane są surowce wytwarzane przez najbardziej renomowanych producentów światowych. Wszystkie wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163 lub posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju kształtki, otuliny i profile - dzięki zaawansowanej technologii w zakładzie wykonuje się praktycznie każdy kształt ze styropianu. W 2006 roku do składu kropkowanego styropianu wprowadzono specjalnie opracowane uszlachetniacze, które przyczyniły się do powstania zupełnie nowej klasy płyt styropianowych oraz rozszerzenia gamy oferowanych produktów. W 2011 r. firma wprowadziła na rynek nowe pomarańczowe płyty z pigmentowym filtrem ochronnym oraz kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych, na który składają się płyty styropianowe, tynki, farby i kleje. Firma powstała w 1997 roku w Mielcu. Posiada obecnie cztery nowoczesne fabryki styropianu w Mielcu, Głogowie, Siedlcach, Rypinie oraz fabrykę chemii budowlanej w Pyrzycach. Termo Organika ma także szeroko rozwiniętą sieć punktów sprzedaży obejmującą terytorium całego kraju.

  zobacz produkty firmy Termo Organika

 • Termo Protekt

 • Test

 • Thermaflex

  Thermaflex zajmuje wiodącą pozycję w Polsce w branży izolacji technicznych ze spienionych poliolefin oraz jest producentem elastycznych, preizolowanych rur Flexalen. Dąży aby System Zarządzania Jakością i Środowiskiem stawał się zintegrowanym elementem kultury organizacyjnej firmy.

  zobacz produkty firmy Thermaflex

 • Thermal Ceramics

  The Thermal Ceramics business of Morgan Advanced Materials has the capability to supply intelligently engineered insulation solutions to a wide variety of industries and market sectors. At Morgan Thermal Ceramics we harness the ingenuity, passion and expertise of our engineers to pursue evermore advanced ceramic insulation solutions. We offer market leading products such as Insulating Fibres, Firebricks and Monolithics although it is our integrated approach, which incorporates design, manufacture and installation which really sets us apart. Wherever you are in the world, the Thermal Ceramics business of Morgan Advanced Materials global network of offices and manufacturing facilities ensures that you will be provided with the highest levels of service and support, throughout the development and purchasing of your insulation solutions. As well as geographical coverage and exceptional engineering expertise, Morgan Thermal Ceramics are committed to expansive research and development ensuring that our products remain at the technical edge and continue to push boundaries. Why Choose Morgan Thermal Ceramics? A fully integrated approach through consultation, design, manufacturing and installation. 34 facilities and 50 sales offices Worldwide. Industry leading solutions and materials backed up by engineering expertise Professionals that work with you to produce high performance, cost effective products for your specific applications. Extensive experience in a wide range of industries and market sectors.

