Swisspor - papa wierzchniego krycia Bikutop 300 (PYE PV300 S56H)

Cena: 194,22 zł
Brutto
Papa asfaltowa zgrzewalna wierzchniego krycia modyfikowana SBS na osnowie z włókniny poliestrowej. Składowa systemu swisspor THERMOFLAT System.
Product availability: Dostępny
Udostępnij

Papa asfaltowa zgrzewalna wierzchniego krycia modyfikowana SBS na osnowie z włókniny poliestrowej. Składowa systemu swisspor THERMOFLAT System.

Zastosowanie

  • warstwa wierzchnia wielowarstwowych pokryć dachowych na podłożu drewnianym, drewnopochodnym, z blachy trapezowej, z betonu i z materiałów termoizolacyjnych (styropian, BITERM, wełna mineralna)
  • wykonywanie jednowarstwowych pokryć dachowych na podłożu betonowym i izolacji termicznej z BITERM-u
  • wykonywanie nowych oraz remont starych pokryć dachowych
  • aplikacja za pomocą zgrzewania

Uwaga

Papy Swisspor dostępne są głównie w ilościach pełnopaletowych. Po złożeniu zamówienia handlowcy zweryfikują możliwości realizacyjne.

  • Marka
  • W magazynie
    1000 Przedmioty
  • MPN
    12549

  • grubość
    5,6 mm
  • długość [m]
    5 m
  • szerokość [m]
    1 m
  • giętkość w niskich temperaturach
    -25 ˚C
  • wytrzymałość na rozciąganie wzdłuż / w poprzek
    1200 / 1000 N/50mm

swisspor_bikutop_300_deklaracja_

Swisspor Bikutop 300 - deklaracja właściwości użytkowych

Pliki do pobrania (583.63KB)

Komentarze (0)

5 innych produktów w tej samej kategorii

Ostatnio przeglądane

Ładuje się...
Powrót do góry