Menü

Tegola - membrana fundamentowa Tefond Drain Plus

Tegola - membrana fundamentowa Tefond Drain Plus

Hersteller: Tegola

Kategorie: TEGOLA - Dachpappe, Dachschindeln, XPS

Produkt #: 16424

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 1 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
16,48zł
für
Rabatt Preis
Nettostückpreis
13,25zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
48.00
Einheit
Handel
48.00
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
791,04zł
für 48.00
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
636,00zł
für 48.00
Listenpreises
Bruttostückpreis
20,27zł
für
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
16,30zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
48.00
Einheit
Handel
48.00
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
972,98zł
für 48.00
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
782,28zł
für 48.00

Produktbeschreibung

Tefond Drain Plus - drenaż i wodoszczelność, membrana 650g - paski kleju bitumicznego i geotkanina polipropylenowa 80 g/m2.

Tefond Drain Plus jest wytłaczaną membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) z systemem mechanicznego łączenia brzegów, dwiema uszczelkami elastomerobitumicznymi oraz geotkaniną polipropylenową.

Ogrody dachowe

Bezpieczeństwo budowanego obiektu jest jego najważniejszą zaletą. Tefond Drain Plus (Tefond Plus w połączeniu z geotkaniną polipropylenową) z tego punktu widzenia dysponuje wieloma wymaganymi cechami: odpornością na czynniki chemiczne i biologiczne, wytrzymałośćią mechaniczną. Wszystko zawarte w jednym wyrobie. Warstwy wodoodporne i izolacja termiczna są całkowicie zabezpieczone przed szkodami powodowanymi przez rośliność. TEFOND DRAIN PLUS kładzie się bezpośrednio na tych warstwachbez żadnych mocowań mechanicznych; w ten sposób izolacja wodoodporna jest kompleksowo zabezpieczona. Ponad to, sam TEFOND DRAIN PLUS stanowi kolejną warstwę wodoodporną.

Ściany oporowe

Tefond Drain Plus chroni ścianę oporową przed wodą i zabezpiecza przed wrastaniem korzeni roślin oraz przed korozją powodowaną przez związki chemiczne obecne w wodzie, jak siarczany i chlorki; zapewnia odprowadzenie wody zbierającej się na ścianie nie tylko dzięki materiałowi uszczelniającemu, lecz także przez komorę powietrzną powstalą między podwójnie nałożoną i uszczelnioną membranę polietylenową i geotkaninę polipropylenową. Ani ziemia ani gruz nie mogą zablokować tego układu. Woda zbiera się w rurze z mikroperforacjami, która odprowadza ją do zbiorników.

Tunele

Wilgoć z ziemii filtrowana jest przez geotkaninę polipropylenową i pop membranie wodoodpornej TEFOND DRAIN PLUS przepływa do rur odwadniających. Stosując TEFOND DRAIN PLUS otrzymujemy trwałą izolację wodoszczelną z warstwą drenażową.

 


Technische Daten

Abmessungen [m]:
2,4 x 20 m
Anzahl der Rollen pro Palette:
6 Stück
bereich:
48 m²
Informationsquelle Bilder, Videos, Dokumente und Produktbeschreibungen stammen aus dem Web - Tegola