  zobacz produkty firmy Thermal Ceramics

 • Thermo Hanf

  Als 1996 der Hanfanbau von rauschgiftarmen Hanfsorten in Deutschland wieder erlaubt wird, wurde bei Hock die Produktidee eines ökologischen Dämmstoffs geboren und unmittelbar mit der Forschung und Entwicklung begonnen. Bereits 1998 erhält das neu entwickelte Produkt mit dem Namen Thermo-Hanf® die Bauzulassung. Der Dämmstoff wird nach den zunächst extern produziert. Nach der Markteinführungsphase im Jahr 1999 und dem Besuch zahlreicher Verbrauchermessen und Schulungen von Händlern, Handwerkern, Architekten und Endkunden, wird 2003 gemeinsam mit der damaligen Verbraucherschutzministerin Renate Künast eine Verbraucherförderung für Dämmstoffe aus „nachwachsenden Rohstoffen“ initiiert. Der Absatz steigt. Das Unternehmen nimmt die Produktion selbst in die Hand, um die Qualität der Produktion und die Liefersicherheit sicherzustellen. Hock zieht von Stutensee bei Karlsruhe ins bayerische Nördlingen und erwirbt dort einen Produktionsbetrieb. Durch die steigende Produktionskapazität können die ersten ausländischen Märkte in Europa erschlossen werden. Eigenprüfungen im Werk gewährleisten dabei eine gleichbleibende Produktqualität. Im firmeneigenen Labor wird die Forschungs- und Entwicklungsarbeit konsequent weiterbetrieben. 2006 kommt es mit der Deutschen Bundesstiftung Umwelt und dem Fraunhofer-Institut für Bauphysik zu einem gemeinsamen F+E-Projekt zur Entwicklung eines vollständig biogenen Dämmstoffes. Das Ergebnis ist der Naturdämmstoff Thermo-Hanf® PREMIUM PLUS, der zu 100 Prozent aus Naturmaterialien besteht. Im Jahr 2010 erfolgt die Markteinführung und schon zwei Jahre später erhält Thermo-Hanf® PREMIUM PLUS in der Kategorie “Bauen & Modernisieren” den Deutschen Energiesparpreis. Im Jahr 2007 wird die Produktionsanlage durch die Inbetriebnahme einer eigenen Imprägnieranlage erweitert, um die Hanffasern mit Soda als Brandschutz auszurüsten. Zusätzlich erwirbt Hock einen ehemaligen Flachs-Produktionsbetrieb von der Firma Knauf Insulation aus Simbach, der zunächst zeit- und kostenaufwändig demontiert und am Standort Nördlingen wiederaufgebaut wird. Hock kann damit der kontinuierlich steigenden Nachfrage gerecht werden und im Jahr 2008 den Verkaufspreis für Thermo-Hanf® deutlich senken. In den Folgejahren kommt es trotz dem Auslaufen der Verbraucherförderung zu einer Verdreifachung der Produktionskapazität. Das Nachbarland Frankreich erweist sich nach Deutschland als besonders umweltbewusst, worauf die Vertriebsmannschaft dort ausgebaut wird. Im selben Jahr ergänzt das Unternehmen seine Produktpalette und bietet als logische und konsequente Ergänzung unter der Marke AGATON LEHM ein umfangreiches Sortiment an umweltfreundlichen und wohngesunden Lehmprodukten (Lehmbauplatten, Lehmputze, Lehmfarben) an. Die Hock GmbH, die 1998 als kleines Unternehmen mit einer großen Vision mit nur drei Mitarbeitern in Stutensee begann, bietet inzwischen rund 50 Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter einen Arbeitsplatz. Mit unternehmerischen Geschick und der dazugehörigen Ausdauer wurde auch die Grundlage für zahlreiche weitere Arbeitsplätze zum Beispiel in der Landwirtschaft geschafften. Zudem sorgte das Unternehmen für eine breite Akzeptanz für den Rohstoff Hanf selbst. Auch die Produkte des Unternehmens erhielten in den vergangenen Jahren zahlreiche Auszeichnungen und Zertifizierungen, u.a. das natureplus-Siegel als erster Naturfaserdämmstoff in Europa für umweltgerechte, gesundheitsverträgliche und funktionelle Bauprodukte. Das Unternehmen Hock ist Teil der Exportinitiative Energieeffizienz, einer Initiative des Bundesministeriums für Wirtschaft und Technologie. Sie steht für innovative Produkte, Technologien und Dienstleistungen. Mit ihren Produkten und Dienstleistungen im Bereich Energieeffizienz trägt das Unternehmen auch international zum Aufbau einer sicheren und kostengünstigen Energieversorgung bei, die für den Klimaschutz von zentraler Bedeutung ist.

  zobacz produkty firmy Thermo Hanf

 • Thermo Natur

 • Thessla Green

 • Tona

 • Tubag

 • Unicraft

 • Ursa

  URSA jest oddziałem hiszpańskiej firmy Uralita produkującym i sprzedającym materiały izolacyjne. Jest jedną z wiodących, europejskich firm na rynku izolacji. Oferowane produkty to wełna szklana i polistyren ekstrudowany (XPS), znajdują zastosowanie we wszelkich dziedzinach izolacji termicznej i akustycznej. URSA ma swoje zakłady produkcyjne w Hiszpanii, Francji, Belgii, Niemczech, Polsce, Słowenii, Rosji i Turcji. Firma produkuje: wełnę mineralną w 9 zakładach produkcyjnych, płyty z polistyrenu ekstrudowanego w 4 fabrykach. W Polsce firma zatrudnia ponad 160 pracowników. URSA ma w Polsce 2 lokalizacje: w Dąbrowie Górniczej działa zakład produkcyjny, natomiast w Warszawie biuro handlowe.

  zobacz produkty firmy Ursa

 • V33

  Created in the 1957, the V33 group today, nearly 50 years after its founding, is a family company which is positioned among the leading paint and wood product companies in Europe. The company designs, manufactures and sells products that meet all consumer needs for the interior and exterior protection and decoration of their homes. Present in two principal markets, the brands of the group are specialised by their targets: V33, LIBERON DIAMANTINE and DIAMANTINE EXPERT for the consumer, and CECIL PRO and PLASTOR for professionals. The market leader for wood products in the DIY distribution market in France, the V33 Group aims to become a key player on an european level.

  zobacz produkty firmy V33

 • Vacuflo

 • Vents

 • Venture Industries

 • Vidaron

  VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna firmy Śnieżka SA. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie z niego korzystać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który w mitologii nordyckiej jest opiekunem drzew. Teraz możemy korzystać z tej wiedzy dzięki produktom marki VIDARON. Oferta marki została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną w kompleksowy sposób zadbać o drewno, wypełniające ich dom klimatem ciepła i przytulności. Jest dla tych, którzy szukają bezpiecznych produktów wysokiej jakości. To oferta odpowiadająca potrzebom amatorów, hobbystów, a także profesjonalistów, którzy szukają najlepszych rozwiązań, bo sami są doskonałymi fachowcami. VIDARON to ekspert w ochronie i dekoracji drewna.

  zobacz produkty firmy Vidaron

 • VinCore

 • VinylTechLab

 • Vitcas

  Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemperaturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

  zobacz produkty firmy Vitcas

 • VTS

 • Wakol

  Immer auf die beste Technologie zurückgreifen Aufgrund unserer breiten Technologiekompetenz haben Sie die Möglichkeit sich auf nur einen Partner zu verlassen. Und wir können ohne Kompromiss die beste Anwendung beraten und zusätzlich den Unterschied aus dem Zusammenspiel verschiedener Technologien im Systemaufbau generieren. Sowohl bei wässrigen, lösemittelbasierten und reaktiven Systemen, als auch bei pulvrigen, zementären oder Anhydritsystemen bis hin zu Hotmelts. Teil eines systematischen Innovationsprozesses sein Mehr als 15 % unserer Beschäftigten sind hochqualifizierte Mitarbeiter in Entwicklung und Anwendungstechnik. Kontinuierlich hohe Investitionen in Equipment, Prüfung und Zusammenarbeit mit externen Experten sorgen für höchste Effizienz und Flexibilität. Ein methodengestützter Innovationsprozess und ein enger Dialog mit Ihnen sorgen dafür, dass sich die Anforderungen der Vorreiter einer Branche frühzeitig und greifbar in unseren Branchenprogrammen niederschlagen. Konstante Qualität für Ihre Prozesse Produktfunktionalität ist das Fundament. Aber erst mit der Fähigkeit, insbesondere bei komplexen Formulierungen, eng geführte Spezifikationen kontinuierlich zu reproduzieren, ermöglichen wir es Ihnen, größtmögliche Wirtschaftlichkeit in Ihren Arbeitsabläufen zu erzielen. Frühzeitige Investitionen in die Optimierung der eigenen Prozesse, eingebettet in eine transparente Qualitätsorganisation nach DIN EN ISO 9001:2008 und eine Kultur des Total Quality Management, begründen die führende Rolle von Wakol. Die Effizienz in Logistik und Versorgung steigern Unsere leitrechnergesteuerte Produktion sorgt nicht nur für ein Höchstmaß an Prozesskontrolle, sondern auch für ein Maximum an Flexibilität in Zeit und Verpackung. Es lässt sich nicht jeder Wunsch erfüllen, aber eine optimale Warenversorgung können wir Ihnen garantieren. Verbesserungen auf diesem Gebiet sind immer lohnend: Wir setzen sie gerne für Sie und mit Ihnen um. Mit Branchenspezialisten kommunizieren − von Synergien profitieren Unsere Produktprogramme und Organisationsstrukturen finden Sie streng auf Ihre Branche fokussiert: Parkett- und Bodenleger im Bereich der Verlegewerkstoffe; Polstermöbel- und Matratzenindustrie, Emballagenindustrie, Schuhindustrie, Bau- und Automobilzulieferindustrie im Bereich der Industriesysteme. Von den sich ergebenden Synergien in der Technologie, z. B. im Rohstoffbaukasten und im Innovationsprozess, profitieren Sie branchenübergreifend.

