Menü

Paroc - płyta InVent 60 G9

Paroc - płyta InVent 60 G9

Hersteller: Paroc

Kategorie: PAROC - wełny mineralne

Produkt #: 5984

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 1 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
53,95zł
für
Rabatt Preis
Nettostückpreis
35,31zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
96.00
Einheit
Handel
96.00
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
5 179,20zł
für 96.00
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
3 389,76zł
für 96.00
Listenpreises
Bruttostückpreis
66,36zł
für
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
43,43zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
96.00
Einheit
Handel
96.00
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
6 370,42zł
für 96.00
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
4 169,40zł
für 96.00

Produktbeschreibung

Płyta PAROC InVent jest, jedno lub dwustronnie pokryta okładziną z płótna szklanego G9 (kolor czarny) lub welonu szklanego (N1- kolor biały, N3- kolor czarny). Przeznaczona jest do izolacji akustycznej i termicznej kanałów wentylacyjnych, skrzynek rozprężnych, wypełniania szczelinowych tłumików akustycznych, ekranów, kaset i paneli dźwiękochłonnych oraz jako wewnętrzna izolacja akustyczna w urządzeniach wentylacyjnych. Płyty PAROC InVent mogą zostać użyte do wytłumienia kanałów wentylacyjnych od środka. Rozwiązanie to pozwala na wyeliminowanie z systemu tłumików akustycznych oraz dodatkowo, w przypadku prowadzenia kanałów na zewnątrz budynków, pozwala uniknąć konieczności stosowania dodatkowego płaszcza izolacji. Płyty InVent z pokryciem G9 łączą w sobie najlepsze cechy dotychczas stosowanych w produktach przeznaczonych do akustyki pokryć. Są to bardzo dobre współczynniki pochłaniania dźwięku oraz klasy dźwiękochłonności porównywalne z tradycyjnym welonem oraz wysoką wytrzymałość powierzchni na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto pozytywnie przeszły badania, których celem było zbadanie odporności próbki na grzyby i bakterie przeprowadzone według normy EN ISO 846 „Ocena oddziaływania mikroorganizmów na tworzywa sztuczne”, przeprowadzone w INSTITUT FUR LUFTHYGIENE w Berlinie. Podczas badania oceniano, czy materiał zachowuje się obojętnie wobec mikroorganizmów oraz czy może służyć grzybom lub bakteriom jako pożywka. W wyniku badań płyty PAROC InVent z pokryciem G9 sklasyfikowane zostały jako nadające się do stosowania w instalacjach HVAC.

Wytrzymałość

  • Niezmienność reakcji na ogień z upływem czasu/ degradacji: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
  • Niezmienność reakcji na ogień w wysokich temperatur: Właściwości ognioodporne wełny kamiennej nie pogarszają się w wysokiej temperaturze. Klasyfkiacja ogniowa produktu jest powiązana z zawartością związków organicznych, która pozostaje na stałym poziomie lub zmniejsza się w wyższej temperaturze.
  • Niezmienność oporu cieplnego z upływem czasu/ degradacja: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego.
  • Niezmienność oporu cieplengo w wysokich temperatur: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego.

Technische Daten

brandklasse - brandverhalten:
A1
breite:
1200 mm
Dichte:
60 kg/m³
Länge:
2000 mm
Wärmeleitzahl λ:
0,037 W/mK
Wasseraufnahme:
< 1 kg/m2
Anzahl der Kubikfuß in einem Paket:
96 m²
dicke:
30 mm
Verpackungseinheit:
40 Stück

Zubehör

Informationsquelle Bilder, Videos, Dokumente und Produktbeschreibungen stammen aus dem Web - Paroc