Menu

Paroc - płyta WAS 25tb

Paroc - płyta WAS 25tb

manufacturer: Paroc

Category: PAROC - wełny mineralne

product #: 3798

Order multiples of: 24 Add to cart
price-list
net unit price
11,68 zł
for m²
discount price
net unit price
9,21 zł
for m²
minimum trading quantity
the amount of product
7.20
unit
trading
7.20
total price
net list price
84,10 zł
for 7.20
total price
discounted net price
66,31 zł
for 7.20
price-list
gross unit price
14,37 zł
for m²
discount price
gross unit price
11,33 zł
for m²
minimum trading quantity
the amount of product
7.20
unit
trading
7.20
total price
gross list price
103,44 zł
for 7.20
total price
gross discount price
81,56 zł
for 7.20

Product description

Płyta ścienna PAROC WAS 25tb to niepalna izolacja z wełny kamiennej do istniejących i nowych wentylowanych ścian zewnętrznych. Izolacyjna płyta ścienna może być też stosowana jako warstwa zewnętrzna w systemie dwuwarstwowym w połączeniu z inną warstwą izolacji termicznej o niskiej gęstości. Stosując system dwuwarstwowy można stworzyć szczelną izolację termoochronną zapobiegającą powstawaniu mostków termicznych i poprawiającą efektywność cieplną ściany. Płyta ścienna pokryta jest warstwą włókna szklanego w kolorze czarnym, co sprawia, że doskonale nadaje się ona do wentylowanych fasad szklanych.

Zastosowanie

Izolacyjna płyta z wełny kamiennej, jednostronnie pokryta czarnym welonem z włókna szklanego, stosowana w fasadach wentylowanych. Może być używana w różnego rodzaju elewacjach budynku (blacha, kamień, szkło itp.) ocieplonych metodą lekką, suchą ze szczeliną wentylacyjną. Stosowana jest w systemie jednowarstwowym lub dwuwarstwowym(jako ochrona przed wiatrem). Płyta z welonem przezroczystym jest oznaczona jako PAROC WAS 25t.

Wytrzymałość

Niezmienność reakcji na ogień przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
Niezmienność oporu cieplnego przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego


Technical data

declared thermal conductivity λ:
0,033 W/mK
fire classification - reaction to fire:
A1
length:
1200 mm
width:
600 mm
Number of cubic meters per pallet:
172,80 m²
number of packages on a pallet:
24
size:
30 mm

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Paroc