  zobacz produkty firmy Wakol

 • Walraven

  Grupa Walraven, z centralą w Mijdrecht w Holandii, jest firmą działającą na całym świecie, posiadającą własne zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w wielu krajach. Produkty Walraven stosowane są przez dziesiątki tysięcy firm instalatorskich w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii.

  zobacz produkty firmy Walraven

 • Weber - Deitermann

  Weber - Deiterman kontynuuje tradycje marki Deitermann, pod którą od 1991 roku oferowane są w Polsce specjalistyczne produkty i systemy przeznaczone do wykonywania: izolacji przeciwwodnych obiektów, napraw konstrukcji żelbetowych i murowych, posadzek przemysłowych, okładzin z płytek na tarasach, balkonach i w basenach. Z marką tą kojarzone są linie wielu znanych, wysokiej jakości produktów, takich jak Cerinol, Superflex, Plastikol, Eurolan. Niezawodnym, stale doskonalonym, uznanym wśród profesjonalistów technologiom Weber Deitermann towarzyszy rozbudowany program szkoleń – od początku istnienia na rynku polskim przeszkolono ponad 11 tysięcy firm budowlanych. Jakość i niezawodność to naczelna dewiza marki potwierdzona przyznaniem szeregu nagród, znaku jakości ISO 9001:2000 oraz AQAP 2120:2003

  zobacz produkty firmy Weber - Deitermann

 • Weber - Maxit

  Marka Weber jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych i uznanych na rynku materiałów budowlanych, produktów oraz kompleksowych rozwiązań z zakresu: elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek, wykańczania wnętrz, murowania, renowacji i napraw, hydroizolacji i zapraw technicznych Weber Deitermann, keramzytu Weber Leca®. Obecnie Weber w Polsce to: zespół ponad 400 pracowników, 6 fabryk wytwarzających gotowe mieszanki budowlane (w Gdyni, Górze Kalwarii, Ostrowcu Świętokrzyskim, Tarnowie Podgórnym, Wrocławiu) oraz keramzyt (w Gniewie), terminale logistyczne wraz z centrami barwienia. Zobacz Od 2009 Weber działa w ramach spółki Saint-Gobain Construction Products Polska, organizacji skupiającej producentów materiałów budowlanych z rodziny Saint-Gobain: Ecophon (dźwiękochłonne sufity podwieszane i panele ścienne), Isover (izolacje budowlane i techniczne z wełny mineralnej szklanej i skalnej oraz styropianu), Pam (rury, kształtki, armatura, uzbrojenie drogowe z żeliwa sferoidalnego dla wodociągów i kanalizacji), Rigips (płyty gipsowo-kartonowe i systemy suchej zabudowy wnętrz) oraz Weber. Aktualnie Saint-Gobain Construction Products Polska zatrudnia ponad 900 pracowników i posiada 11 zakładów produkcyjnych. Weber obejmuje produkty z zakresu tzw. chemii budowlanej, do niedawna sygnowane znakami Weber Terranova i maxit (dawniej Optiroc), od ponad 15 lat obecnymi w Polsce. Marka Weber szczególnie mocno i pozytywnie jest kojarzona z wyrobami elewacyjnymi: systemami ociepleń, tynkami i farbami fasadowymi oraz klejami do płytek. Marka maxit wniosła produkty i rozwiązania podłogowe (była na naszym rynku jednym z pionierów technologii zapraw samopoziomujących), zaprawy murarskie i przeznaczone do napraw, tynki oraz produkty do układania płytek ceramicznych. Od lat jednym z priorytetów Weber jest bliska współpraca z wykonawcami budowlanymi – od szkoleń po bezpośrednie wsparcie na placu budowy. Innym wyróżnikiem marki jest dbałość o stałe dostosowywanie oferty do potrzeb rynku oraz innowacyjność produktów i rozwiązań.

