Gambit - szczeliwo 616
Cena:
247,51 zł
Brutto
Szczeliwo z przędzy ceramicznej zbrojonej, zaimpregnowanej kompozycją smarną wzbogaconą dużą ilością grafitu. Zalecane do zastosowań statycznych, w kontakcie z wodą parą wodną roztworami soli, kwasów i zasad średniej mocy oraz z olejami mineralnymi.
Szczeliwo z przędzy ceramicznej zbrojonej, zaimpregnowanej kompozycją smarną wzbogaconą dużą ilością grafitu.
Zastosowanie
Zalecane do zastosowań statycznych, w kontakcie z wodą parą wodną roztworami soli, kwasów i zasad średniej mocy oraz z olejami mineralnymi.
Dane techniczne
- ciśnienie pracy dla armatury: 45 bar,
- prędkość pracy dla armatury: 1 m/s,
- wartość pH max.: 9,
- wartość pH min.: 2.
Uwaga
W przypadku produktów firmy Gambit, minimum zakupowe wynosi 600 zł netto. Oznacza to, że mogą Państwo zamawiać różne lub te same produkty producenta, uwzględniając wskazaną minimalną kwotę sumaryczną zamówienia.
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane