Menu

Izolacja Jarocin - papa wierzchnia Jarplast Mono PYE PV250 S52

Izolacja Jarocin - papa wierzchnia Jarplast Mono PYE PV250 S52

manufacturer: Izolacja Jarocin

Category: IZOLACJA JAROCIN - roofing, building chemistry

product #: 23817

Order multiples of: 1 Add to cart
price-list
net unit price
27,70zł
for
discount price
net unit price
23,71zł
for
minimum trading quantity
the amount of product
5.00
unit
trading
5.00
total price
net list price
138,50zł
for 5.00
total price
discounted net price
118,55zł
for 5.00
price-list
gross unit price
34,07zł
for
discount price
gross unit price
29,16zł
for
minimum trading quantity
the amount of product
5.00
unit
trading
5.00
total price
gross list price
170,36zł
for 5.00
total price
gross discount price
145,82zł
for 5.00

Product description

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST MONO PYE PV250 S52 jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów modyfikowanych elastomerami SBS. Osnowę stanowi włóknina poliestrowa o dużej gramaturze, wysokiej elastyczności i bardzo dużej wytrzymałości na rozerwanie. Powierzchnia zewnętrzna pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną, spodnia strona wstęgi papy jest zabezpieczona łatwo topliwą folią z tworzywa sztucznego. Wzdłuż jednego brzegu wstęgi znajduje się zakładka zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego.

Przeznaczenie

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST MONO jest przeznaczona do wykonywania izolacji wodochronnych, wykonywania nowych i renowacji starych pokryć, a w szczególności do wykonywania jednowarstwowych pokryć dachowych lub jako warstwa wierzchnia w pokryciach wielowarstwowych.

Papa JARPLAST MONO ze względu na wysoką elastyczność jest polecana do stosowania na dachach obiektów o dużych powierzchniach np. halach fabrycznych, blokach mieszkalnych, marketach itp., dachach ocieplanych lub wykonywanych bez ocieplenia oraz wszędzie tam, gdzie dachy ulegają znacznym odkształceniom, ruchom konstrukcyjnym i drganiom.

Papę JARPLAST MONO można stosować również do wykonywania izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków i budowli, m. in. izolacji pionowych i poziomych fundamentów, izolacji posadzek pod wylewki betonowe, izolacji na deskowaniu pełnym dachów stromych, pokrytych dachówką lub blachą, jak również do wykonywania obróbek dachowych.

W przypadku wykonywania pokrycia wielowarstwowego z wykorzystaniem papy podkładowej na osnowie z welonu z włókien szklanych, wymagane jest wykonanie warstwy nawierzchniowej za pomocą papy na innej osnowie. Z powodzeniem można w tym przypadku zastosować papę JARPLAST MONO.

Przechowywanie

Rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chroniących papę przed zawilgoceniem, działaniem promieni słonecznych, z dala od grzejników. Rolki należy składować w pozycji stojącej w jednej warstwie.

Transport

Rolki papy należy przewozić krytymi środkami transportu, ładowane w jednej warstwie, w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewróceniem się i uszkodzeniem. Rolki papy należy układać tak, aby uniemożliwić przemieszczanie się podczas jazdy. Rolki papy mogą być przewożone w kontenerach lub na paletach.


Technical data

amount m2 per roll:
5 m²
fire classification - reaction to fire:
E
length:
5 m
number of rolls per pallet:
24 item
size:
5,2 mm
width:
1 m

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Izolacja Jarocin