  zobacz produkty firmy Weber - Maxit

 • Werro Wool

  Blown cellulose fibre Werro Wool is manufactured by company WERROWOOL OÜ owned by Estonian capital. Since 2007 we have been active in the sales and promotion of blown cellulose fibre in Estonia. The company has created an all-Estonian network of installers for the installation and marketing of the material during its period of activity. WERROWOOL OÜ is a leading blown cellulose fibre marketer in Estonia and has an estimated over 50% of the Estonian market. Up to 2011 we dealt with the importing of blown cellulose fibre from Latvia and Finland. Now we are realizing a long-developed business plan of the company and have created our own production unit. We are the only insulation fibre manufacturer in Estonia. Our goal is to sell the material in the Scandinavia, Russia and Baltic states. In 2013 we were also included in the European Cellulose Insulation Association as founding member and Association of Construction Material Producers of Estonia.

  zobacz produkty firmy Werro Wool

 • Xplo

  Podstawowa dziedzina działalności XPLO to dostawa materiałów, maszyn i urządzeń umożliwiających realizację remontów i inwestycji. Materiały budowlane, chemia budowlana, pokrycia dachowe, materiały izolacyjne, narzędzia, maszyny i urządzenia to główny nurt naszych dostaw skierowanych do klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Do klientów z obszaru energetyki cieplnej, przemysłu i budownictwa. Poza oczywistym celem firmy komercyjnej chcemy wyróżniać się pozytywnie w zakresie jakości obsługi klientów na tle licznej i godnej szacunku konkurencji.

  zobacz produkty firmy Xplo

 • Yetico

  Firma YETICO S.A. działa na rynku produktów styropianowych od roku 1990. Obecnie posiadamy 3 dogodnie zlokalizowane fabryki. Mieszczą się one w Olsztynie, Galewicach oraz Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki osiąganym wynikom od wielu lat znajdujemy się w ścisłej czołówce w branży. W naszym asortymencie znajdują się produkty wytwarzane zarówno tradycyjną metodą „cięcia z bloku” jak i metodą „wtrysku”. Produkujemy wyroby styropianowe przeznaczone do szeroko rozumianej termoizolacji (min. płyty perymetryczne, akustyczne, standardowe, skosy dachowe). Od 2004 roku konsekwentnie zwiększamy działalność związaną z produkcją opakowań styropianowych. Wiedza i doświadczenie w tym zakresie zaowocowały współpracą z liderem w produkcji telewizorów i monitorów LCD – firmą TPV Displays Polska. Dyspozycyjność oraz spełnienie wysokich, indywidualnych wymagań Klienta sprawiły, iż jesteśmy głównym dostawcą tej firmy. Yetico jest elastycznym partnerem pod względem logistyki. Posiada własny transport, korzysta dodatkowo z usług firm zewnętrznych. W połączeniu z bardzo dobrą lokalizacją fabryk pozwala to na realizację zleceń na terenie praktycznie całej Polski.

