Bolix - klej do wełny mineralnej Bolix ZW

Cena: 60,84 zł
Brutto
Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej przy docieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii bezspoinowego systemu ociepleń. Stosowana w systemach dociepleń opartych na fasadowych płytach z wełny mineralnej o zaburzonym układzie włókien, równoległym do powierzchni płyty (laminarnym) oraz prostopadłym (wełna lamelowa). UWAGA! Klej BOLIX ZW służy wyłącznie do przyklejania płyt z wełny mineralnej! Do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego należy stosować zaprawę klejącą BOLIX WM.
Product availability: Dostępny
Udostępnij

Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej przy docieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii bezspoinowego systemu ociepleń. Stosowana w systemach dociepleń opartych na fasadowych płytach z wełny mineralnej o zaburzonym układzie włókien, równoległym do powierzchni płyty (laminarnym) oraz prostopadłym (wełna lamelowa).
UWAGA! Klej BOLIX ZW służy wyłącznie do przyklejania płyt z wełny mineralnej! Do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego należy stosować zaprawę klejącą BOLIX WM.
 

Dane techniczne

  • Spływ: < 0,10 mm
  • Konsystencja: suchy proszek
  • wszystkie dane techniczne zostały podane dla względnej wilgotności powietrza 60% i temperatury powietrza +20°C
  • Zużycie zaprawy klejącej na odpowiednio przygotowanym podłożu przy wykonywaniu docieplenia budynku:
  • przy klejeniu fasadowych płyt z wełny mineralnej o zaburzonym i równoległym (laminarnym) układzie włókien wynosi ok. 4,0 kg/m2
  • przy klejeniu lamelowych płyt z wełny mineralnej wynosi ok. 5,0 kg/m2
  • W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu na danym podłożu zaleca się przeprowadzenie odpowiednich prób.
  • skład: Klej BOLIX ZW jest suchą mieszanką spoiw hydraulicznych, polimerów, bazy drobnoziarnistych wypełniaczy mineralnych oraz dodatków modyfikujących.

 

  • Marka
  • W magazynie
    1000 Przedmioty
  • MPN
    11444

  • zakres temperatur stosowania
    5 - 25 °C
  • kolor
    szary
  • temperatura podłoża
    5 - 25 °C
  • gęstość objętościowa
    1,45 kg/dm³
  • proporcje mieszania
    4,8-5,3l wody na 25 kg kleju
  • czas zużycia
    60 min.

karta_techniczna_bolix_zw.pdf

Bolix ZW - Karta techniczna

Pliki do pobrania (55.56KB)

Komentarze (0)

5 innych produktów w tej samej kategorii

Ostatnio przeglądane

Ładuje się...
Powrót do góry