Menu

Plastmo - system rynnowy metalowy Plastal - rynna L=3 mb

Plastmo - system rynnowy metalowy Plastal - rynna L=3 mb

manufacturer: Plastmo

Category: PLASTMO - gutter systems

product #: 28413

Order multiples of: 1 Add to cart
price-list
net unit price
12,65zł
for m.
discount price
net unit price
9,94zł
for m.
minimum trading quantity
the amount of product
3.00 m.
unit
trading
3.00 m.
total price
net list price
37,95zł
for 3.00 m.
total price
discounted net price
29,82zł
for 3.00 m.
price-list
gross unit price
15,56zł
for m.
discount price
gross unit price
12,23zł
for m.
minimum trading quantity
the amount of product
3.00 m.
unit
trading
3.00 m.
total price
gross list price
46,68zł
for 3.00 m.
total price
gross discount price
36,68zł
for 3.00 m.

Product description

Rynny metalowe z blachy powlekanej, ocynkowanej, tytan-cynkowej i miedzianej. Rynny Plastal wykonane są z najwyższej jakości blach pochodzących z renomowanych hut europejskich. Charakterystyczną cechą rynien Plastal jest ich głęboki przekrój. Porównując rynnę Plastal z systemami płytkimi (np. skandynawskim) należy pamiętać, że cecha ta sprawia, że w wielu przypadkach możliwe jest zastosowanie mniejszego rozmiaru do większego dachu.

Plastal® Powlekany to najwyższej jakości blacha stalowa ocynkowana 275 g Zn/m2, dwustronnie pokryta warstwą farby gruntującej. Zabezpiecza ona materiał przed niepożądanymi czynnikami atmosferycznymi, prowadzącymi między innymi do korozji. Następnie blachę powleka się wysokiej jakości poliuretanem. Zabieg ten sprawia, że doskonale zabezpieczona przed korozją blacha zyskuje dodatkowo na estetyce. Dzięki temu Plastal® Powlekany wykazuje się doskonałą odpornością na odbarwienia, a delikatny połysk powłoki dodaje mu atrakcyjności. Elementy systemu możemy łączyć ze sobą przy pomocy spoiwa dekarskiego Plastal® lub stosując złączki uszczelkowe.

PLASTAL® Ocynk to wieloletnia trwałość systemu rynnowego w przystępnej cenie. Wysokiej jakości blacha stalowa ocynkowana (275 g Zn/m2), z której wytwarzany jest PLASTAL® Ocynk, zapewni nam sprawność systemu na długie dziesięciolecia. Montaż systemu możemy przeprowadzić na wiele sposobów, począwszy od stosowania złączek uszczelkowych, przez klejenie spoiwem dekarskim  PLASTAL®, aż po lutowanie.

Plastal® Tytan-Cynk to jeden z najtrwalszych materiałów, z których wykonuje się systemy odwodnień budynków. Surowcem jest połączenie cynku i tytanu, z domieszką miedzi i aluminium. Taka kombinacja składników gwarantuje wieloletnią żywotność orynnowania. Plastal® Tytan-Cynk z biegirm lat pokrywa się patyną - naturalną warstwą ochronną, zapobiegającą przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Rynny systemu tytan-cynk możemy łączyć ze sobą przez lutowanie, stosując złączki uszczelkowe lub przy pomocy spoiwa dekarskiego Plastal®.


Technical data

length:
3 m.
source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Plastmo