  zobacz produkty firmy Yetico

 • Zarges

  Zarges - ponad 70 lat doświadczenia w produkcji urządzeń ułatwiających pracę na wysokości, m.in.: profesjonalne drabiny, rusztowania aluminiowe, podesty aluminiowe.... oraz wiele, wiele innych. Pracujecie bezpiecznie na każdej wysokości ! Zarges oferuje „skrojone” na miarę rozwiązania pozwalające na bezpieczną pracę na wysokości. Nasze wyroby spełniają aktualne narodowe i międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Zgodnie z DIN EN ISO 9001 – 2000 certyfikowane procesy konstrukcji i produkcji gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Kupują Państwo to, co jest potrzebne ! Pomoże w tym duży wybór produktów. Asortyment oferuje Państwu większą możliwość dopasowania wyrobów do Waszych potrzeb. Nasze produkty gwarantują dobrą relację ceny do wykonania. Użytkowane przez lata pokazują prawdziwą gospodarność Waszej inwestycyjnej decyzji. Wśród wielu produktów Zarges mają Państwo wybór pomiędzy wariantami cenowymi, wyposażeniem oraz możliwościami zastosowania. Seria ZARGES Z600 została stworzona w celu spełnienia maksymalnych wymagań. Oferuje szeroki wybór asortymentu i wyposażenie najwyższej klasy. Seria ZARGES Z500 spełnia wysokie normy jakości w zakresie produktów profesjonalnych. Charakteryzuje się skromniejszym wyposażeniem, jednak w tej serii znajdziecie Państwo najważniejsze produkty klasycznego programu przemysłowego. Seria ZARGES Z100 to drabiny i rusztowania aluminiowe przeznaczone dla firm, które często korzystają z tego rodzaju sprzętu, a jednocześnie bogate wyposażenie dodatkowe nie jest im niezbędne. Wysoka jakość wykonania za niewielką cenę. ZARGES EUROSTAR i STARLINE S+: Program domowo - gospdarczy, drabiny i rusztowania aluminiowe "dla każdego".

  zobacz produkty firmy Zarges

 • ZDZ

  W Warsztatach Szkoleniowo-Produkcyjnych realizowana jest praktyczna nauka zawodu, ponadto prowadzi się działalność produkcyjną i usługową. Działalność produkcyjna prowadzona jest w Warsztacie Mechanicznym w oparciu o stałą, doświadczoną i wysoko kwalifikowaną kadrę. W tych jednostkach odbywają również praktyczną naukę zawodu uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych. Pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej, uczniowie wykonując niektóre, proste operacje technologiczne poznają tajniki przyszłego zawodu. Asortyment produkcji jest dosyć szeroki i trafia do odbiorców na rynku krajowym i do innych krajów Unii Europejskiej - przede wszystkim do Niemiec. Urządzenia do obróbki blachy mające zastosowanie w budownictwie przy wykonywaniu pokryć dachowych: zaginarki do blachy typu ZG-450, 630, 1000, 1300, 2000, 2500, 3000; zaginadła blacharskie; zwijarki do blachy- trzywalcowe typu ZW-630; 1000; odcinaki krążkowe typu NK-100 R; zawijaki: okrągłe typu ZO-16 i kwadratowe typu ZK-35; nożyce krążkowe typu NK-1 i NK-2. Urządzenia warsztatowe przeznaczone dla majsterkowiczów i małych zakładów produkcyjnych: nożyce dźwigniowe typu NDZ; zaginarki do prętów okrągłych i płaskich typu ZP-30R; zaginarki do rur typu ZGR-22; zaginarki uniwersalna typu ZG-U; ściągacze do łożysk typu SC-150; 200; 300; zaginarki do rynhaków ZG-RYN ; Ładowarki akumulatorów typu: BP-12/7; BP-12/15; BP1-12/15; BP 24/15.

  zobacz produkty firmy ZDZ

 • Zehnder