Menu

Tegola - membrana fundamentowa Tefond Drain Plus Bianco

Tegola - membrana fundamentowa Tefond Drain Plus Bianco

manufacturer: Tegola

Category: TEGOLA - roofing felt, shingles, xps

product #: 22682

Order multiples of: 1 Add to cart
price-list
net unit price
16,48zł
for
discount price
net unit price
13,75zł
for
minimum trading quantity
the amount of product
48.00
unit
trading
48.00
total price
net list price
791,04zł
for 48.00
total price
discounted net price
660,00zł
for 48.00
price-list
gross unit price
20,27zł
for
discount price
gross unit price
16,91zł
for
minimum trading quantity
the amount of product
48.00
unit
trading
48.00
total price
gross list price
972,98zł
for 48.00
total price
gross discount price
811,80zł
for 48.00

Product description

Tefond Drain Plus - drenaż i wodoszczelność, membrana 650g - paski kleju bitumicznego i geowóknina polipropylenowa 100 g/m2.

Tefond Drain Plus jest wytłaczaną membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) z systemem mechanicznego łączenia brzegów, dwiema uszczelkami elastomerobitumicznymi oraz geotkaniną polipropylenową.

Ogrody dachowe

Bezpieczeństwo budowanego obiektu jest jego najważniejszą zaletą. Tefond Drain Plus (Tefond Plus w połączeniu z geotkaniną polipropylenową) z tego punktu widzenia dysponuje wieloma wymaganymi cechami: odpornością na czynniki chemiczne i biologiczne, wytrzymałośćią mechaniczną. Wszystko zawarte w jednym wyrobie. Warstwy wodoodporne i izolacja termiczna są całkowicie zabezpieczone przed szkodami powodowanymi przez rośliność. TEFOND DRAIN PLUS kładzie się bezpośrednio na tych warstwachbez żadnych mocowań mechanicznych; w ten sposób izolacja wodoodporna jest kompleksowo zabezpieczona. Ponad to, sam TEFOND DRAIN PLUS stanowi kolejną warstwę wodoodporną.

Ściany oporowe

Tefond Drain Plus chroni ścianę oporową przed wodą i zabezpiecza przed wrastaniem korzeni roślin oraz przed korozją powodowaną przez związki chemiczne obecne w wodzie, jak siarczany i chlorki; zapewnia odprowadzenie wody zbierającej się na ścianie nie tylko dzięki materiałowi uszczelniającemu, lecz także przez komorę powietrzną powstalą między podwójnie nałożoną i uszczelnioną membranę polietylenową i geotkaninę polipropylenową. Ani ziemia ani gruz nie mogą zablokować tego układu. Woda zbiera się w rurze z mikroperforacjami, która odprowadza ją do zbiorników.

Tunele

Wilgoć z ziemii filtrowana jest przez geotkaninę polipropylenową i pop membranie wodoodpornej TEFOND DRAIN PLUS przepływa do rur odwadniających. Stosując TEFOND DRAIN PLUS otrzymujemy trwałą izolację wodoszczelną z warstwą drenażową.


Technical data

area:
48 m²
Dimensions [m]:
2,4 x 20 m
number of rolls per pallet:
6 item
source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Tegola